Americká komedie režiséra Seana McGinleyho, jež se odehrává v prostředí kabaretu, láká především nabídkou velkých hereckých jmen, k nimž patří Tom Hanks, jeho syn Colin a John Malkovich v titulní roli Bucka Howarda. Stárnoucí muž, který býval celebritou mezi iluzionisty a dokázal zhypnotizovat místnost plnou lidí, se zatím marně snaží vzkřísit svoji pohasínající kariéru. Dostane však nový nápad a hodlá do svého comebacku zapojit mladého Troye Gablea (Colin Hanks), který se stane jeho asistentem. Otec mladíka (hraje ho Colinův skutečný otec Tom Hanks) si nicméně myslí, že synek stále studuje práva. Následuje kolotoč plný „kouzel", nevšedních a vtipných situací, v nichž svou roli sehraje i půvabná Valerie, která se netají tím, že ji Troy přitahuje. (oficiálny text distribútora)

SKreyn

Táto dráma s komediálnymi prvkami ma celkom bavila. Je to lepšie ako priemer, malo to niečo do seba ale predsa tomu dačo chýbalo, malo to podľa mňa oveľa väčší potenciál. Nejak mi tu "nesedel" herec Tom Hanks ako otec Colin-a Hanks-a a v tomto filme som vlastne zistil, že aj v skutočnosti je to jeho otec. Haluz. Najviac ma potešili herecké výkony všetkých hercov, "uveril" som im všetko, čo hovorili. :D ()

Lilien

Mňa by zaujímalo v čom bol Buck Howard veľký. Čim takým inšpiroval mladíka ktorý nechal školu a stal sa jeho asistentom, čo také mu dal do života nejakú radu posolstvo či gesto. Ta postava nemala ducha, charakter podobne ako všetky v tomto filme. Obsadenie je však vynikajúce.Hanks a Malkovich sú hádam moji najobľúbenejší herci a vždy ma mrzí keď ich vidím v poslednej dobe v priemerných až pod priemerných filmoch. Colin Hanks v pohode výkon a Emily Blunt super talentovane krásna. ()

L3G1ON4R

Podívaná na 'komedianta' (mentalistu)Johna Malkoviche je poměrně netradiční. Vysloužilá hvězda nevzdávajíc se svého umu potká na své umělecké cestě mladého Troye. Syna který nechce jít otcovou cestou života. Na chvíli docela zábavné k opakovanému sledování rozhodně ne. ()

kubilov

Emily Blunt zvýraznila scénu kdykoliv, když byla na obrazovce, bez ní to nějak nefungovalo. John Malkovich se snažil, ale nijak zvlášť mě děj ani jeho postava nenadchla. To samé se dá říct i o Colinu Hanksovi, který má ale bod navíc za to, že dokázal dostat Emily. Potěšil Tom Hanks v cameu se synem. Nic extra, stejně jsem od toho nic nečekal a obávám se, že do týdne zapomenu. ()

yatan

Houdiniho sa raz spytal student: "viem stovky trikov s kartami kolko viete vy?" Houdini odpovedal: "Ja viem 5. a obetoval som cely zivot aby som sa s nimi naucil zabavat publikum." Film inspirovany skutocnym pribehom kuzelnika alebo mentalistu ktoremu nikdy nedokazali ze svoje kuzla robi trikom alebo podvodom, a darilo sa mu zabavat ludi skoro 40 rokov..Od tohto filmu som nic necakal a tak som bol milo prekvapeny ze aj napriek csfd - 59% ma film bavil a drzal v miernom napati..inak ako dielo to hodnotim ako cisty priemer..nevtieravy..nenapadny..ale pre nenarocneho divaka splni svoj ucel.. davam tomu 7 z 10 ()

kenny79

Mentalista Buck Howard je schopný udělat skoro vše pro obnovení své zašlé slávy. jako turné manager si zde zahrál Colin Hanks. Samotná postava Bucka Howarda mi byla protivná. ()

Radek273

Osvěžující, milý a příjemně ubíhající snímek, ve kterém exceluje John Malkovich. Excentrické chování se mu daří na výbornou (jako vždy) a svou klasickou artikulací a údernými výrazy nenechá nikoho na pochybách, kdo tu je hlavní hvězda. Ovšem hezky a tak nějak lidsky mu sekundují Colin Hanks, snílek a optimista snažící se najít svůj pravý osud, a nakonec i tradičně okouzlující Emily Blunt. Možná je to uvěřitelnost příběhu, možná vlídné vyprávění, nebo snad nepřemrštěná stopáž, co dělá z tohoto snímku moc pěknou podívanou. Každopádně zde je důkaz, že ke kvalitnímu snímku nutně nepotřebujete dechberoucí efekty a grandióznost ala Největší showman (2017). Docela postačí mít příběh, který hezky odvyprávíte. ()

kokesh

Neočekávejte nějaké velmi efektní triky s mizejícími předměty a lidmi. Buckovy triky jsou na první pohled jednodušší, ale po skončení filmi si budete říkat: Jak to sakra dělal? Překvapivě dobrý film, zaslouží si alespoň 4 hvězdičky. ()

Triginal

Dát Johna Malkoviche do rolé komika byla dle mého názoru ne zrovna šťastná volba, a to podivné potřásání rukou bylo trapné. Trochu jsem z děje/scénáře cítila Woodyho Allena, ale ten má svou specifickou charakteristiku, tento snímek měl rychlejší tempo...Docela mě uklidňovaly komentáře mladého Hankse, kterými bylo celé dílo protkáno. Film ovšem mohl být víc artovější, mohla v tom být víc cítit ta "vůně" zašlých kulturních domů a divadel, k nimž kabaretní umění bezesporu patří... ()

JAzzeURo

Film celkem nanáročný a dalo bz se říci i docela vtipný. Dá se říci že Colin Hanks je sympatičtější než jeho otec. Uvidíme jestli y něj někdy bude taky taková hvězda. Výkon ostatních včetně Johna Malkoviche byl dá se říci standartní a nijak oslňující. ()

dr.who

Malkovich patri medzi mojich oblubenych hercov a nesklamal ani v tomto, inak nie velmi svetobornom, filme.. Z pohladu europskeho divaka, ktory prilis nepozna kabaretne dianie a nevenuje mu vela pozornosti, sa film stava tak trochu divny, ale amerika tym (este stale) zije (a tym nechcem povedat, ze europa nie, ale je to tu proste o inom) a skutocny mentalista "The Amazing Kreskin", na zivote ktoreho tento film stavia, bol pre domacich divakov pojmom.. Co sa tyka filmu - herecke umenie je davkovane tak trochu nevyvazene, najslabsim clankom su pre mna Hanks jr. a Emily Blunt, ktori ma tak nejak nepresvedcili.... ()

cachanell

V celku milý film, který nepřekvapí ale také neuškodí. Milé podívání. A John Malkovich se mi v roli excentričtějšího lidového kouzelníka líbí. ()