Rozvedená pětačtyřicetiletá Rosie je scénáristkou televizního seriálu pro -náctileté You Go Girl, pracně chytá výrazivo od své třináctileté dcery Izzie, a vůbec se snaží ze všech sil udržet krok s mladšími ve světě, který mládí tak nezřízeně a nekriticky preferuje. Její pořad ztrácí na ratingu, ale v pravou chvíli se objeví přitažlivý a šikovný mladý komik Adam, který by jej mohl zachránit. Navíc věnuje dosud velmi atraktivní Rosie  romantickou pozornost - což ji sice velmi lichotí a těší,  zároveň se však cítí být  vůči značně mladšímu (Adamovi je 29) muži v pozici nevýhodné a velmi zranitelné.  Kromě toho musí Rosie ještě bojovat s intrikami sekretářky Jeannie a řešit milostné problémy Izzie, který se právě poprvé zamilovala. Romantické komedie ale končívají šťastně, a tak se Rosie přesvědčí, že Adamův zájem o ni je opravdový, a dokonce díky němu získá novou práci poté, co její seriál jde definitivně do kopru. A když i Izzie dokáže získat pozornost svého vyvoleného, je všechno - aspoň pro tuto chvíli - v nejlepším pořádku... (TV Barrandov)

sharky

Pohodový film na deštivé dopoledne, který dějově ničím moc nepřekvapí, velká originalita se nekoná, romantická šablona je stále stejná - má mě rád, nemá mě rád, ale potvrdí již dříve známou dobrou zprávu, že Michelle Pfeiffer je i ve svém věku stale sexy a v pohodě utahne cely film. ()

Thomick

Heh, nedělal tohle náhodou Disney? Moc slaďoučkej příběh, opírající se o dvě sympaticky vykreslený postavy, který ale zaboha nejdou dohromady. Romantika se tu vaří za užití přísad, kterých jsem se už dávno přejedl, a tak nakonec stoprocentně vyznívá leda skvělá linka matka-dcera. Předělávky Britney s Alanis (ta na schodech) a rozhovor o sexu - to jsou pro mě highlighty tohohle snímku. Plus teda tanečník Rudd, ten mě doslova šokoval. ()

eraserhead666

Úvodní titulky docela hustý. Lidi jsou fakt šílení. Hodně příjemná komedie, hlavně díky pořád energické a elektrizující Michelle Pfeiffer, prudce sympatické Saoirse Ronan a zábavnému Paulu Ruddovi (zapomenout bych neměl i na mho oblíbeného Jona Lowitze, kvůli němu jsem vlastně do filmu šel). Takový romantizující, lehce (ale řekl bych opravdu jen lehce) parodický pohled na filmový průmysl a krizi středního věku. ()

Morholt

Michelle Pfeiffer vypadá úžasně a hraje úžasně, ale to je tak všechno, co tenhle film nabízí. Nějak se mi do toho nedařilo dostat, moc jsem se nezasmál a ta romantika byla až příliš strojená. Za to mohl především Paul Rudd, který v tomto případě zůstal daleko za tím, co jsem od něj čekal. Navíc byla i postava ex-partnera hlavní hrdinky v podání Jona Lovitze. Místo aby do děje přinesla prvek toho bláznivějšího humoru, působila trapně a křečovitě. Čekal jsem víc. Za Michelle 40%. ()

Caelos

Při sledování jsem si všiml určité věci, která už mne ke konci bila do očí, a sice jakéhosi podivného nasvícení Michelle P. V některých scénách vypadala skoro jako anděl sestupivší na zem, protože zářila, a to doslova, jako by ji do zad svítili halogenem. Neříkám, že to bylo všude, ale viditelné to rozhodně bylo a jestli to byl záměr tvůrců, aby paní M vypadala mladší, moc se jim to nepovedlo a myslím, že ji měli nechat tak jak je, páč jí to sluší tak jak je. To by byla asi největší věc, co mi vadila. Jinak se téhle pohodové komedii nic moc velkého vytýkat nedá, protože ohlížet se u tohoto typu filmu na scénář, či podobné věci, je dosti zbytečné. Fajn komedie na nedělní odpoledne. (8/10) ()

MoiJe

Starsia zena, mladsi muz... obaja deti:) Blbost, ale veeeeelmi pohodova:) PS: Rudda si viem lahko predstavit ako Roya v IT Crowd:D ()

murakamigirl

Starnem. Už slzím, aj keď mi je hrozne, hrozne fajn! Ježiši, nebývala som až taká sentimentálna, to ako fakt nie, hej? A teraz nejaké fakty :-) : Paul Rudd je úžasný chlapík. Som unesená!!! ()

