Reklama

Reklama

Popoluška 3: Stratená v čase

  • Česko Popelka 3: Ztracena v čase (viac)
všetky plagáty

Obsahy(1)

Animované pokračování o Popelce z dílny Walta Disneyho je exklusivně, časově omezeno, na DVD. Tentokrát Popelčin klidný život nabourá zlá macecha, která ukradne Dobré víle kouzelnou hůlku a s její pomocí se chce vrátit v čase, aby zabránila Popelce v jejím štěstí… Vydejte se společně s popelkou za dobrodružstvím napříč časem a pomozte ji vyhrát nad zlou macechou, aby se mohla vrátit ke svému princi a nic už neohrozilo jejich lásku a štěstí. (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (20)

otík 

všetky recenzie užívateľa

Animačně stejná Popelka jako ta první z roku 1950. I proto je to moc hezká pohádka. Příběhově se vracíme na začátek, protože zlá macecha pomocí kouzelné hůlky vrátí děj zpět až po zkoušku ztraceného střevíčku a očaruje prince, který si tak vůbec nepamatuje, že kdy potkal Popelku. Ale láska a dobro jsou mocné čarodějky, takže vše jistě dopadne jak má. Co tu chybí jsou kouzelné písničky, na druhou stranu to moc na škodu není a malé děti to dokáže zaujmout. Pár podařených vtípků tam také je, takže celkově naprostá spokojenost. ()

lucika999 

všetky recenzie užívateľa

Trápna odnož klasickej prvej Popolušky. Prvá časť bola dobrá, druhá bola o čosi horšia, no ešte sa dala pozrieť a tretiu som ani nedopozerala do konca. V polovici, čo v polovici... po prvých desiatich minútach, sa mi začalo zívať a mala som chuť to vypnúť. Vlastne, tak som aj urobila. Je to o ničom. Ale ak chcete rýchlo uspať deti, nech sa páči, pri tomto ihneď zaspia. Od nudy, samozrejme... Disney chcel vyťažiť z populárnej Popolušky viac, ale, bohužiaľ, nepodarilo sa. Možno nabudúce... ()

Reklama

blondboss 

všetky recenzie užívateľa

Pokračovanie Disneyho klasiky už po tretíkrát. Ani som netušil, že sa o Popoluške dá natočiť toľko dielov. Je trošku na škodu, že tento snímok úplne ignoruje dvojku (ktorá sama o sebe bola v podstate zbytočná), ale na druhej strane prináša celkom zaujímavú dejovú linku s časovou šmyčkou, takže tvorcovia sa trošku pohrali s alternatívnym dejom v prípade tohto klasického príbehu. Každopádne je to len také varenie z vody vhodné na jednu projekciu s deťmi. 55 % ()

Veruska.Kuru 

všetky recenzie užívateľa

Musím říct,že sem na tohle pokračování byla velice natěšená. Ale po prvních pár minutách jsem pohádku málem vypnula,jelikož se na to moc koukat nedalo... Ale nakonec jsem to tedy dokoukala ,přes prsty dokoukala... Dá se říci,že Popelka mohla mít jen jedno pokračování a ne další,už totiž bylo dost Popelky ... ()

Terzeus 

všetky recenzie užívateľa

Popoluška 3 pracuje pomocou príbehu o vrátení v čase s faktorom osudovosti a čuduj sa svete jej to ide aj bez klišé. To je len o dôvod viac, prečo sa do nej oplatí investovať. Je lepšia ako dvojka a predovšetkým je ucelenejšia a zmysluplnejšia. Sadne skrátka každému a zopár technických nedokonalostí nič nemení na tom, že film pobaví nielen deti, ale aj celú rodinu. Blu-Ray vydanie vám navyše pridá aj krásny obraz a skvelý český dabing. Pokiaľ nestačí len film, na disku čaká aj zopár bonusov. Pre dospelého diváka za 75%, pre deti aj 90%. ()

Galéria (29)

Reklama

Reklama