Robot Chicken

USA, (2005–2022), 41 h 43 min (Minutáž: 10–12 min)

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill (viac)

Satiricko-parodický seriál produkčního týmu okolo Setha Greena si nebere servítky a paroduje nejenom popkulturní fenomény a aktuální aféry, ale i kultovní filmy a seriály. (SaNcHeZ_cz)

BigDeal

Humor je to inteligentný i fekálny a maximálne čierny. Miniscénky sú niekedy vtipné, trefné, inokedy zasa ťažko pochopiteľné (to by som musel poznať každú americkú reklamu a čítať americký bulvár aby som to pochopil) a často už aj to odsekávanie hláv a vracanie príde obohrané a samoúčelné. ()

MoiJe

Co, do pekla, ma byt toto? Priznavam, videla som len par dielov, ale - nezasmiala som sa ani jedinkrat. Pritom si myslim, ze som dane vtipy pochopila... Len mi proste nepripadaju vtipne. ()

Gazy

Parta okolo Setha Greena, stvořila ojedinělou šílenost, která dosahuje geniality. Pro sledování je nezbytné mít co nejlepší popkulturní přehled, jinak spoustu těch kratičkých gagů divák nepochytí. Už teď má tohle robotické kuře našlápnuto ke kultovnímu statusu a určitě neřeklo poslední slovo, v téhle show je totiž možné úplně všechno. Především Star Wars speciál je dokonalým parodickým vrcholem a zároveň úžasnou poctou. It's Alive! ()

Paxxx.cz

Seth Green a spolstvořil skvělý seriál, který naráží velmi vtipně a svérázně do všech možných filmů a seriálů. Příjemná zábava, zvlášť díly s tématikou star wars byly super. ()

SaNcHeZ_cz

Skvělá satira formou animace. Některé zářezy jsou smrtelné, některé sahají do šedin průměru. V celku ale na poli 10ti minut, i na poli speciálů funguje naprosto přesvědčivě. ()

Rosana

Výborný seriál s úžasnou animací. Někdy až zírám, jak si tvůrci dali záležet s postavičkami a jejich podobou pro krátkou prdlou skeč! Nové díly jsou ale mnohem lepší než ty staré. Navíc nezaberou moc času, takže jeden díl místo večerníčka a spát :) ()

E..

šmarjááá..takovou šílenost jsem ještě nikdy neviděla:D..všechno, co se dá..ZPARODOVÁNO..ať už jsou to vážný či nevážný věci..někdy mám pocit, že i ta animace má bejt parodií.. ()

MessiM

Seriál, který se vážně nezastaví před ničím a pokud byste byli zapálení do stejného oboru, jako jsem já, nebo někteří moji uhrovatí následovníci, chápali byste to koňské řehtání, které se ze stran ozývá. Je to nápadité, je to humorné, je to cynické a zvrácené. Zkrátka takové, jaké to má být a jaké to mám rád. ()

Joe321

Nějaké epizodky, scénky jsou hooodně vtipné, jiné kulervoucí, infarktové, odporné a i naprosto nezábavné (většina zřejmě kvůli neznalosti předloh), ale celkově je to skvělá zábava. /za chlapcem utíkají enti/ - "Run Forrest! Run!" ()

Jango_Fett

Něktéré forky jsou celkem podařené a vtipné, ostatní už mi buď ale připadají trapně americké nebo spadají do amerického humoru který mi jaksi uniká. ()

C0r0ner

Sice je to minimálně z půlky absolutně nevtipné a debilní, ale druhá půlka je velmi kvalitní. K tomu je v seriálu +- 10-15 skečů, které jsou tak dokonalé, že si je pouštím opakovaně (vědci u tabule, krmení ptačích mláďat,...). Kdyby člověk znal veškeré reference, tak by to bylo ještě lepší, ale i tak je to velká retardovaná paráda. 90% ()

Jermann

Dokonalý večerníček, případně výplň hluché chvilky mezi filmy. Dobrý vtip střídá slabší, občas proloženo geniálním. Prozatím je mým favoritem sketch, kdy jdou Alien a Predator na rande naslepo (S01E04 - The Sack). Vetřelec s růžovou mašličkou a nalakovanými nehty mě pokaždé zaručeně dostane. Zdatně sekunduje Mrs. Potato rodící mrkev. ()

AdaMM

alespoň první série je geniální a aspirující na status totálního kultu. ostré střihy, super fóry, desetiminutová stopáž a totální blasfemie - autoři si neberou servítky a naváží se úplně do všech. znalost popkultury podmínkou ;) výborná je třeba adaptace filmu "sedm" mezi šmouly, pravda o darth vaderovi, george bush... no je toho hafo :) ()

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

17.11.2012

Děsil nás v podání Roberta Benigniho, bavil jako vedlejší figurka v Shrekovi. Dřevený panáček, který toužil být chlapečkem z masa a kostí. A pořád lhal, tak měl z toho často erekci nosu. Pochází z… (viac)