Již druhá speciální epizoda seriálu ROBOT CHICKEN s tématikou hvězdných válek, parodující různé momenty ze všech šesti epizod Lucasovy série. (Elegnor)

kubas369

Pro fandy jasná záležitost, pro ty co film jen vyděli by to taky mohla být sranda ale né asi taková jako pro ty blázny, ke kterým taky patřím, co tohle žerou. Ale ano zkopíroval jsem komentář z prvního dílu protože hodnocení a úroveň srandy zůstává stejná tak proč by nemohl být stejný i komentář, že :). ()

mirliflore

Velmi vtipná záležitost. Nejlepší jsou scény, ve kterých se jemně (no, možná spíš dost tvrdě) ukazuje na některé chybičky v Lucasově sáze. Jako třeba v rozhovoru dvou imperiálních důstojníků po zničení druhé Hvězdy smrti v E6: -Soustřeďte všechny lodě na Endor! Měsíc zničte a povstalce vymažte ze světa! -Je mi líto, pane, ale bohužel nemůžeme. Povstalci vyhráli. -Jak to myslíš, vyhráli? Máme desítky tisíc lodí. -To jo. -Ovládáme nespočet planet. -To jo. -Velíme milionům vojáků. -Ale oni právě zničili druhou Hvězdu smrti a zabili císaře. -Takže? -Takže to znamená, že vyhráli. -Proč by to to mělo znamenat? První Hvězdu smrti zničili už před lety a bojovalo se dál. -To jo, ale nezabili císaře. Museli udělat obojí. -A nemůžeme jim to vrátit? -Ne, je mi líto. Tohle je konec Impéria. Vážně. ()

Elegnor

Úžasný, neskutečný, skvělá porce zábavy v tak krátkém čase. Jakožto fanoušek originálních Star Wars jsem vyloženě nadšen. Rozhovor hologramu císaře s Vaderem je co do vtipu bezkonkurenční se vším co jsem v poslední době viděl a ukázka jak to dopadne, když vezme Stormtrooper dceru do práce nebo konverzační pusto u jídla v oblačném městě tvoří s ostatním dokonalou směsku různorodého humoru, který ale určitě nikoho neurazí.. ()

B!shop

Stacilo by vzit hodnoceni prvniho Star Wars specialu a cely ho sem skopirovat, ale to by byly vsichni smutny, ze si nemuzou precist muj dalsi sexy komentar. Takze ze sebe neco vypotim. Opet tu mame jak stokrat provareny fory, tak fory uz delany v nekterym z dilu, tak fory novy a misto deseti minut to ma zhruba tech 30, ale opet je to spolehlive sranda a nektery fory jsou masakralni. ()

Ydrosten

" Tohle ale není můj kufr, tenhle má pruhy a můj je bez pruhů. To je snad nějakej vtip ? To tady budu srdět tejden v jedom hábitu ? " ~~~ " Dobrý křeslo. Super na záda z výhledem na nekonečnou temnotu. Děláš si prdel ? Sem přímo pd větrákem a křeslo je přišroubovaný k podlaze ? " Další parodie na SW .... až mi tekly slzy. ()

• Ačkoliv se jedná o paodii, snímek pokládá řadu zajímavých otázek, které v sáze Star Wars nebyly vysvětleny nebo zodpovězeny. (Mandalorian)