No Time for Nuts

Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2006, 5 min

Scrat pri hľadaní ideálneho miesta pre ukrytie svojho orecha natrafí na stroj času. Keď mu zmizne jeho orech, rozhodne sa ho nasledovať a postupne sa dostáva do rôznych časových období, mimo iného aj do gladiátorskej arény, na ľadovec, do ktorého narazí o chvíľu Titanic, až sa nakoniec dostane do budúcnosti pod obrovský strom plný orechov, kde ho však čaká jedno veľké nepríjemné prekvapenie. (pivo)

ScarPoul

Ďalší výborný diel so šialenou veveričkou, ktorá nás v krátkosti prevedie ľudskými dejinami. Rovnako vtipné a nápadité ako prvý kraťas. ()

bouncer

No už by s tím mohli přestat, sice postavička Scrat byla to nejlepší na Době ledové, ale i tak se časem okouká. Ale když to mělo nominaci na Oscar, tak jsem to chtěl zkusit...ale popravdě nic moc, už během těch 5 minut jsem se stihl nudit. ()

Anchi

Jelikož nadržuju všem roztomilejm stvořením, veverka je roztomilý stvoření a Scrat je veverka - tudíž neodolám 5* (Aristoteles by měl radost.) ()

Fabrinka

Pri Scratových prihlúplych,nemožných plánov ako získať oriešok sa vždy dokonale bavím. Toto nebolo výnimkou.Skvelý,zábavný kraťas o cestovaní v čase. Keď budete nabudúce naháňať orech, bacha na Titanic.. ()

Paxxx.cz

Povedený kraťas o jedné z mých nejoblíbenějších postav animáků vůbec. Scrat cestuje v čase a dostavá se do situací, které nenechají mou bránici v klidu :-). ()

ivishka

Miluju veverku z Ice Age :-D jak tohle někdo může vymyslet???Z ní vždycky nemůžu jak třeba nedopatřením zachránila ostatní zvířata od oblevy :-D... ()

ABLABLABLA

O kapku lepší než kraťas k jedničce, dokonce bych řekla, že lepší než celá dvojka, protože Doba ledová 2: Obleva byla nehorázná nuda... tady to začalo být vtipné až od té chvíle, kdy střídal jeden časoprostor za druhým a ten konec? No nenasralo by vás to? ()

kaylin

Cestování v čase je trochu provařené, ale tady to celkem fungovalo v tom, aby se Scrat dostal do dalších pořádných průserů. Možná jsem tohle měl vidět dříve a ještě by mě to dostalo, ale po ostatních krátkých snímcích s veverkou už je to prostě jenom fajn. Nechlámu se u toho, ale potěšilo. Aspoň na moment. ()

Thomassi

Veverka je kultovní animovaná postavička, která ať dělá co dělá, vždy pobaví. V tomto pětiminutovém shotu cestuje časem za svým ořechem. Takovéto shoty právě z hrdinou Doby ledové nemohou prostě zklamat. A tam, kde se objeví, vždy zahřeje u srdce. ()