Horšie ako smrť

• Česko Horší než smrt (viac)

dextrush

Úžasne dielo! Pred týždňom som si ho pozrel druhýkrát, no nasmial som sa akoby som ho ešte nevidel. Neskutočne vtipné, britský morbídne, chvíľami nechutné a to je presne ten dôvod, prečo ho budete milovať! Určite najmilší účastník celého pohrebu je zdrogovaný Simon (Alan Tudyk)! Na slovo Válium preto len tak ľahko nezabudnete. Nie po tomto filme! Želám príjemne pozeranie. ()

luckylittl

Již jsem viděl 3x (jednou v Evropě, jednou v USA a jednou na mém iPodu). Pokaždé jsem se nehorázně řezal. Některé scénky by rozesmály i mrtvého :-) Černý humor jako řemeno, doporučuji! ()

Pignon

I takhle se dá vyrovnávat s myšlenkami na svou smrtelnost. Svěží a trochu sjetá komedie. Za celou dobu jsem řval smíchy jenom v jednom místě,ale celou dobu jsem se pobaveně těšil na to, co přijde dál a jak se děj vyvine. Občas malinko drhne, není pravděpodobný, ale proto je to film. 7 z 10 malých trpaslíků. ()

Silnica

Nemohu jinak, výborná komedie. Každá postava je jedinečná a snadno zapamatovatelná a k mozaice absurdního dramatu pohřbu dodává své. I bez fekální scény a Vália jako zaručeného smíchovyvolávače stále velmi chytrá a hlavně krásně absurdní komedie. ()

garten

Sugestívna komédia s typickým anglickým humorom. Už z názvu mi bolo jasné, že AHA, ČIERNY HUMOR. Snáď po mojom pohrebe bude všetko OK :D. ()

HMTD

Nejprve jsem vyděl verzi z USA 2010 a moc se mi líbila,a hned po ní jsem si pustil tuto původní z VB.Musím říci že každá má něco do sebe a v mém finálním hodnocení dopadli stejně,víc jsem se smál pozdějšímu zpracování asi proto, že se k nám přeci jenom dostane asi více amerického(černošského) humoru než anglického.Je neuvěřitelně zajímavé verze porovnávat a zejména pak výkon Peter Dinklage který byl v obou. Vůbec se nedivím, že se v americe rozhodli udělat remaik po jejich tak brzy.K téhle verzi bych dodal že mi přijde více uvěřitelná. ()

anonyym

Bezvadné úvodní i závěrečné titulky, ostříhaný Matthew MacFadyen podobný Petru Nečasovi, vynikající Alan Tudyk a humor černější než obleky všech přítomných pánů dohromady. Prostě nemůžu jinak, když si vzpomenu na svůj intenzivní prožitek tohohle filmu. ()

Tweetak

Fekální scéna dovedena do dokonalosti, prášky v těch nejnesprávnějších rukou. Ten film je prostě extra-zelený, chci říct: super :) ()

schindler

Někdy se dostanu k filmu o které vůbec nic nevím a nic od něho neočekávám a někdy se stane (je to opravdu málokdy), že ihned po shlédnutí vím, že jsem neviděl jen tak nějaký tuctový film, ale že mě tento kousek vydrží v paměti déle než jenom jeden den a to je právě případ filmu Horší něž smrt. Velice dobře napsaná britská situační komedie po které mě bude vždy nabýhat úsměv na tváři, když si vzpomenu na scény jako PIGMENTOVÁ MUTACE, AHOJ MARTO, VALIUM nebo ŘEČ BY MĚL PŘEDNÉST ROBERT, JE TO PŘECE SPISOVATEL. Po druhém shlédnutí jsem zvýšil počet hvězdiček na plný počet. ()

Alvin

Tak jsem si omylem pustil americkou verzi místo britského originálu z roku 2007 a bez možnosti srovnávat je to celkem slušná komedie. V zájmu objektivity a letní okurkové sezóny jsem si pak dal i britskou verzi a uznávám, že mi sedla trochu víc. Britská se mi zdá víc filmovější, americká lehce sitcomová. Britské podání je civilnější, kdežto černoši "přehrávají" po svém, ale vzhledem k zemím původu to snad nemůže nikoho překvapit. Ani jedna verze, ale není ukrutně vtipná, spíš průměrná komedie, takže u mě remíza 3:3. ()

Poga

Vynikajúca komédia. Skvelá ukážka toho, že aj stokrát obohraný námet sa dá spracovať do podobny dobre zvládnutého scenára na ktorého konci je super film. Dialógy sú vyšperkované, atmosféra výborná, tempo sa pekne pozvlna zrýchluje. Do toho primiešané mini zápletky s liliputánom, lds a podobne... :) Naozaj som sa dobre bavil. Zaslúžených 80% ()

RXP

Nebolo to zlé, ale čakal som od toho prote viac. Neviem, či som až tak náročný, ale čakal som nejaký typický britský humor, no tento mi prišiel skôr pekne mixnutý s amerckou trápnosťou, možno aj tie americké držky spravili svoje. Par krát som sa naozaj zasmial, ale vždy to potom skĺzlo do nejakej extremnej trápnosti, hodnej akurát tak trapkov Wayansových. Usmiaty, predávkovaný liliput, tancujúci na stole, bol síce zábavný a do jednej ženskej som sa bezhlavo zamiloval za prvých 20 min, ale prosťe som čakal viac. Čakal som britský šarm, dostal som britsko-americký ... ()

Hajkou

černá komedie, u které sice místama nevíte jestli se máte smát nebo brečet ale jednoduše to dokazuje fakt, že britský humor opravdu není suchý ()

JimWalker007

Pikantný a chutný guláš, ktorý bol navarený podľa originálneho receptu a za málo peňazí. Odporúčam podávať na kare. Dôkaz, že aj bez veľkých hviezd, no s poriadnou dávkou britského suchého i čierneho humoru sa dá natočiť film, pri ktorom ustavične čakáte, čo, alebo kto sa ešte na tom pohrebe poserie. ()