Llewelyn Moss na poľovačke náhodou narazil na následky vyrovnávanie účtov medzi drogovými zločincami. Medzi mŕtvymi telami ležali dva milióny dolárov. Moss neodolal pokušeniu, nález si privlastnil a rozpútal tak štvanicu, v ktorej sa do úlohy lovnej zveri dostal on sám. Na stope mu je psychopatický profesionálny vrah, ktorý sa nezastaví pred ničím. (STV)

pCCb

Ten film je tak prázdný, že jsem se na něj koukal po několika letech podruhý, protože mi z něj, mimo vizáže toho magora, nezůstalo vůbec nic. Doufám, že si napříště alespoň zapatuju, že se na to už nemám nikdy dívat. Zkrátka nuda bez jakéhokoliv vzrušení od začátku do. ()

DavidAAAA

Precizní a mrazivý výkon Javiera Bardema, slušný standart Tommyho Lee Jonese, výborný příběh, krásná kamera. Šíleně přešvihnutá stopáž, děj nemá spád. Každopádně komu nevadí trocha násilí, které zde rozhodně není samoúčelné, tak si přijde na své. Vysoká hodnocení ostatních nechápu, ale jak jsem tady někde četl, je pravdou, že určití autoři ( jako zde bratři Cohenové), kdyby natočili dvouhodinovej záběr na kouřící hovno, tak se s tím dostanou na 80% ()

JayJay5

Tak tohle byla velká nuda. Na začátku se nic nedělo, uprostřed taky ne a konec vlastně ani nebyl. Jedna hvězda jen za herecké obsazení. ()

Dobry_clovek

Bardem je tu tak charismaticky zaporak, ze jsem mu skoro fandil, i kdyz minci bych si s nim hazet nechtel. Atmosfera je napinava od zacatku do konce a kvalitni dialogy vyplnuji skvele i mista "kdy se nic nedeje". Jen zaver me trosku zklamal, predstavil bych si malicko grandioznejsi finale. Ale stejne - Coenovska kvalita. ()

SeeSaw

Hned vedle Big Lebowskiho, to nejlepší od bratrů Coenů. Po několika idiotech, zase zpět v sedle mrazivého, drsného thrilleru. Narozdíl od Farga to tu bráchové vydrželi déle, ale přesto prostě ne až do konce. Tam, kde může divák čekat cokoli, a krev se mu už skoro vaří, tam najednou zpomalej a zvolněj, snad aby popadl dech. Tady jsem utrousil hvězdičku. Herci jinak samozřejmě vynikající, jo a Bardem, ten mě bude strašit ještě pěkně dlouho. Krok kupředu, ale přesto bych se nedivil kdyby opět vyrukovali s něčím ještě lepším. ()

Honey007

Coeni prostě dělají kultovky a nejinak je to i v tomto případě. Místy až artovově plíživé záběry, mrazivý výraz Javiera Bardema a k tomu absurdní příběh kdesi na texasko-mexických hranicích. Co si přát víc? Možná trochu lépe vypointovaný závěr, ale to po tomto zážitku ráda odpustím :) 90% ()

cougar66

Příběh neni zrovna nejsložitější, ale překvapivě to vůbec nevadí ba naopak. Syrovost snímku, pomalé tempo, skvělá kamera a životní role v podání Javiera Bardema Vás nutí strnule hltat každou dlouhou minutu. ()

pietri

Moje krevní skupina!Celou domu mu fandíte a přitom obdivujete vrahouna kterej mu šlape na paty a celé to sleduje skvělí policista který je jen o krok pozadu..celej film je od začátku do konce skvělou podívanou.Geniální film!! ()

imperativ

Bardem a Brolin na jedničku, skvělá adaptace, jedinou výtkou jsou zdlouhavé konverzační pasáže s T.L. Jonesem. PS: Jak je možné, že Josh Brolin ještě není zkurvená superhvězda? ()

burg odpad!

Dokoukal jsem to jen proto, že jsem si říkal, že na konci jsem čekal nějakou pointu, prostě třešničku nebo co já vim. Neskutečná (i když oskarová) , natahovaná a bezemoční nuda jak cyp. Vlastně jsem naletěl jak Gran Torino - stejná nulová úroveň... ()

Milonak

V určitém smyslu stylový, ale neuvěřitelně roztahaný film, který nezachrání ani snaha o navození ojedinělé atmosféry a to i třeba díky "kukuču" Javiera Bardema a jeho ojedinělé zbrani. Je z toho strašně cítit snaha vytvořit "jedinečný, atmosférický a kultovní" film, ale mě to skutečně nebere. ()

majorzeman13

Vřele doporučuji !! Bratři Coenové jsou ve formě...parádní věc ! Režie,scénář,kamera,hudba,herci a samozřejmě ta předloha dělají z tohoto bijáku nezapomenutelný zážitek !! ()

Mr.Neutron

Návrat ke kořenům. Texas, Mexiko, ostří chlápci, zbraně, pevné zásady. Po dlouhé době opět film, který se nebál dotáhnout dějovou linku okolo hlavního hrdiny do logického konce. Divákovi, ztotožní-li se s hlavním hrdinou, je tak naservírován zasloužený happy-end, byť hrdinova radost z dobře odvedené práce je nakonec zmírněna jedním neočekávaným karambolem. Ovšem vedlejší filozofickou linku si Coeni klidně mohli odpustit. Poselství: 8/10 chirurgů doporučuje neoperativní řešení otevřené zlomeniny ... ()

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

13.06.2023

Rambo bude párat Mexičany

Rambo bude párat Mexičany

24.06.2014

Vietnamský veterán John Rambo ještě nevytrhnul svůj poslední ohryzek. Od filmového debutu akční legendy uplynulo 32 let a opět se před námi začíná rýsovat její páté dobrodružství. Na relativně… (viac)

Emily Blunt vystřílí drogový kartel?

Emily Blunt vystřílí drogový kartel?

02.06.2014