Rene (LEAH RACHELOVÁ) a Zane (TERENCE JAY), sesternica a bratranec a súčasne aj spolužiaci na univerzite, si urobia víkendový výlet na ich starý rodinný ranč v púšti. So sebou vezmú aj Zaneovho priateľa a konzultanta Phila (GERMAIN DE LEON), Reneinho priateľa Dannyho (STEVE SANDVOSS) a dve dievčatá – čakateľky z Reneinho sesterstva, Lauru (ERIN REESEOVÁ) a Julie (LINDSEY SCOTTOVÁ), ktoré tak majú splniť podmienky prijatia do klubu. Nikto z nich netuší, že príjemný výlet sa čoskoro zmení na peklo. Správca domu Lester (TOBIN BELL) sa pokúšal nájsť zlato, ktoré rodina zakopala, a tak čiastočne narušil aj starý hrob, kde je pochovaná prvá manželka Reneinho a Zaneovho starého otca, ktorý ju zavraždil. Jej duch a kliatba sa tak prebudil k životu a teraz vraždí každého, kto sa v dome nachádza. Podarí sa Laure, ktorá má na svojom tele vytetované rôzne náboženské symboly a jeden z nich je rovnaký ako prívesok mŕtvej, čo teraz na krku nosí Rene? (oficiálny text distribútora)

Hunter2222

Zlé to nie je, ale ani veľká pecka určite nie. Vo filme mi vadilo hlavne kopec teenagerských srandičiek a blbostí, ktorých si tu za celý film užijeme požehnane. Samozrejme je tu veľa nudy, aj keď scény zo ženou na začiatku sú super a vraždy taktiež. Na to, že je to nízkorozpočtový film so slabými hereckými výkonmi, gore efekty sú na úrovni, len ich je bohužiaľ málo. Posledných dvadsať minút to ide na plno, miestami si hovoríte, či je to ten istý film, v ktorom sa nič nedialo. Záver bohužiaľ sľubuje pokračovanie, dúfajme snáď v lepšej kvalite. ()

J*A*S*M

Hrozitánská nuda, všechno alespoň trochu zajímavé se stane v posledních 10 minutách. Strašlivě tupé chování postav předčí jen velice předvídatelný děj. Nebýt Tobina Bella, byl by to odpad! ()

darkrobyk

Po formální stránce solidní horor o rodovém prokletí, které padá na současné mladé příbuzné - bratrance a sestřenici. Duch ženy pohřbené kdysi zaživa je až příliš hmotný a dobře vládne velkou sekerou. Původně stanovená pravidla příliš nefungují, a tak ani ochranný amulet nemusí splnit svoji funkci. Po většinu času příliš užvaněný snímek zpestřený hojnou nahotou vyvinutých (hlavně Julie) dívek a několika gore scénami, kdy dojde k rozetnutí oběti vedví či odseknutí obličeje. Bohužel ani to nestačí, byť po většinu času k tomu hraje šlapací rock. K mizerným2* přidá ale ještě jednu za šťastný konec. -My za nic nemůžeme!- Jo, to se říká jestli... ()

Pepinec odpad!

Vážně se mi má líbit film jen proto, že v něm běhají krasavice nahoře bez (místy i dole), průtok krve se počítá na hektolitry, veškerý děj se odehrává po tmě (snad aby nebylo nic vidět) a je prošpikován hláškami úrovně druhého ročníku pomocné školy? Ne ne ne, takhle to nefunguje. S děvčaty bych si to klidně rozdal, ale film je předurčen přesně k tomu, oč si říká vlastním názvem. Ani Jingsaw ve mně neprobudí slitování. ()

