Únos

• USA Lifted
Krátkometrážny / Animovaný / Sci-Fi / Komédia
USA, 2006, 5 min

Když se přehnaně sebejistý mladý mimozemšťan nachomýtne k řízení vesmírné lodi, musí se pod přísným dohledem kritického mentora pokusit unést podřimujícího farmáře. Únosy lidí však vyžadují preciznost a zručnost. Po několika chybných úkonech je nadmíru jasné, proč každoročně nezmizí mnohem více lidí. (HBO Europe)

Via

Roztomilé... aneb na každém šprochu pravdy trochu... ;) Taktéž učit se, učit se, učit se... platí nejen pro lidi... :P ()

Bumerang

Spolu s Ptáčky můj nejoblíbenější "kraťas" od Pixaru. Skvělý nápad, nádherná animace a boží fóry! Pult plný čudlíků nemá chybu, stejně jako ufonův záchvat zuřivosti a zoufalství v jednom :-))) ()

Akyno

Celkom zábavné, avšak mám pocit že do toho šiel Pixar len na pol plynu. Určite by nezaškodil nejaký ten dlhší kúsok so sci-fi tématikou. Snáď to bude práve chystaný Wall-e. ()

LencaN

I mimozemšťánci se musí nejdřív naučit jak unášet lidi ;) a tohle bylo fakt srandovní, takovýho mrňouse bych brala doma :) hezká animace, super nápad a k tomu perfektně namíchané songy známé i neznámé. ()

Adams

Naprosto skvělé a vždy originální! Boundin, For the birds, Geris game a Lifted je dle mě špička jejich tvorby. Těším se na Wall-I. ()