Thriller plný intrik a politických vražd s názvem Eskorta je výtečnou akcí s klasickým tématem a velmi dobrými hereckými výkony. Boyette je vězeň svěřený Gallagherovi, který má za úkol jej dopravit zpět do Spojených států. Boyette však unikne a Gallagher ho musí najít. Když se ale pustí do hledání, zjistí, že nejde jen o rutinní úkol, ale že se zaplétá do plánu na atentát, který musí překazit. (oficiálny text distribútora)

VanTom

Politický konspirační thriller dává tušit, proč dostal Andrew Davis za pár let na starosti Uprchlíka. Plán atentátu se postupně rozjíždí na několika frontách a strhává poctivého armádního seržanta (civilní a uvěřitelný Hackman) do slušně napínavé vysoké hry, kdy po něm všichni jdou a on musí odhalit, do čeho se vlastně zapletl. ()

Aqualung

Je to do jisté míry romantický náhled do zákulisí praktik KGB, CIA nebo skupin pomatenců v hnědých, či zelených košilích.Inu vojenskoprůmyslový komplex má pazoury dlouhé, chlupaté a od krve.No a proti tomu se postaví silný jedinec s ocelovým charakterem silným vlasteneckým a internacionálním cítěním.Ale dost novinových frází.Jde o vlídný film, který ukazuje na silné věci a podává je ve stravitelné podobě.Výborní herci,kteří si výborně sekundují, proti nim vojenští zupáci pod rudou i pruhovanou vlajkou.No a ten závěr, tak no takhle bych si představoval zůčtování s řadou lidí u nás.... Je to dobrý film na nedělní odpoledne.... ()

Hapretor

Spíš nuda ... Hekmen běhá ... a střílí ... pak řve ... a Tom Lí to nedá ... byli v nesednoucích rolích ... a byla i divná ta zápletka ... tak kdo koho vlastně chtěl zabít ... pak jeden udělal chybu a všichni, co se s ním bavili, zhebli ... tomu řikám thriller ... přehmat jak prase ()

Tipko

Dej aktuálny aj do dnešných udalostí vo svete, zvlášť u našich východných susedov. Film poučný pre svetové veľmoci hroziace nukleárnymi vojnami. ()

johnsnow

Dávam síce 4 ale nebolo to nič extra. Málo akčné, tá stála zato a paradoxne v závere film zlyháva a je to slabé. Jones má málo priestoru a hackman je celkom fajn. ()

pirate

Gene Hackman a Tommy Lee Jones jsou herci první třídy. Avšak tento film je jen o trochu méně napínavý, záživný a akční, než jsem čekal. 60%. ()

pan_Bily

Na 4* to není, i když jsem o nich i chviličku uvažoval. Poctivý film, se kterým nemám žádný zásadní problém, takový lepší průměr. Dal bych 3,5*. 70%. ()

CaptainPixel

Poctivý konspirační akční béčko od režiséra klasik jako 'Přepadení v Pacifiku' a 'Nico víc než zákon'. Velmi pěkné obsazení včetně táty ze Sám Doma. ()

quido.morava

Kterak nezvykle důvěřivý zkušený seržant do průšvihu přišel a téměř sám vše nakonec napravil... Taková typicky zamotaná, težko uvěřitelná konspiračka, ale líbí se mi, jak se Hackman dokáže stále tvářit, že jde o vážnou věc. ()

CSGoddess

Vcelku slušný film o intrikách ve vládě a armádě aneb jak papaláši na sebe kují pykle. Ale taky to byla pěkná nuda a Hackman na tom nic nemění. Takže viděno jednou a stačí. ()