Dodge Connnolly je šarmantní majitel týmu amerického fotbalu. Poté, co jeho mužstvo opustí sponzor a celé lize hrozí smutný konec, přemluví agenta, aby získal do týmu vycházející fotbalovou hvězdu Cartera Rutherforda. Carter je válečný hrdina, který na konci první světové donutil kapitulovat mnoho Němců. Když je na hřišti, tak rozdává okouzlující pohledy přítomným slečnám a protihráče trápí neskutečnou rychlostí. Spolu s Carterem se u týmu objevuje i půvabná a inteligentní novinářka Lexie, která přijíždí s jediným úkolem: vyšťourat na Cartera nějakou špínu a odhalit pravdu o jeho nezasloužené pověsti hrdiny. Lexie si svou krásou Cartera i Dodge naprosto podmaní. Dodge bude muset bojovat nejen o její srdce, ale i o to, aby udržel své hochy pohromadě. Překvapivě zjišťuje, že láska a fotbal mají podobný scénář, a proto si jeden skvělý manévr schovává až na poslední čtvrtinu... (TV Nova)

fferdas

50% - Mimo jednu dvě scény a povedenou historku z války, jsem se prakticky nezasmál. Nezachránila to ani Renée Zellweger a už vůbec ne George Clooney. Jeden z filmů, který si už rozhodně nikdy nepustím. Leda snad omylem :) ()

david666

Z tohoto filmu na Vás opravdu dýchá atmosféra 30. let. Clooney a Zellweger zde skvěle zapadají. Škoda jen, že po humorném úvodu, film postupně ztrácí drive. ()

bonovox

Priemerná retro komédia. Clooney opäť dokazuje, že je kvalitný režisér a herec, tento raz však nedokázal spracovať námet športovej komédie tak kvalitne ako pri svojich predchádzajúcich filmoch. ()

Raz2

Velmi milý a příjemný snímek o začátcích profesionálního fotbalu v USA. Film se mi velmi líbil svojí atmosférou, ze které přímo sálala zlatá léta meziválečné éry. George Clooney podal skvělý výkon za kamerou i před ní. Jen tak dál. ()

LencaN

Jak jsem řekla při sledování: "Koukat na to v kině, kde je tma, tak už dávno spím!" Strašně nezáživné. K romantice to má daleko. Jedna pusa, asexuální tanec a několik pohledů ještě nedělá romantiku. Další označení filmu - že je to komedie...? kromě několika málo světlých vtipných okamžiků se člověk spíš míní uzívat, takže do komedie bych to taky neřadila. Drama? :D kde, prosím? To podle té scénky, jak v policejním utíkají před četníky? To mělo být nejspíš vtipné, ale mně to přišlo spíš trapné, pardon. A sportovní? To sice ano, ale o počátcích fotbalu jsme toho viděli pramálo, navíc Clooney se na takové sportovní role nehodí, vždyť je to uhlazenost sama. Clooney je gentleman, ten se nehodí do baheních zápasů. A Renée Zellweger mám jinak celkem ráda, ale tady se mi nějak protivila. Vlastně jsem ani nevěděla, komu bych měla držet palce, protože není moc poznat, kdo je kladný hrdina a kdo padouch, všechny postavy se tváří podobně, neurčitě. A když k tomu přidáte hudbu, která je v celém filmu pořád ta samá, možná i ta samá písnička... nedivila bych se tomu... tak film působí jako ukolébavka na dobrou noc :) ()

jessic

Retro komedie z 30 let o žurnalistice, sportu, plná cool hlášek a jazzu působí jak remake nějakého scénáře B. Wildera. Což mohlo dopadnout dost děsivě, ale Clooneyho šarm to v pohodě ustál. ()

Radek273

Ryzí komedie, která se opravdu povedla. Vzájemné vtípky a narážky Clooneyho a Zellwegerové (ale nejen jejich) drží vysokou laťku a přestože se humor někdy až střeštěností vymyká, baví opravdu až do konce. Navíc tenhle snímek je teprve druhým, kde se Zellwegerová zdá být snesitelná, a to je co říct! ()

pseudo

Fajn screwball komedie, která plně ctí žánr, ale zároveň si udržuje nadhled. Divák musí vědět, že jde na vtipné dialogy a klaunské pěstní souboje - pokud bude očekávat hloubu Good Night, and Good Luck, zákonitě bude odcházet zklamaný. Jako stylová retro fraška z dvacátých let jsou ovšem Leatherheads velice roztomilí. Jediné minus: necelé dvě hodiny jsou prostě moc. Měla jsem pocit, že závěrečná část trvá dobrou polovinu filmu, a opravdu by mi býval stačil jeden záběr na zabahněné fotbalisty, abych pochopila, že Clooneyho tým prohrává a že od sebe hráči nejdou rozeznat. Na druhou stranu, taková jsou už pravidla žánru, že se fyzické komično ždímě do mrtě a že nabídkou manželství zápletka teprve začíná. ()

shinlove

Dívat se na tento film samozřejmě dalo dobře, ostatně sladké úsměvy George s Renée předurčovaly tento film k úspěchu. Ovšem na sportem laděné téma jsem viděl lepší filmy. Např. Velký talent, Legenda o velkém návratu, nebo Souboj Titánů. Každopádně jsem se místy skvěle bavil, jindy dost nudil. Ale 60% bych vycucal z prstu. Ale to nejde, takže jen 3* ()

dave91

Tak to byla bída.A to tam hrála moje oblíbená herečka.Asi dvakrát nebo třikrát jsem se pousmál a to sakra málo.Jejda,sakra se neříká. ()

Pythonator

Dobře natočený film o ničem. Kde není téma, ani film nebere. Několikrát jsem se zasmál, Clooney byl skvělý, Renée stará a děj převážně nudný. Kdybych byl ovšem sporťák se zálibou v trapném americkém fotbalu, tak si docela dokážu představit, že bych tomu mohl dát i 4 hvězdičky. ()

MaximGork

Veľmi príjemná staromilská konverzačná komédia s pomalším tempom a naprostou vierohodnosťou k 30tym rokom. Fajnová záležitosť s výbornou hudbou. ()