No Time for Nuts

Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2006, 5 min

Scrat pri hľadaní ideálneho miesta pre ukrytie svojho orecha natrafí na stroj času. Keď mu zmizne jeho orech, rozhodne sa ho nasledovať a postupne sa dostáva do rôznych časových období, mimo iného aj do gladiátorskej arény, na ľadovec, do ktorého narazí o chvíľu Titanic, až sa nakoniec dostane do budúcnosti pod obrovský strom plný orechov, kde ho však čaká jedno veľké nepríjemné prekvapenie. (pivo)

otík

Kouzelná pětiminutovka se Scratem napříč stoletím a historickým událostem díky stroji času, který se mu podařilo objevit při hledání oříšku. Podařený bonus v rámci DVD Doba ledová 2: Obleva. ()

Idego

Nekteri tvrdi, ze se Scrat zacina ohravat a ze uz to neni to co driv. Dovolim si nesouhlasit a tvrdim, ze No Time for Nuts je jeste lepsi nez Gone Nutty. Malem jsem si natrhl branici :) ()

Estrellita

Tak tohle je opravdu parádní kravinka! Perfektní nejen jako bonus k celovečernímu filmu. Jeden z nejlepších filmů o stroji času! (To asi kecám... Ale mezi animovanými filmy určitě!) ()

baruss

Ako ja len milujem cestovanie v čase.. vážne.. Scrat sa zmocní stroja času (alebo stroj času jeho?) a nastáva absolutná podívaná v časopriestore. Som dúfal, že ten filmík nikdy neskončí. Doporučujem milovníkom Scrata, cestovateľom v čase taktiež. ()

Ploutev

Kdo chce moc, nemá nic...tomuhle se říká pravá a bezmezná láska k žaludu...tohle by mohla cítit i má přítelkyně :-D. Solidně jsem se zasmál. ()

ArdathBay

Kraťas jak má být. Kvalitou na stejné úrovně jako podobné filmečky od Pixaru. Na ploše pěti minut přeplněný skvělými nápady a vtipný jak máloco. Scrat si vezme jako první ořech i když mu jde o život a ten mu může zachránit pouze stroj času :) ()

Maynard.

Nikdy sem nebyl a nikdy nejspíš z této potrhlé veverky úplně odvařenej nebudu. Je mi ale jasné, že bez ní by byla Doba ledová nechci říkat poloviční, ale rozhodně o něco slabší. Cestování časem je skutečně zdařilé, a konec stejně tak jako u Hledá se Nemo k popukání :o). ()