Mater a Bludička

• Česko Burák a Bludička (viac)

Mater, hrdzavé ale priateľské odťahovacie auto známe z kinohitu Autá, býva v ospalom mestečku Chladičové kúpele v okrese Karburátor. Mater miluje stvárať žarty, vylomeniny, šibalstvá či recesiu, ale vždy len na účet tých druhých. Zrazu ho začne prenasledovať tajomné modré svetielko, ktoré ho naučí, že sa neoplatí robiť zle iným autám. (oficiálny text distribútora)

blackrain

Ve tmě vypadá všechno tak nějak jinak. Představivost, a nejen ta lidská, pak dostává možnost pracovat na plné obrátky. Nechci být škodolibá, ale zasloužil si to. Oni mu jen oplatili stejnou mincí. ()

ABLABLABLA

Burákovy příhody mi nevím proč, připadají hrozně slabé. Tohle bylo tak prvoplánové, že jediné, co mi přišlo vtipné byla závěrečná scéna aneb "Měl bys zdrhnout. Prý je tu poblíž plechožrout, i když já jsem ho ještě neviděl. Tak čau." ()

kaylin

"Burák a Bludička" je vlastně takovým celkem milým příběhem o tom, jak jeden škodolibý trouba je za svoje činy po zásluze potrestán. Co dělá film hezký, to jsou rozhodně postavy, jež známe z filmu "Auta". Je to zábavné, je to hezké, ale tak nějak tomu něco víc chybí. Pixaři si umí hrát s atmosférou a pro tak krátký film to funguje, ale nějak mám pocit, že tenhle snímek je skutečně především takovou menší hříčkou, bonusem pro ty, co milují "Auta". ()

MATADOR

I když už to zavání skoro nad pokračováním Aut , ale ona délka je více než postačující a jednoduchý příběh dodává na kráse tohoto dílka. ()

kajas

Celovečerní "Auta" mě příliš nechytila, zde se navíc děj točí jenom kolem pro mě dost nesympatického Buráka. Takže nic moc... ()

Rocky88

Tento krátkometrážní snímek najdete jako bonus na DVD Auta. Setkáte se tu opět se všemi z městečka Kardanová lhota a přibydou i dva nováčci - Bludička a Plechožrout. Šerif je ve svém strašidelném vyprávění krátce představí a naši hrdinové - hlavně Burák - se můžou začít bát . . . Jak jsme u Pixaru zvyklí, opět jde o velice vtipnou podívanou, ale na druhou stranu už jsem viděl i lepší ( ale moc jich není ). K pochopení pointy musíte počkat až do konce titulek. ()

otík

V pixarovské kraťasu Burák a Bludička se dočkáme známého pořekadla, že na každého jednou dojde. Burák tak dlouho straší své spoluauta, až si jednou všichni ušijou boudu na něj. Výtečné po animační i dějové stránce. ()

tom88

Mohlo to byť vklude ako bonus k Autám na DVD, možno aj ako súčasť. Nebolo to tak zábavné ako som čakal, ale bolo to celkom svižné. Viac vecí mi ušlo keďže neviem dobre po anglicky. 70% ()

URBAN

Klasickéj Burák : ) Když pominu že to mohlo být delší tak se mi to líbilo a i na takové krátké stopáži jsem se dokázal zasmát ( 23.6.13/MAC ) ()

Kjůkíí

Volné pokračování Aut a blázen Burák, ta nejlepší postava na filmu, se zde objevuje v plné své kráse a naivitě. I když jsem čekal více vtipu, vylekané traktory a autosvětluška, to boduje. ()

LeoH

Tradiční přípodotek k pixařímu celovečeráku, tentokrát k Autům, a přijde mi, že vyrobený tak trochu z povinnosti. Jednou se to ale vidět dá. ()