Benjamin, Hannah a šestnáctiletá dcera Samantha tvoří šťastnou rodinu. Hannah ale cítí, že její dcera prochází krizí a rozhodne se s ní na pár dní odjet. Během cesty dojde k nehodě a Benjamin musí náhle čelit velké tragédii: jeho žena i dcera upadly do těžkého kómatu. Hannah nabývá vědomí jen na okamžik, kdy naposledy stiskne ruku své dcery, která právě otevírá oči. Poté Hannah umírá. Benjamin, zdrcený ztrátou své ženy a šťastný, že jeho dcera je naživu, postupně nabývá dojmu, že duch Hannah vstoupil do Samantina těla. (oficiálny text distribútora)

HappySmile

Hodně zajímavý filmeček s mysteriózní atmosférou. Do poslední chvíle jsem si nebyla jistá, jak to vlastně dopadne, čí duše v těle zůstane. Rozhodně to nebyla nuda. Bylo zajímavé sledovat tápajícího Davida Duchovnyho, který si nebyl jistý, jestli jedná s manželkou či dcerou. ()

Jino

Zajimavý námět zůstává v tomto filmu nevyužit. Slibováný žánr mysteriózního filmu je potlačený na úkor pohledu na situaci z rodinné a lidské stránky. Přitom jméno Davida Duchovnyho přímo vybízelo k hlubšímu pohledu na dané téma....škoda no. 50% ()

joker.george

Neobyčejný a neprovařený námět byl podán neuvěřitelně suše, obyčejně a bez špetky něčeho inovativního. Takže z toho byla jen protahovaná nuda, bez špetku dramatického napětí či jakékoliv výrazné atmosféry. Duchovny svou roli pouze odehrál, nic nadprůměrného nepředvedl. ()

Fallen_One

Průměrná záležitost, která ničím nenadchne, ale (alespoň pro mě) ani ničím nezklame. David Duchovny sice slibuje mnohé, ale odvádí svůj standard. Zajímavostí možná je Perez na místě režiséra, bych od něj nečekal :o) ()

Juto

Myšlienka výmeny tela, ktorá sa z času na čas objavila, tu dostala vyspelejší prístup. Matka musí získať vzdelanie, ktoré nedostala, prostredníctvom tela svojej dcéry, musí tiež zažiť tínedžerskú úzkosť, neustále útoky nadržaných mužov. Manžel jej verí, ale ako sa film vyvíja, veci sú psychologicky oveľa komplexnejšie. 6/10 ()

Radiq

Žádny překvapení, nic. Už jenom když jsem si přečet obsah, tak jsem přišel o překvapení u nehody a převtělení. Pak se to docela nudně táhlo a nic moc se tam nedělo, až na to, že matka se najednou začla chovat jak zamlada a to nasíralo toho manžela Duchovnyho. Zavánělo to místama trochu incestem, což by bylo to nejzajímavější na celym filmu, ale nestalo se a já neděkuju za takhle slabej film... ()

ecceHOMMO

Rozhodne zvláštny film, s námetom veľmi pozoruhodným....( v dobrom svetle myslené).....otvárajúci bránu novým veciam, myšlienkam........ale jeho čaro je len v prvom pozretí.... ()

davidek

Zvláštní film. V některých chvílích si říkáte co se to mezi nimi děje? Takhle by to asi nemělo být. Ale fakt je ten, že je to mysltický film, vůbec ne horor, a proto jsem se ho takhle snažil brát a musím říct, že se mi celkem líbil. Není to žádnej trhák jako třeba Dragonfly, lae dá se na to koukat. 50% ()

Tejkina

Jo, mě se to líbilo. Škoda toho konce, kdy se v těle Sam střídaly ona a její máma, to mi přišlo zbytečné. Ale jinak to byl zajímavý námět, celkem slušné zpracování a navíc je v tom i určité poselství. Mojí pozornost to udrželo. Silnější tři. ()

Kejt.lin

Nevim co si mám o tom myslet. Po autonehodě daruje matka život své dceři. Její tělo zemře, ale duše zůstává na zemi, a to v těle právě její dcery Sam. Náplní filmu je nejspíš pochopení myšlení a cítění 16tileté dívky, díky tomu, že matka žije její život. Ke konci se Samanthě navrátí její vlastní duše. - nápad mi přijde dost lacinej ..a pokud si zachovat myšlenku, tak né prosím v takovémto provedení a v takovémto nemysteriózním nedramatu co nemá absolutně žádný spád. Nicméně chtěla jsem dokoukat do konce, už jen proto, že "tatík" byl celkem fešák a dcerunka mi do role skvěle padla :) ..a kupodivu mě nedělalo problémy film s klidem dokoukat..takže co s tím ? - Dvě hvězdičky a půl jako záloha k dobru ;) ()

sona123

Jejej, takhle odfláklý konec (asi je to najednou přestalo bavit točit, tak šli domů, na pivko nebo tak něco) jsem už dlouho neviděla. Námět? Docela slušně ujetý a má to místa, kdy jsem se značně ošívala - nepřestřelují příliš? Ale byl tu David Duchovny, kterému sice rozhodně daleko víc sedla role Hanka Moodyho, ale ani jako očař nebyl k zahození. ()

Jeremiah

Film se silným poetickým nábojem, který má bohužel občas tendenci sklouznost do mezí kam nepatří. Přesto si myslím, že se jedná o povedený film, který ukazuje na to, co v současnosti lidé kvapem ztrácí, a co budou další generace muset znovu objevovat - lásku a šťastnou rodinu, která vás dokáže ochránit i v těch nejtěžších životních situacích. "Dnes jsem se díval do mnoha párů očí, ale můj den nezačne, dokud se nepodívám do těch nejkrásnějších očí na světě - do těch Tvých ". Abychom poznali jednání druhé generace měli bychom chvíli ztrávit v jejich těle. Závěrem chci jenom napsat - Duchovny, závidím ti většinu tvých rolí. ()

El-Barto

Tv Nova nám nabídla toto drama a díky tomu, že stíhali dávat po deseti minutách bloky reklam, byl film nudnější než ve skutečnosti je. O neoriginalitě námětu se netřeba zmiňovat, ale i přesto si myslím, že režisér Perez v rámci možností zvládnul svůj úkol docela dobře. Největším překvapením pro mě tak byl nevýrazný výkon Davida Duchovnyho, jehož jméno mi dávalo aspoň nějakou naději na kvalitnější podívanou. ()

KayTee

Rozhodně bych tenhle film až tak nezatracovala. Není to nic extra, ale otevírá se zde dost věcí k zamyšlení - od života dnešních puberťáků až po převtělování. Navíc mě bavilo sledovat, jak se otec pere s tím, jestli to je vůbec možné a následně se svými pocity a potřebami. Olivia Thirlby podala výborný výkon a svojí v podstatě dvojroli zahrála přesvědčivě. Jo...celkem se mi to líbilo... ()