Benjamin, Hannah a šestnáctiletá dcera Samantha tvoří šťastnou rodinu. Hannah ale cítí, že její dcera prochází krizí a rozhodne se s ní na pár dní odjet. Během cesty dojde k nehodě a Benjamin musí náhle čelit velké tragédii: jeho žena i dcera upadly do těžkého kómatu. Hannah nabývá vědomí jen na okamžik, kdy naposledy stiskne ruku své dcery, která právě otevírá oči. Poté Hannah umírá. Benjamin, zdrcený ztrátou své ženy a šťastný, že jeho dcera je naživu, postupně nabývá dojmu, že duch Hannah vstoupil do Samantina těla. (oficiálny text distribútora)

Shadowspark

Výraz "drama" opět nabralo nový rozměr. Manželka a dcera v jedné nehodě, manželka umře a její duch se přenese do těla dcery a dceřina duše je "potlačena". Když už chce někdo dělat spirituálně nebo duchovně založené drama, tak by podle mě měl promyslet nápad a zpracování. Film docela ušel a "šťastný konec" to víceméně byl. Hlavním tématem zde byla cesta k poznání, vcítění se, empatie. Matka si na čas nazuje boty své dcery - i když nedobrovolně - a pak v nich pár měsíců i chodí - jejda. Dcery mi pak na konci bylo líto, jak se "probrala", ale věci se obrátily k dobrému směru, což je podle mě u takových filmů hlavní. ()

marivet

tohle není ani horor ani thriller...nevím co to mělo být...škoda peněz...radši ať je dají pro hladovějící děti do rozvojových států...jedna hvězda za Davida.. ()

david666

Díky svému námětu mě film chytil a po celou dobu nepustil. Pořád jsem čekal, kam se to vyvine. Sice se nakonec nejednalo o nějaké nečekané rozuzlení, ale i tak se na to pěkně dívalo. Nedovedu si představit, že bych něco podobného zažil. Duchovny tady hraje klasiku a la Akta X, takže nezbývá než aby to celé odtáhla Olivia Thirlby, což se jí slušně povedlo ()

Veju007

Zajímavý nápad, ale konec zklamal na plné čáře. Z čista jasna duše matky zmizí a už se nevrátí? Jen tak z ničeho nic? To by chtělo domyslet... ()

jopal

Nebollo to vyslovene spatne, ale nieco mi tam chybalo. Nieco, co sa dalo z tohto pribehu vytlct navyse. Ale ze by som sa nudil, ci mal nejake zvlastne vyhrady, to nie. Aj vdaka slabemu hodnotenie na csfd som bol prijemne prekvapeny. ()

Camp_nou

Opravdu velké zklamání. Upoutávky o postarší ženě v těle mladé pubertální dívky hodně přitahovali. Zpracování je ale úplně mimo. I když to v jednu chvíli vypadalo, že otec Sam , který jí začal trochu divně náhle věřit, že není ta, která by měla být hledá nějaké informace o převtělování a spiritismu, toto vysvětleni nebo objasnění ve filmu úplně chybí a i Duchovny na mě působí stylem "už končíme ?". Ani zápletka není nijak extra strhující. Tohle na mě působí opravdu hodně doslova "odfláknutě". Ovšem ale co sem si moh dělat naděje od někoho jako je Vincent Perez. Snad jeho režijní sláva ještě přijde. Tímhle podprůměrným snad i hororem (vtip ?) ale určitě ne. ()

mamarw

Příběh o převtělení duše matky do těla dcery. Zajímavě se odvíjející příběh. Žádné extrémní nečekané změny v línii příběhu. ()

P@\/EL

Zcela průměrné drama, které se docela odvážně pouští nadpřirozeného tématu. Zpracování ovšem hodně pokulhává. Děj je takový nemastný, neslaný a bez nějakých výrazných zvratů. Místy mě film dosti nudil. No a ten závěr, kdy se několikrát převtělí duše matky do těla dcery, mi vyzněl spíše trápně. ()

Geniusss

Zaujímavá myšlienka filmu len nie celkom rozvinutá ako by sa dalo čakať. Matka vstúpi do dcérinho tela , ale jej otec hoci tomu aj uverí nepátra veľmi prečo to je tak, možno tak v jednej scéne , čo je dosť málo. Určite to nie je horror ani thriller, povedal by som že nejaké mysteriózne drama.Film ani neohúri ale ani nenudí. Moje hodnoteie sú 3 hviezdičky. ()