kingik

Zane se svojí sestřenicí a několika dalšími přáteli se vypraví navštívit dům svého otce. Po cestě má vidiny, ve kterých zahlédne dlouhovlasou, ohavnou stařenu se sekerou a přisuzuje tyhle vidiny extázi, kterou požil. Na místě je uvítá podivínský Lester, který dům spravuje. Posléze na povrch vypluje dávná kletba, ve které se ze záhrobí vrací přízrak stařeny, která si přišla vyřídit účty za svou smrt z dob zlaté horečky se všemi svými pokrevními příbuznými. Pánské herecké osazenstvo mě moc nezajímalo, ale dámské osazenstvo tedy stálo za to a není mně známo, kam příroda na ty nápady chodí. Režisér trojici sličných hereček Leah Rachel, Erin Reese a Lindsey Scott hned zkraje nezlikvidoval, nechal je dokonce asi třikrát svléknout, takže si divák nemrava přišel na své. S vražděním si tento horor dává na čas, ale to vůbec nevadilo, protože film se nebral až tak vážně, navíc v roli správce Lestera se objevuje charismatický Tobin Bell po své anabázi v Saw a filmem zní dobrá hudba, jejíž autorem je Terence Jay, který si zahrál hlavní roli. Film se blýskl dobrým a celkem originálním námětem, což jsem ocenil. Konec neměl chybu. Příjemný horor, který mě překvapil. 100% ()

Campbell

Kurtzmane co to vyvádíš? Máš na víc chlape. Ale tak co i když se jednalo všeobecně o slabotu tak já ve stejný den koukal na Saw 7, takže snad chápete proč dávám přemrštěné hodnocení. Bohužel i tady je ale neherec jménem Tobin Bell, který tu je snad ještě více nesympatický než v Saw. Film se rozjíždí neuvěřitelnou hodinu a čtvrt. Ke konci se film trošku rozjede, ale nic moc a to hlavně příšernej konec kterej je opravdu debilní. No což dávám 3*. 2* za film a hlavně za začátek, vražedkyně byla výborně namaskovaná a šel z ní strach, a ta třetí navíc jako bonus za Kurtzmanovu režii. ()

SeBig

Proč to dělám? Proč si tyhle jebky vůbec pouštim?! A proč to vůbec dokoukavám? Holky jsou tam sexy, dokonce i ta ježibaba by stála za hřích, ta která se rozhodne vraždit až deset minut před koncem! Já bych tohle normálně zakázal. Celej film čumim na nějaký dementy, jak se baví a pak se tam šaškuje s baterkou ve tmě a stará bába se tam mihla učinkem konec. Krása. ()

SOLOM.

Tenhle film patří do kategorie těch podprůměrných ačkoliv je zde k vidění několik velice zajímavých pasáží. Jeho největší slabinou je hodně slabý scénář i samotné herecké výkony. Jediné co nám zde dívky nabídnou jsou letmé pohledy na jejich odhalená těla, která by určitě stála za hřích, ale v hororovém filmu se od nich přece jenom čeká i něco víc. Asi nejlepší co nám tento film nabídl je ztvárnění vraždící ženy, ale to je dost málo na to, že film trvá přes hodinu a půl. ()

eraserhead666

Jako ono to není úplně hloupé. Mládežníci nejsou zas tak úplně na odstřel. Vidno, že to točil někdo, kdo už má nějaký ten horror za sebou (byť je to nesmazatelná stopa kvalitativního poklesu). Ale když dostanete slabý scénář, asi z toho moc nevykřešete. A ty dva podivné střihy (u první smrti - přízrak zvedá mačetu, ale sekne sekera), jsou možná schválně na udržení pozornosti. I když je fakt, že pobíhající kravička udrží pozornost čilou fest. ()

Morholt odpad!

