Voľné pokračovanie príbehu o gremlinoch,ktorí sa premnožia a napadnú obyvateľov mestečka New Batch. (TV Dajto)

noelcoward73

V poměrně krátké době po sobě jsem konečně zhlédl oba díly. Spojení hororu a komedie mám celkem oblíbené. Tento druhý díl mi přišel ještě lepší než jednička, výborně jsem se bavil (povedená byla například píseň New York, New York a také se mi líbilo experimentování s laboratorními vzorky). Vtipný je i animovaný úvod studia Warner Bros. Škoda, že dvojka není lépe hodnocená. A nakonec i díky tomuto dílu jsem se rozhodl předchozímu filmu zvednout hodnocení na nejvyšší. ()

zdeny99

Gremlini tentokrát terorizují obchodně-televizní centrum v mrakodrapu. Už to není sice tak překvapivá a originální podívaná, za to je to mnohem akčnější a zábavnější jízda. [6666. hodnocení, 165. komentář, 61%] ()

gombarix

V celku slabší než jednička, zároveň však výrazně extravagantnější. Z hororových prvků už moc nezbylo, tohle je spíš velkolepý mejdan roztodivných obludek, proti kterým bojuje skupina ztřeštěných antihrdinů. ()

Raziel_cz

Jednička je skvělá. Ale téhle anarchii nejde nepodlehnout, a pokud trochu tušíte, jak filmy vznikají, nejde ani nežasnout, že taková anarchie vůbec existuje. Viděl jsem to snad každé Vánoce a uvidím to i ty příští. Dokonalost sama. ()

helloween93

Přepálená dvojka, která sklouzává do vod trapnosti a cringe. O původu Gizma či Gremlinů se divák opět nic nedozví. Z námětu “gremlini v mrakodrapu” šlo s lepším scénářem vytěžit mnohem víc než se ve skutečnosti stalo. Propadák Warner Bros jak řemen. 2* ()

Besyn

Je to o kapánek slabší než jednička,ale za ten debilní pokus o vtip s tou gremlin-nevěstou musím jít z původně plánovaných tří na dvě hvězdičky. ()

Torgal

Tak aby bolo jasno - v žiadnom prípade to nie je horror, ale znôška humorných odkazov na všetko možné. Osobne ma najviac dostal Gizmo - Rambo, ale zasmiať sa tu dá strašnej hromade vecí. Prekvapila ma technická úroveň, ktorá bola na pomery bábkovej animácie na neuveriteľne vysoko. Na druhej strane príbeh, ktorý by mal celé to besnenie na obrazovke lepiť dohromady je o ničom - je to len pomocná barlička k tomu, aby sa na plátne odohralo čo najviac absurdných situácii bez hlbšieho zmyslu. 6-/10 ()

Kingjiri

Mě to pobavilo víc než jednička. Od začátku je tu Gremlinů víc, dělaj větší blbosti, různě mutujou (genetická laboratoři byla hodně dobrej nápad), a je s nima prostě větší sranda. Několikanásobně větší rozpočet byl celkem znát, jenom jsem čekal, že za těch šest let budou o něco lepší efekty (asi už jsem ale zmlsanej dnešní technikou). Příběh sice neni skoro žádnej, protože v něm jde jenom o blbnutí Gremlinů v jedný velký supermoderní budově, ale mně to ke štěstí stačilo, čtyři slabší hvězdy. ()

Ondr@932

Pokračování perfektní hororové komedie Gremlins je o něco slabší než jednička. Tak byla luxusní! Dvojka jen slabě nadprůměrný, ale i tak spokojenost :-) Dávám 6/10 ()

Jajar

Hrdinové vyrostli a dospěli, série o Gremlins bohužel moc ne. V druhém díle už se pouze pracuje s ohraným a v mnohém docela otravným konceptem. Dokud se malé příšerky netransformují v monstra je to ještě mnohem větší nuda než v prvním díle. Od poloviny filmu naštěstí začíná klasicky úchylná akce, ale tentokrát už jsem se bohužel nebavil ani zdaleka tolik jako minule, i přes několik filmových odkazů. Gremlins 2 je vlastně extrémní splácanina, přesto se několik dobrých fórků objeví. Naštěstí nikoho nenapadlo natočit třetí díl. ()

helraiser

Tyhle zelený potvůrky prostě miluju. Zábavná hororová komedie o nenažraných zelených potvorách, které mají doslova vražednej smysl pro humor. Líbilo a moc. Na tohle se prostě můžu koukat pořád, tohle nikdy neomezí. ()

Grogan

Staří dobří gremlini se vracejí. Tentokrát se jejich útoku musí bránit zaměstnanci supermoderního mrakodrapu pana Clampa. Najdou zde i oddělení genetických pokusů a poté, co vyzkouší některé vědecké výrobky, zmutují do všech různých forem a tvarů. A Billy Pelzer musí proti nim opět zasahovat. Neméně zábavné pokračování prvního dílu. ()