Rene (LEAH RACHELOVÁ) a Zane (TERENCE JAY), sesternica a bratranec a súčasne aj spolužiaci na univerzite, si urobia víkendový výlet na ich starý rodinný ranč v púšti. So sebou vezmú aj Zaneovho priateľa a konzultanta Phila (GERMAIN DE LEON), Reneinho priateľa Dannyho (STEVE SANDVOSS) a dve dievčatá – čakateľky z Reneinho sesterstva, Lauru (ERIN REESEOVÁ) a Julie (LINDSEY SCOTTOVÁ), ktoré tak majú splniť podmienky prijatia do klubu. Nikto z nich netuší, že príjemný výlet sa čoskoro zmení na peklo. Správca domu Lester (TOBIN BELL) sa pokúšal nájsť zlato, ktoré rodina zakopala, a tak čiastočne narušil aj starý hrob, kde je pochovaná prvá manželka Reneinho a Zaneovho starého otca, ktorý ju zavraždil. Jej duch a kliatba sa tak prebudil k životu a teraz vraždí každého, kto sa v dome nachádza. Podarí sa Laure, ktorá má na svojom tele vytetované rôzne náboženské symboly a jeden z nich je rovnaký ako prívesok mŕtvej, čo teraz na krku nosí Rene? (oficiálny text distribútora)

helloween93

Jak tu již psali ostatní, všechno zajímavé se odehraje v poslední čtvrthodině, jinak strašná nuda a celé to působí hrozně dementně a nezachrání ani přesvědčivý Tobin Bell... ()

Hapretor

Hrozná kravina, hrozná nuda. Jen hezká maska oné zombie. Jinak vše otravné a tupé. Hlavně herečky (ženské postavy v tomto filmu). Takové pipiny, Oh, my God !!! ()

helraiser

Čekal jsem pořádnej nářez, ale z toho co jsem dostal tak jsem byl opravdu zklamaný. Mělo to potenciál, ale zabili ho tak možná někdy jindy. ()

HappyDeath

No teda ježkovy koule Vám povím...To zas byl ale mááálo americký film. Film jenom o kozách, 3 buchtách, americké tuposti a nečeho víc? Pardón, nevšiml jsem si...A nelogické až to bolí...na to bych zapomněl... ()

josieaddms odpad!

Neexistuje asi blbější film, který by si mohly pustit dvě zhnusené holky z nichž jedna má horečky nad třicet devět. Jak se někomu podaří natočit tak příšerný horror, vůbec nechápu. Představovala jsem si ten proces, jak někdo přišel s tímhle nápadem a nějaký producent mu to odsouhlasil, a nějaký filmový štáb to natočil! Je fascinující jaké hovadiny se dostanou na světlo! Musela se sejít docela velká parta idiotů kterým tohle přišlo jako zajímavý nápad na zfilmování, a pak se ještě podíleli na jeho vzniku. Postavy byli neskutečně příšerná parta mladých dementů, zápletku to mělo neskutečně přitaženou za vlasy, a tvůrci byli toho názoru že čím víckrát něco strašidelného zopakuješ, tím je to strašidelnější. Takže každý "děsivý" nápad tam dali minimálně dvakrát. Nic tam nedávalo smysl, postrádalo to děsivé prvky, originalitu, inteligenci, zápletku, poselství, strašidelnost a autentičnost. Byli jsme rády že ta babice tu partu pobila sekerou. Efekty očekávejte nechutné a slabé. Celkově je to tak blbé až je to zlé. Všichni se tam chovají jak pitomci, a člověk se nejvíc těší na to až je všechny laskavě dolikvidují, a film skončí. ()

DjMetal

Mne sa to akoze dost pacilo,aj ked to mohlo byt riadne napiave. Dalo by sa to urobit aj lepsie,ale dostane to za 4. Koniec bol odveci,no,ale cakam pokracovanie a rad si to pozriem. ()

ANTYCHRYST

Jednej kladnej moment tohoto filmu je mistr Jigsaw a ta blonďatá blbka, na kterou se dobře kouká, ale ta její kámoška a ty neustále trapné narážky ohledně členství v klubu .... ta mě fakt vytáčela, celej film tam mele tyhle žvásty. Horor se tomu ani nedá říkat nulová atmosféra, akorát se tam v posledních minutách ukáže stará baba se sekerou, která ovšem je naprosto neschopná pomalá a líná jak veš, toď vše. ()

Amynka

Dneska jsem na to v TV nekoukala,je to už delší dobu co jsem to viděla,ale co si pamatuju, tak to nebyl zas tak špatnej film...Nečekejte žádnej napínavej krvák,je to taková pohodová jednohubka,která neurazí,ale ani nijak nenadchne..A samozřejmě jako fanynku Saw mě potěšil Tobin Bell:-) ()

coco.brice

horor to rozhodně není...jediné co snad potěší jsou lehce erotické sceny a představa dvou vysokoškolaček,čekatelek do sesterstva,které polonahé musí plnit různé ukoly:-)) ()

Budisovie

Iba krôčik ma delil od toho, aby som tomuto hororu neudelil odpad. Koniec bol asi najlepší, ale aj tak som bol rád, že sa tento film už skončil. Postavy sú zahrané príšerne a námet teenagerov je už určite obohratý aspoň v tomto podaní. Hviezdičku som dal trošku za atmosféru. ()

Ivi.Stewie odpad!

!?HOROR?! KDE??! Väčšina scén bola ako vystrihnutá zo (zlej) paródie a musím sa priznať, že som sa nevedela dočkať kedy sa zjaví zlá žena so sekerou. ()