Robin Hood

• Veľká Británia Robin Hood
Veľká Británia, (2006–2009), 29 h 15 min (Minutáž: 45 min)

Hudba:

Andy Price

Jonas Armstrong, Gordon G. Kennedy, Sam Troughton, Joe Armstrong, Richard Armitage, Keith Allen, Lucy Griffiths, Harry Lloyd, Michael Elwyn, Sara Stewart (viac)

Nové spracovanie Robina Hooda – anglického hrdinu, ktorý sa skrýval v Sherwoodskom lese aby bojoval za práva chudobných-vykorisťovaných nenávideným Sheriffom z Nottinghamu a zároveň príbeh lásky Robina a krásnej Marian. Robin z Locksley sa vracia z vojenskej výpravy zo Svätej zeme, kde bojoval spolu s kráľom Richardom, na svoje panstvo. Tu sa dozvedá, že v Nottinghame už nevládne starý sherif sir Edward, ale nový nottinghamský ktorý tvrdou rukou zdiera poddaných a kruto a neprimerane ich trestá na najmenší priestupok. Robin sa s ním dostane do otvoreného stretu a musí pred ním utiecť. Domovom sa mu stáva sherwoodsky les... (oficiálny text distribútora)

BačaXXX

Natož, jak jsem po zhlédnutí prvního dílu měl sto chutí napsat odpad, musím své rozhodnutí změnit.Po nějaké době jsem zhlédl opět díl a mile mě překvapil.Je to taková komerční pohádka, od které nemůžete nic očekávat a brát to s nadhledem. ()

Wencek odpad!

To je taková blbost až se mi chce brečet. Naprosto divnej Robin Hood s přihřátým poskokem a megarychlou lukostřelbou. Často mi přijde že si vystačí s jedním šípem a nebo se zásobou pro celé vojsko a to vše spotřebuje během chvilky. Další naprostou šíleností jsou všechny postavy kolem. Šerif vypadá jako opravář z autodílny a partička Robina Hooda je bandou trotlů kteří často zmateně a nesmyslně pobíhají po plce a neví co dělat a to vše zakončí naprosto debilní bitka ze které všichni vyváznou bez zranění i když jsou obklíčeni, zamčeni, zazděni a bůhví co ještě. A kapitola sama pro sebe je Marion, která nevypadá jako urozená dáma, ale jako selka odněkaď z vepřína měla by si vzít příklad z předešlých vzorů. No prostě všechno to dává dohromady naprosto debilní sci-fi-fantasy-dobrodružně-romanticko-komediální drama brak. Být těmi herci tak už se na obrazovce radši ani neukážu. Bravo BBC. PS: Heslo: Bohatým bral a chudým dával. Tak to asi producenti byli hodně bohatí, protože jim vzal asi veškerou soudnost. A nám chudým divákům dal akorát tak nechuť se dál dívat na takovou kravinu. ()

artuš

Hodně nová verze, mě se i docela líbí. Hlavně postava šerifa, vím že je to nejzápornější postava, ale je celkem vtipná. Sice to není klasický robin Hood, ale de se na to dívat. ()

Brady

Nejsem na to moc hrdý, ale tento seriál jsem sledoval. Byla to ideální příležitost poslat mozek na výlet a jen pozorovat nelogický děj plný šarvátek a úžasných střel Robina Hooda. Sice jsem si uvědomoval, že s původní legendou a knihou, má tento seriál společné jen určité množství jmen hlavních postav, jinak absolutně nic, ale to nevadí. Pokud u toho nepřemýšlíte, je možné tento seriál sledovat. :-) ()

Black-star

Asi sem divná ale mě tenhle seriál bavil. Ráda sem na něj koukala a viděla sem všechny 3 série. Nejspíš je to tím že příběh Robina Hooda mám ráda. A tohle mě fakt bavilo :-) ()

haWranka

Prvních pár dílů mě vyloženě bavilo, líbilo se mi špičkování Robina a Marianne. Bohužel po těch pár dílech to byla vyloženě nuda. Jo a abych nezapoměla - Guy z G. byl mnohem hezčí a hlavně sympatičtější, než Robin. ()

matt85

Viděl jsem tři díly a to mi bohatě stačilo. Ne že by to bylo nějak strašně hrozné ale je to docela nuda a dialogy jsou slabé. Plus je na tom vidět dost malý rozpočet. Navíc díly probíhají podle klasické šablony - hrdinové dostanou quest, potom mají nějaké nesnáze související s questem, potom rozluštění, závěrečný fight a šťastný konec. Zbytečnost. ()

jaki96

Bylo natočeno více verzí o Robinu Hoodovi, většina z nich však byly filmy. Seriál je zase trochu něco jiného a divákovi nabízí jiné herce v dobře zahraných rolích a občasné hlášky, u kterých se divák zasměje. ()

xylofonka

Hodláte se s tím smířit? Přiléhavé, jako by byl divák přímo vyzýván, aby se rozhodl... Já jsem se rozhodla, s tímhle se smiřovat nehodlám. ()

PaRi odpad!

Komentář nepřiložím, protože není co komentovat. Pro mě je uvedení tohoto seriálu jen dalším důkazem bulvarizace ČT a její přibližování se Nově! ()

Nostos

Když si odmyslíte pár věcí, docela vás to může pobavit. Právě to nejdůležitější je zapomenout, že ten impulsivní a hloupý fracek v hlavní roli opravdu "má být" ten slavný zbojník Robin Hood. Moje hodnocení vychází jednak z toho, že se bavím, a jednak oceňuji hlavní ženskou roli, která se (samozřejmě vzhledově) trefila do mého vkusu a je hlavní důvod, proč sem ochoten přehlédnout množství nedostatků, které tenhle seriál bezpochyby má. ()

leÉrable

Neuvěřitelně stupidní ptákovina, kterou jsem po třech dílech přestal sledovat... abych ke konci opět začal. Svým zvráceným způsoben je to totiž poměrně zábavný kousek. ()

Rodin odpad!

Vezměte Xenu a Herkula, uplácejte z nich hroudu, osmdesát procent materiálu zahoďte a zbytek prskněte někam do lesa v Kentu, kde se zrovna shodou okolností nacházejí dvě zapomenuté stále běžící kamery z Vražd v Midsomeru. Závěrečný výsledek prožeňte střižnou podle hesla "...a tentokrát zkusíme vše, co nám na škole zakazovali!",a je to skoro hotové. Jo, abych nezapomněl, v závěru česky nadabujte stylem půl hodiny za patnáct minut. ()

MrBrightside

Toto je presne jeden z tých seriálov, pri ktorých sa dokážete baviť, len ak od nich nič nečakáte. A ja som sa holt celkom bavila. Robin mi nevadil, Marian sa mi páčila, Sheriffa by som väčšinou nakopala... a Guy Gisborn bol super :) ()

J0hn odpad!

Nevydržel jsem se dívat déle než 20 minut. Snad kdyby v první čtvrthodince padlo pár podařených vtipů, dalo by se to brát jako parodie. Nebo kdyby tam byla nějaká necenzurovaná soulož, šlo by o docela výpravný pornofilm, ale ničeho takového jsem se nedočkal. Jelikož jsem očekával, že z Velké Británie by mohlo přijít něco kvalinějšího, byl jsem hodně zklamán. Pokud je vám ale méně než 10 let klidně 3 hvězdičky přidejte. ()