Agent FBI je posedlý pomstou vrahovi známému jako Rogue, který zabil jeho parťáka s rodinou. Když konečně stane Roguovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti. (oficiálny text distribútora)

Thomassi

Ale joo! Statham má určitě lepší filmy, ale na tento se dá koukat taky, sice s přihmouřenýma očima, ale dá. Nudný začátek, ale pak je to klasická béčková jízda, kde se mě líbil Jet Li, Jasonovi to ale moc nesedlo. 60%. ()

MATADOR

Charizma obou herců je silně nevyužito a celé tohle je tak divný akčňák, až běda. Směsice něčeho, aby závěr byl nějaký. Mno, truchlit nebudu, nudil jsem se a Vás varuji ;-) ()

dawe04

Hrozně drsňácky vypadající i mluvící Homer Statham honí stále vitálního Jeta ve filmových políčkách, která představují to nejklišovitější klišé na poli akčních filmů. Občas dojde na dobrou akci či dobře natočenou sekvenci, ovšem ze závěrečného twistu se mi chtělo brečet. Jetíku, proč??? ()

FilmFan24

Slušná, hektolitry krve říznutá kriminálka, kde akce není tím hlavním atributem, co film s obsazením Jason Statham a Jet Li nabízí. Atraktivní prostředí, zajímavý námět s ještě zajímavější pointou na závěr. Rozhodně ne tak špatné, jak by se podle místních ČSFD vod mohlo zdát... ()

Dexter1

Prvá polovica bola dosť podpriemerná a opakoval som si, že toto je to čo sa dá spraviť so spojením Statham a Li? Druhá polovica odpovedala, že toto je ono, súboje, streľby a autonaháňačky. A vtedy som si uvedomil, že bez tej prvej by to nešlo a nakoniec bol z toho super akčňák, pripomínajúci zlaté 80. roky. ()

fmash

Totálně provařený motiv s tolika utajenými submotivy, až skutečnost, že vrah je zahradník, by neuhádl opravdu nikdo. Skoro se domnívám, že finální pointa napadla režiséra a scénáristu až při natáčení poslední klapky, když už nevěděli, jak z toho průseru ven. Celkový vzhled filmu není nejhorší a pro mainstreamového diváka jsou ucházející i akční scény. Jen ten scénář, ten by chtěl vylepšit. Nejlépe spálit a napsat znovu. Ještě že je Statham takový fešák. 50 %. ()

Chen

Průšvihem je, že ze spojení Jet Li a Jason Statham se čekalo a dalo vytřískat mnohem více. Jason "kopat" umí a Jet Li, to snad ani nemusím dodávat. A přesto War šetří akcí až to hezké není, během sledování tak doufáte, že největší nářez na nás čeká na konci filmu a ono nic, finále je krátké, odfláknuté a vůbec nevyužívá toho, jaké dvě hvězdy se podařilo dostat do jednoho filmu. Ale pravdou je, že alespoň vizuálně je na tom War dobře, některé scény jsou slušně sestřihané a svým obsahem slušně mrazivé (například vyvraždění rodiny na počátku). ()

Martin741

Rogue Assassin je nic viac nez priemerna akcna jednohubka, v ktorej po sebe strielaju a biju sa 2 zname osoby : Statham a sikmoocko Li. Aspon, ze ta akcia je zrucne natocena : 61 % ()

Figu

Tomuhle hodnocení opravdu nerozumím! Kurevsky nerozumím!!! Moje akcí zalitý filmový srdce při pohledu na 58% krvácí a vzkazuje všem jednohvězdičkovým blbečkům - nečumte na akční filmy, nebaví vás to! Tento kousek je přesně tím, co akční bouráci (jako je Figusek) zbožňujou, ve kterým se člověk baví od začátku do konce a kterej člověka nutí dál fandit akčním filmům! Statham a Li, tak to je pořádný sladidlo pro oko, pořádný duo dnešního akčního filmu, který nám aspoň nabízí to co už tady prostě v dnešní době není a co nám z "osmdesátek a devadesátek" chybí! Sly - Lundgren, Sly - Snipes, Sly- Banderas, Willis - S.L. Jackson, Van Damme - Lundgren, Van Damme - Rourke... Není toho moc a formace Statham - Li se mi šíleně zamlouvá a Boj je rozhodně jeden z nejlepších akčních filmů kde se objevili! 85% ()

dezorz

Co vieme o filme The War? Mal sa volat Rouge a zacalsa natacat tesne po tom, co Jet Li pehlasil, ze uz nebude natacat akcne filmy ale iba psychologicko vychovne dramy. A skutocne, akcne sceny vo filme The War nenajdeme ani mikroskopom a dopozerat tuto bordwellovsky zadefinovanu ´zhustenu kontinuitu´ s rozostrenym mikrostrihom v najvypatejsich situaciach je vychovna psycho drama. ()

marcek

Víc než 3 měsíce jsem měl tenhle film na 1. místě nejočekávanějších filmů. Jason Statham, Jet Li, Luis Guzmán, Devon Aoki a další známí herci. Když jsem viděl to hodnocení na ČSFD - 52%, řekl jsem si: "Sakra, asi to nebude tak dobrý, jak očekávám". Začal jsem se teda dívat na film hodně zaujatý. Po dobu filmu jsem myslel, že to snad nikdo z těch co to hodnotili ani nevideli. Parádní režie, střih, efekty i střílečky a bojové umění. Bohužel konec byl hodně zprzněný. Film 5 hvězd + posledních 5 minut 1 hvězda = 3 hvězdy ()

Petoss1

55% a basta. Nikto ma nepresvedčí o opaku. Tešil som sa len na ústrednú dvojicu, ktorá ma nesklamala, ale ani nepotešila. Očakával som od ich vzájomného súboju trochu viac. Aj tak je to stále klasický akčňák, so zaužívanými bodmi a s jedným netradičným prvkom snažiacim sa spestriť príbeh. No a ten záver, ach ... ()

emo

Poriadne sklamanie. Keby som vedel aká blbosť to bude, radšej by som išiel v NY do kina na Zombieho Halloween... Z filmu, ktorý sa tváril ako drsný akčňák sa nakoniec vykľul dementný a nudný thriller. V celom filme sú možno dve kvalitné akčné scény, ale ani tie nie sú ničím prevratné. Ak to už musíte vidieť, tak si kľudne počkajte na dvd... ()

c.tucker

Nebylo to nejhorší, akční scény pokulhávaly, i další věci pokulhávaly. Jet Li v pohodě a Jason Statham taky celkem v pohodě. Velký zvrat na konci, který jsem očekával celý film. Sice né zrovna tento a to pro mě bylo příjemné překvapení. Právě tento zvrat ani nijak závažně film nezkazil, ba spíš na opak vylepšil. ()

fars

Nuda nuda nuda. Kdyby aspon ve filmu byla nejaka poradna akce, ale stezi bych tam pod lupou hledam mozna tak jeden dva trochu lepsi akcni momenty, coz je na fim typu Statham vs. Li zatracene malo. ()