Keď si rodičia nevedia rady s problémovými tínedžermi, pošlú ich do nápravného zariadenia na Fidži. Výchovný tábor je však v skutočnosti väzením, z ktorého sa nedá utiecť. Steny, ktoré by deti oddeľovali od okolitého sveta, nie sú potrebné, keďže ostrov sa nachádza uprostred Pacifiku. Väzni sú neustále monitorovaní pomocou senzorov a prežívajú krutý teror v rajskej prírode. Dr. Norman Hail, ktorý je vedúcim tábora, spolu so svojimi pomocníkmi vypracovali dokonalý systém šikanovania, v ktorom nechýba brutálne násilie, vymývanie mozgov, ba dokonca ani sexuálne zneužívanie. (TV JOJ)

Saxos

Jeden spravedlivej Jánošík do výchovného tábora a tábor je na konci vypálenej a k tomu dvě mrtvolky. Všichni se pak šťastně mohou vrátit ke svým minulým životům a klidně i ke konzumaci lehkých i těžších drog. Slabě zpracované téma o šikaně v soukomých výchovných táborech. ()

fafejt001

NA Fidži je určitě hezky a někteří puboši by to potřebovali jako koza drbáááááání . Útěk v lodičce dost naivní . Pak vše zapálit a finito..... FAKT DIVNÉÉÉÉ .... ()

gpx

Eh. Ten konec byl teda jedlej. Mam pocit, že pravidelná linka MHD ani žádná sámoška tam nebyly, takže nevim nevim jak to bylo dál. Bejt na jejich místě, moc bych se neradoval. ()

Desmi

Milla je Ku...s. To se musí nechat. Příběh mi přijde trochu přitažený za vlasy, ale to tak u pravdou inspirovaných filmů bývá. Na druhou stranu má film celkem svižné tempo a náboj, takže nevidím důvod ho zbytečně kritizovat. ()

NikaIn

Takto to dopadne ked rodicia zanedbaju vychovu dietata v rannom veku a snazia sa vychovavat ho v puberte,ked uz je neskoro.Ja po zhliadnuti tochto filmu len dakujem za to,ze som vychovu mojich deti zvladla a nemusela som sa trapit myslienkou co s problemovym pubertakom,vdaka za mojich uzasnych synov.Neviem si vsak predstavit,ze by som sa uchylila v pripade problemov k vychovnemu taboru o ktorom v podstate nic neviem.Ako matku ma toto dielko zaujalo,pretoze tam rodicia poslali deti na prevychovu,ale takouto formou prevychovi by sa im vratili len udupany jedinci v ktorich drieme skryte zlo a nenavist co caka kym sa naplno vyderie von a sposobi vacsiu skodu ako kedykolvek predtym.Sami prevychovavatelia by si zasluzili to co pripravili tym detom. ()

Azareth

Čo som ešte nevidel Klass (hit z totožného roku), bol som do Boot Camp zažratý ako malé decko a po dobu štyroch dní som si ho púšťal každý deň. Má to dobrú myšlienku a ako psychologické dráma to je pomerne dobrá záležitosť. Miestami som sa musel aj znovu posadiť do stoličky, aby som bez seba ležal na zemi. Keď sa na to pozriem spätne tak dobré to už nie je, ale tie štyri hviezdy rozhodne dám! ()

naytsirk

Působilo to na mě strašně nevěrohodně. Asi by to muselo být realističtější abych z toho byl znepokojen... Takhle to byl pro mě jen špatný film "podle skutečné události". ()

P@\/EL

Docela dobrý psychologický thriller, který popisuje výchovný tábor na ostrově v Pacifiku, kde se napravují problémoví teenageři. Na ostrově panujou poněkud svérázná pravidla a tvrdé zacházení a šikana zúčastněných. I přesto všechno mi film přišel místy dost neautentický. Strhující konec, kde se konečně děje něco pořádného, byl povedený. ()

kecka007

PROBOHA! Mila Kunis byla asi pod vlivem omamných látek když brala tuhle roli.Film,který nemá až tak špatný námět,ale to provedení !? co to sakra je ?. Odlehlý ostrov uprostřed moře kde je jakoby ,,nápravné zařízení" s perverzním dozročím a slizkým šéfem by bylo dobrý,ale co ste z toho Pane Christiane proboha udělal !?. Naprosto předvídatelné,o napětí se nedá mluvit prostě děs..3* a to nad tím zavírám obě oči. ()

tosker

Opravdu nepovedený pokus o psychologicky film, scény které by meli působit na psychiku diváka jsou úsměvné. Ale za Milu 2* musim dát :-). ()

AliceDane

Napriek zaujímavej téme a celkom príjemnej atmosfére mal film už od začiatku hlúpe trhliny. Postavy sa správali neprimerane, často nelogicky, a chýbal mi hlbší náhľad do ich psychiky. Príbeh v podstate smeroval z ničoho nikam, nebol podložený ani tak konaním postáv, ako iba jednoduchým a stručným zobrazením toho, čo sa píše v opise filmu. ()

Snakefinger

Naštěstí jsem si to nekoupil ale viděl pouze v televizi. Plochý lichý film, který se snaží šokovat, nedaří se, snaží se být velkolepý, nedaří se, snaží se být světový, nedaří se. Převychování mladíků? Nezdařilo se. ()

Tess.s

Fajn vec natočiť film ako tento. Už len z toho pohľadu dať do povedomia aj takéto problematiky o ktorých sa veľmi nehovorí. No nemyslím si, že by sa to vyrovnalo iným filmom, založeným na skutočných udalostiach. Celkovo to hodnotím ako super nápad s dosť priemerným spracovaním. ()