Noční Show Craiga Fergusona

USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkujú:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (viac)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

Rincewind

Mistr a král. Conan O'Brien, David Letterman, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel. Ti všichni jsou velmi dobří a občas výborní. Ale Craig Ferguson si je každým komentářem, každým cold open, každým rozhovorem s hostem, ale hlavně každým rozhovorem s Geoffem, dá ke svačině. Bezkonkurenční pohotovost, lehkost a smysl pro humor. Keeping it classy all the way to Christmas. ()

DonTommy

Pro mě numero uno amerických talk show. Na youtube sjíždím další a další díly a drtivá většina jsou perfektní zábava. Nejradši mám část cold open, monolog a tweets and emails, ale skvělé jsou i rozhovory. Craig si dělá prču ze všeho a ze všech a baví se s hosty klidně o úplných blbostech. K tomu jeho skotský přízvuk a nebetyčné charisma (on to Sebevědomí v Trpaslíkovi nehrál pro nicc za nic :-)). Takřka nevyčerpatelná studnice perfektní zábavy. Jsem zvědav, jestli někdy Craig přebere po Lettermanovi talkshow v prime-timu. Je na to samozřejmě nejlogičtějším a nejlepším kandidátem a rozhodně by stálo za to, že by se mu "pod kudlu" dostávala opravdu ta nejelitnější celebritní liga. Na druhou stranu by v onom vysílacím čase už asi nebyl Geoff a neustálé pubertální a nekorektní vtipy. A to už by prostě nebyl Craig. Ellen Page: "I like your snake mug." Craig: "Thanks very much, it's a substitute for small penis. Actually no, it was a double bluff, I've got a huge penis." ()

seiffs

Tohle je totální nářez. Craig je velmi, velmi zábavný. Jde vidět, že se na každou show pečlivě připravuje a pracuje na sobě. Je moderní a zaměřuje se na mladší diváky. Umí se skvěle přizpůsobovat svému hostovi. Show je správný úlet. Není to žádná trapná škrobená reprezentativní suchařina jako u senilního Lettermana. ()

Ajka1

Musím říct, že Craiga Fergusona mám ze všech moderátorů šou tohoto typu absolutně nejradši. Spousta humoru a popkulturních narážek, to je moje. Nejlepší díly jsou ty, ve kterých se objevují James McAvoy, Nathan Fillion a úplně nejlepší jsou pak ty s Craigovým starým kámošem Gerrym Butlerem. Zajímaví hosté se smyslem pro humor = koření úspěchu. ()

Dashiella

100% mne sediaca showka s najúžasnejším charizmatickým pošukom. Pre mňa, konkrétne, ako diváka, sa to nedá robiť lepšie. Už len do decembra 2014, takže hltám každú novú časť. Och Craigy, veď koľkí sme na tebe závislí, to musíš chápať len ty! ()

PrincessB

Můj nejoblíbenější talk show moderátor. Craig Ferguson se s ničím nemazlí a se svými hosty se baví familiérně. Hosté jsou díky tomu uvolnění a většina z nich si návštěvu očividně užívá. Jako jeho velkou přednost beru i fakt, že i s tím nejnudnějším hostem dokáže udělat moc vtipný rozhovor (narozdíl od Lettermana, který je s nudným hostem zkrátka ztracen). ()

HolkaVBotech

Craig Ferguson je ten nejulítlejší z hostitelů late show. Nepůsobí předtočeně, je pohotový a je schopný si utahovat jak ze svých hostů, tak sám ze sebe i momentálně probíraných záležitostí v médiích. Jeho humor je mému srdci nejblíže a člověk, který se na jeho show podívá nikdy nemůže mít jistotu, kam ji Craig zavede. Na druhou stranu, Craig se nebojí pustit i do vážných témat a tak se často v jeho úvodním monologu můžeme setkat s nějakým zamyšlením nad tím, co Craiga zrovna žere. Někdy dokonce uklidňuje diváky a vysvětluje jim, že to není pravý čas se smát. Craig se svým skotským přízvukem je pro mě král late shows (z čehož si ostatně i sám dělal srandu). ()