Dale

Až na tú mrchu, ktorá akoby tu zablúdila z nejakej telenovely, to bola veľmi príjemná komédia s výbornými hercami. A zaujímavý pohľad do zákulisia Hollywoodu. ()

hous.enka

Nebýt toho hvězdného obsazení, je to taková obyčejná romantická komedie na nedělní odpoledne. Ale zejména Saoirse Ronan a Paul Rudd tu dokazují, jak skvělí herci to jsou. Ok, Saoirse to v tomhle filmu teprve naznačuje, ale i tak se mi ta její role hodně líbila. Bavilo mě to a dokoukala jsem film do konce v jednu v noci, což bych u špatné komedie nedala. ()

mysiak

Vážne vynikajúco dobrá a hlavne veľmi vtipná komédia...proste ja som bol milo nadšený...hercami - Paul Rudd bol najlepší ak nerátam "appatovky"...Pfeiffer vyzerá stále k nakusnutiu...a tento film mal jeden z najlepších soundtrackov, ktorý som videl u komédií...odporúčam ()

GodComplex

Michelle Pfeiffer je i ve svych letech schopna utahnout cokoliv a spolecne se Saoirse Ronan a matkou prirodou tohle zuby nehty drzi na prumeru, zbytek je jinak pomerne dost strasna radoby komedialni slatanina. 5/10 ()

blackrain

Michell Pfeiffer ta potrhlá matka moc pěkně sedla. S dcerou Izzie vypadaly spíše jako dvě moc dobré kámošky než jako matka s dcerou. Nic proti to mu. Spoustu věcí to odlehčovalo. Paul Rudd byl za učebnicového sympaťáka. Výběr hlavní trojice se povedl. Mezi nimi to funguje jako dobře namazaný stroj. ()

hygienik odpad!

Mám neobytný pocit, že som videl jednodielnu americkú telenovelu s kvázi vtipnými dialógmi - ukradl jí tampón, vložil si ho do pusy a tam mu naboptnal - obohatenými o "invenčnú" postavu matky prírody. Ale možno som to celé nepochopil, lebo nerozumiem ženským dušiam. ()

Vessper

Netrapně vtipná a hodně příjemná americká komedie, kde jsou podány nadstardadní hereké výkony. Když k tomu přidáte skvěle vybranou hudbu, je to opravdu dobrá podívaná. ()

lioncel

scénář a režie : žena .. hlavní role : matka a dcera .. výsledek : příjemná, pohodová romance určená nejen pro ženy .. Michelle Pfeiffer vypadá pořád víc než dobře a ten ženský pohled na svět, zde určitě nemůže nikoho urazit .. nezklamal mě ani Jon Lovitz : klasicky skvěle zahrál bývalého manžela Nathana, jeho postavou jsem se bavil určitě nejvíc : připomínal mi silně mou ex... .. vše podbarveno výbornou muzikou, které vévodí známá hitovka "Wouldn't It Be Nice" od The Beach Boys a dále tři pěkný songy The Cure … ()

Lopic

Pro mě osobně mnohem lepší než Prime, který pojednával o stejném tématu. A to hlavně kvůli ústřední herecké trojici. Bylo to tu řečeno už několikrát, ale Michelle Pfeiffer je prostě kočka nehledě na to kolik jí je. Saoirse Ronan se ukázala jako talentovaná mladá herečka a byla mi tady mnohem milejší než v Pokání, kde byla celkem na ranu :). Byla prostě cute a její imitace písničky Britney Spearse mě dostala :D. No a nakonec Paul Rudd. Ja mám tohodle chlapíka rád už dlouho, škoda že nedostává moc příležitostí. Ale tady předvedl jakej je sympaťák k čmuž mu pomohla skvěle napsaná postava. No prostě můžu tuhle oddychovku všem doporučit. ()

Michelle loví mladší chlapy

Michelle loví mladší chlapy

13.02.2008

Po delší odmlce se loni vrátila na plátna kin, aby ukázala, že ještě dokáže hnout mužskými poklopci. Jo, a taky je pořád dobrá herečka ;-). V nadcházející romantické komedii I Could Never Be Your… (viac)

A „půvabné kosti“ získává...

A „půvabné kosti“ získává...

18.07.2007

Zapomeňte na Dakotu Fanning stejně to pro spoustu z vás bude úleva ;-). Nejzářivější dětskou (nebo spíš teen, je jí 13 a roste jako z vody) hvězdou budoucnosti bude irská dívenka jménem Saoirse… (viac)