Horšie ako smrť

• Česko Horší než smrt (viac)

Kejdlo

Typický příklad černé komedie ala "když se všechno zesere" v tomhle případě na nejčernějším možném místě - pohřbu. Smál jsem se od začátku do konce. Tohle umí snad jenom Briti a nemůžu jinak než doporučit. Paráda. 9/10 ()

gutshoter

Je to skoro za pět. Tlemil jsem se vlastně pořád a to je to co jsem chtěl. Jak už bylo řečeno, originalita zde neoplývá, ale natočené je to velmi dobře a tady mi to vše sedělo. Americkýho remaku bullshitu se děsim... Po druhým zhlédnutí musím dát za 5! ()

Firebug

Hodně kvalitní černohumorná britská komedie, která je navíc skvěle obsazená a zahraná. Stejně jsem ale čekal o trošku víc. Škoda že se o většinu vtipných situací stará lahvinka s pilulkami a některé charaktery se příliš nedostanou ke slovu (třeba Ewen Bremner, na kterého jsem se těšil). Převládají pochopitelně pozitivní dojmy, ale ty 4* se v očích někoho, kdo nesdílí mé sympatie k britským hercům, přetaví ve 3* celkem snadno. ()

JADIM

Takto som to nečakal, ale vyšlo to celkom decentne. Komédia, pri ktorej som sa nezabával vkuse, ale od začiatku až do konca sa ten dej zlepšoval. Minimalistické, pekne zelené prostredie a zaujímavé. 7/10 (Videné 17.12.2020, Originálne znenie) ()

štísko

Po chabém začátku, mne to začalo bavit. Ale podruhé něco takového vidět nemusím. Možná i pro to, že nedávné úmrtí v rodině mne kdovíjak na "pohřební" komedii nenaladilo. Zápletka předvídatelná, příběh jednoduchý, ale docela pěkný. Pobavilo, ale nezanechalo to ve mne vůbec nic. Snad jen pocit hnusu z hovna strýčka Alfiho na ruce a obličeji jeho synovce. Tak nevím, jestli takto naturalisticky točená scéna je pro film plusem, nebo mínusem. Asi jak pro koho. Za mě 55%. ()

chmíří

Příjemná komedie plná černého britského humoru, ne že bych se za břicho popadal, ale párkrát sem se fakt zasmál. A to "valium" bych chtěl zkusit... ()

vaja

Zklamání. Velké zklamání. Scénky, které měly být vtipné, hraničily s trapostí a mnohokrát tuto mez překročily. Co má být komického na tom, že se důchodce "podělá" na něčí ruku nebo se sjede (ve filmu btw třetí osoba, která to omylem udělá (!)) a sedí nahý na střeše? Je to ohrané!! Pokud tohle měla být určitá absurdita, tak jsem na ni asi zrovna neměla svůj den. Třeba bude druhý pokus lepší. ()

killjezor

Komedie s typicky anglickým humorem, který nejde brát zcela vážně. Bavíte se prakticky od začátku až do konce a kupodivu na závěr obsahuje nějaké to morální poselství. Doporučuju. ()

NICOX

Hodně dlouho sem se u filmu takhle nenasmála :))) Btw sem se na to dívala ve vlaku, takže si o mě lidi asi mysleli, že sem dement ...když to prostě nešlo udržet. Britskej humor je jedinečnej a já ho mám radši a radši. 85 % ()

wikus

Tak pekne som sa nasmiala:). Asi najlepší prívlastok pre tento film je BRITSKÝ. Ozove dielo je humorné, morbídne, ironické, no stále si zachováva tú typickú britskosť, kde aj tie ,,najnechutnejšíe´´ scény sú na úrovni a nestáva sa z nich lacná záležitosť. Skvelá komédia, ktorú si určite pozrite:). ()

Pollock

Tak tady jsme se v partě bavili dá se říci od začátku do konce. Jedna lahvička od léků naplněná omylem LSD, jeden pohřeb otce od rodiny o kterém vyjde najevo překvapivé zjištění a spousta gagů, které se nenásilnou formou vzájemně vyhrocují a co je důležité baví. Možná je jen škoda, že Peter Dinklage opět jako v jiných filmech nedostal více prostoru... ()

rozbris

Hodně slušné odlehčení od takového tématu jako je pohřeb blízkého. Dal bych možná i 5*, ale viděl jsem to u voleb, kdy jsem seděl v komisi a rozkouskovaně, ale to nemění můj názor, že je to skvělá anglická komedie. ()