IZFNP

Ferguson patrí k mojim obľúbencom na poli hostiteľov večerných show. Je bezprostredný, originálny, servítky si veru neberie a s hosťami vedie plynulé, často totálne odveci rozhovory. Podobne "don't give a fuck" show vedie už len Norton, ale to už je zase trochu o inom. Sympaťák so škótskym prízvuk podľa mňa zďaleka prekonáva Conana, ktorého všetci milujú. Nie v celkovom pojatí show, ale jej nosnú časť - rozhovory - Ferguson zvláda dokonale. ()

vendulka7

Pro mne jednoznačně jedna z nejlepších show v USA. U 90% dílů, které jsem zatím viděla jsem se vcelku zasmála. Baví mne Craigova pohotovost a přizpůsobivost, kdy využije téměř všecho, co se stane ve studiu, světě či jemu osobně a obrátí to ve vtip nebo naopak se nebojí promluvit o vážných tématech. Nejvíce u této show oceňuji to, že se moc neřeší typická témata jako nový film, seriál či kniha. Nejlepší díly jsou s Fergusonovo dvorním hostem Kristen Bell, s Gerrym Butlerem, Stevenem Wrightem, čtení tweetů a emailů a jeho podání písniček "In the Navy" a "Ca plane pour moi". ()

just a child

Tento Škót nie je len taký obyčajný týpek. Je to skvelý človek, ktorý vás so svojou late late show rozosmeje nech sa deje čo sa deje, aj keby váš deň bol tým najhorším vo vašom živote, aj keď paradoxne si toho odžil on sám až priveľa na jednu krehkú ľudskú bytosť. Prečítajte si jeho knihy. Tento chlap je ztelesnená inšpirácia. “Between safety and adventure, I choose adventure.” ()

Tweetak

Nejlepší Pozdní show, kterou jsem měl tu čest vidět. Můj styl humoru podávaný ve velkých dávkách. Škoda, že s tím chce skončit. ()

Bruka

Craig Ferguson a "frendofdšou" Kristen Bell jsou ta nejnepravděpodobnější a nejgeniálnější dvojka od Neptunu po Istanbul. "I know what you thinking: Craig, you totally checked her ass as she was walking away and I'm like: Fuck yeah!" Ti dva jsou důkaz, že muž a žena, kteří se navzájem přitahujou mohou být kamarádi a ještě k tomu nejlepší a ještě k tomu si očichávat prsty :) Samozřejmě i ostatní hosté válí, polská "princezna" Leelee Sobieski a její vtípek o Karkulce musel posunout hranici žánru hodně daleko :D ()

adako

Bezkonkurenčne najlepšia late-night talk show, talk-show aj show (v posledných dvoch kategóriách mám ale o dosť menší prehľad, ráta sa to samozrejme z tých ktoré som videl). Originálny humor, improvizácia a dokonalé podanie (kuknite si niektorý jeho stand-up, oproti iným stand-upistom sa odlišuje práve dokonalým podaním vtipov, divadlu ktoré predvádza sa vyrovná málokto). Najlepšia na tom je ale absolútna autentickosť, Craig Ferguson sa na nič nehrá, nepredstiera, je skutočný - a práve to sa v televíznych shows prakticky nedá nájsť. "I just don't give a crap". ()

Marquetita

Vynikající show! Za nejlepší považuju tu s Conanem O'Brienem, ale tu s Fergusonem mám hned na druhém místě. Craig je ohromně vtipný a navíc má sexy přízvuk (i přesto, že britské akcenty nesnáším!). Kéž by bylo něco podobného v ČR. Kraus se tomu podobá hodně, ale L8 Showz & Nitez r da best eva! ()