Tobin Bell hledá zlato, ale najde shnilou babu. Ta je docela nasraná a tak si hodlá zchladit žáhu na tlupě mladistvých kopyt. Tohle nemělo ale vůbec nic. Bubák mi připomínal Caliba ze starýho Souboje Titánů, atmosféra nula a hlavně se hodinu a čtvrt nic nedělo. Absolutně nic. Zbytečnej odpad. ()

Mordenroth

Prečo som dal tomuto filmu len jednu hviezdičku? No, ak behom prvej pol hodiny zistíte, že sa dívate na relatívne stupídny príbeh, nemusí to byť ešte žiadna katastrofa. Aj debilný a nudný úvod môže (v horore) ešte veľa vecí zachrániť. Problém je v tom, že nuda pokračuje skoro do úplného konca filmu (výnimkou je posledných cca 15 minút). Napätie prakticky žiadne a kvalitné gore efekty tiež nečakajte. K prvej smrti príde presne v štyridsiatej minúte (mimochodom veľmi neefektnej), kedy už začínate byť riadne nervózni z vlečúceho sa deja a podráždení z výkonov mladých krásnych ľudí, ktorí hrať príliš nevedia. Najhoršie je, že sa film tvári v celku vážne a pritom by práve jemu možno svedčali nejaké tie komediálne prvky. (Miestami sa síce pravdepodobne zasmejete, ale hlavne na tuposti, čo určite nebol zámer tvorcov). V takom prípade by ale scenárista musel nad písaním scenára stráviť trochu viac času a režisérom by asi musel byť niekto iný. Zároveň by bolo nevyhnutné angažovať iných hercov. Len „Jigsaw“ by mohol ostať nevymenený... Ak vás však snímka nechytí ani zaujímavým príbehom, hustou atmosférou či hektolitrami krvi, stále je tu nádej v podobe krásnej masky. To je bohužiaľ jediné pozitívum. Takže preto len 20%. ()

corpsy

Obrázky či DVD cover nalákajú. Ale dočkáte sa len ďalšieho hororu s blbými a trápnymi mladistvými, ktorý logicky robia nelogické veci, ktorý nieje ani dobre zrežírovaný ani dobre napísaný. ()

Vyrida

Tak takhle si představuji stylovou teen vyvražďovačku a ikdyž tomu mé hodnocení asi nenasvědčuje, tak jsem se bavil přímo náramně. Zábava však patří do jiné žánrové škatulky než-li horrorové a tak se zdá byti něco špatně. Je pravdou, že od úvodních minut jsem pocítil nějaké lehké napětí, ale to opravdu netrvalo dlouho, protože se prakticky 3/4 ve filmu ukazují jen nahé kozy a vypracované zadečky pěkných hereček. Závěr kdy se na scénu konečně ráčí dostavit i sympatická starší dáma už napětí postrádá úplně, ale maska a celá postava to byla stylová to musím uznat. Trochu mě mrzí, že v samotném vraždicím okénku se tvůrci moc už nepředvedli a každá taková situace je odbytá a trochu kopírující tu předchozí, takže když už něco vidíme, tak pořád tu samou popravu z jiného úhlu natočené kamery. Herecké obsazení je standardní a krom už zmíněných pěkných slečen, tu možná trochu překvapivě najdeme i Tobina Bella, který se role zhostil stylově a rozhodně spolu s babičkou patří k nejlepším momentům celého filmu. Z konce mám velkou radost, protože postava které jsem držel palce a zároveň se mi i líbila nejvíce, dokázala to celé ródeo zdárně přežít a hned co dopíšu tenhle komentář se vydávám do Ameriky ji hledat a až ji najdu, tak si ji za ženu vezmu :D ()

kaylin

Americký snímek „Pohřbena zaživa“ přináší jen klišovitou démonickou vyvražďovačku, což je v tomhle případě prostě málo, protože tu není navíc nic jiného, co by vás dokázalo vytrhnout a začít bavit. Je to nezábavný film, který chvíli hraje jen a to, že tu jsou nahotinky. Hezké na pohled, ale když i tohle odezní, už skutečně nezbývá nic, co by diváka jakkoli zaujalo. ()

Gorehound

Taká veľmi slušná pohodovka, poctivo natočená, prostredie púšte a starého domu má svoju atmosféru, rovnako ako príbeh.Gore je O.K., ale kľudne by ho tu mohlo byť aj viac, kočky pekné, hlavný prízrak a jeho sekera super. Spokojnosť. ()