Eddie (Ben Stiller) má štyridsať a už pekných pár rokov odoláva útokom vlastného otca a najlepšieho kamaráta, ktorí ho usilovne tlačia do ženenia. Nie žeby Eddie nemal dostatok príležitosti, no každá z jeho známosti mala nejakú „zásadnú“ chybu. Vzhľadom na to, že aj on začína pociťovať, že mu odchádza vlak, zabudne na ostražitosť a svoj najnovší objav – blonďatú ekologičku Lilu (Malin Akermanová) - požiada o ruku, bez toho, aby si ju preveril. Skutočnosť, že manželka má nedostatkov viac než je zdravé, však zistí až na svadobnej ceste do mexického letoviska, kde sa romantický založená manželka premení na neznesiteľnú kreatúru, ktorá hovorí ako dláždič, zbožňuje extrémne sexuálne polohy a navyše odhalí svoju veľmi temnú minulosť. Nešťastie však nechodí nikdy samo. V našom prípade ho sprevádza krásna Miranda (Michelle Monaghanová), ktorá disponuje všetkým, po čom Eddie vo vzťahu túži, a navyše je nezadaná. Eddiemu sa Miranda veľmi páči, avšak nedokáže sa jej priznať, že on nie je úplne bez záväzkov. Novoženáča preto čaká mimoriadne neľahká úloha – nenápadne sa musí zbaviť príšernej novomanželky a nestratiť pritom ženu svojich snov. (TV JOJ)

Psycho.R

Silná komedie, která mi vrací vzpomínky na dobu, kdy jsem jí viděl v kině a zároveň jistou bezstarostnost, která tu je. Jeden z nejlepších, možná nejlepší film tohoto dua režisérů. ()

ZnalecH

Žeru Bena Stellera a rád se koukám na Malin Akerman. Ben byl v pohodě, ale Malin mi na postavu "záporáka" moc neseděla. Krom toho jsou některé hlášky velice hloupé a když se zamyslím, tak jsem toho moc chytrého ve filmu neviděl. Jediné, co mi film poskytl, byl čas, abych se zamyslel. Přemýšlel jsem nad manželstvím a jeho spojení s životem a došel jsem k nevídaným závěrům. Zkuste si film pustit jako kulisu a taky se zamyslet. ()

haWranka

První půlka mi přišla fajn - přiměřeně humoru (a celkem vkusného), přiměřeně romantiky. Pak se to ale zvrtlo a já vůbec nepochopila, co tím chtěl autor říct. Jakoby najednou tvůrci nevěděli, o jaký typ filmu se vlastně jedná. A konec, který měl být asi díky své nepředvídatelnosti třešničkou na závěr? Hm, to se nepovedlo. Jen jsem protočila oči a tohle dílo odepsala... ()

Zajija

Docela bláznivá komedie u které někdy rozum de kolem. Eddie ( Ben Stiller ) je takový menší střevo a nemá se pořád k ničemu a nakonec si veme za manželku šílenou Lili ( Malin Akerman ), ktetou zná na víc jen pár měsíců a během cesty na svatební cestu a i na svatební cestě samé zjistí, že asi docela přestřelil. Navíc se zamiluje do jiné ženy. A svou svatební cestu peožívá spíše s tou ženou než-li se svoují novomanželkou. Ben Stiller je vynikající komik a už jen kuli němu dávám této bláznivé komedii *** . ()

KdG

Bratři Farrellové vypilovali svůj styl k dokonalosti a tohle je po nepřekonatelném "Blbý a Blbější" jejich další pecka. ()

MRPitivier

Jen název Těsně vedle vystihuje celý film, tohle má být komedie?! A romantická?! Vtip nechali v USA a v Mexiku objevili nechutné scény (sex, spálení, pohlaví, medúza...), na to se nedá dívat, aniž by se Vám zvedl žaludek! Jak jsem psal, vtipné to bylo ze začátku, kdy se film odehrával ještě v USA, ale pak nuda a nechutnosti! U mě propadák, ale jestli někdo má rád stále stejně stereotypního Bena Stillera, vyžívá se v sado maso nebo v nechutnostech, tak to je film pro něj! ()

PanPaniscus

Průměrná komedie na vypnutí se sympatickým Stillerem. Dlouho jsem chtěl dát 4. hvězdu, zvláště za ten vtipně romantický konec, ale existují o dost lepší Stillerovky, kterým bych tímto ublížil. ()

Iddea

Haha!! Já teda komedie moc nemusím, ale tady jsem se vcelku bavila.. Ani ten příběh není úplně nejhorší - taková pohodovka, která za jedno, dvě zkouknutí určitě stojí :o)) ()

Helmík27 odpad!

Čekal jsem "jen" tupou oddechovku. Dostal jsem Farrelly servírující mix nudného příběhu, oplzlých vtipů, otravných herců a to všechno bez pokusu o nějaký nápad. V tomhle filmu selhalo úplně všechno. Za McBridea, který byl asi 10 sekund vtipný (čímž trumfl většinu ostatních) 10%. ()

Crazynka

Jedna z těch lepších komedií. Místy vtipná, místy směšná až absurdní, ale v konečném důsledku neurazí, ale ani nenadchne. Tenhle žánr nepreferuji, ale koukat se na to dalo. ()

Lilien

Ja osobne som sa teda pobavil aj na druhý krát, kopec dobrých vtipov, zábavných vedlajších postáv, krásna M.Monangham ...s ()