Policajt Émilien a taxikár Daniel  sa stali oddanými otcami dvoch chlapčekov. Stále sú nerozlučnými priateľmi, len obom pribudli starosti o potomkov, ktoré im partnerky nechali na krku. Inak sa nič nezmenilo. Nešikovnému policajtovi Émilienovi to stále myslí trocha pomalšie, taxikár Daniel so svojím špeciálne upraveným a prekvapivo rýchlym Peugeotom je vždy v správnu chvíľu na správnom mieste a streštený komisár Gibert dáva svojím podriadeným poriadne zabrať. A nielen im. Keď komisár Gibert so svojimi mužmi preberie zodpovednosť za obávaného medzinárodného zločinca, začína sa veľkolepá hra na mačku a myš, plná natvrdnutých gangstrov i policajtov, naháňačiek, nedorozumení, prestreliek, ale aj lásky k futbalu. (TV JOJ)

Luk Skywalker

Žádná bomba to teda není, ale začátek mi nepřišel jako skvělá jízda, spíš ten konec, ten byl teda pěkně šílený, což u předchozích dílů nebylo, ale nevadí, natlemil jsem se dost. Příběh má nápad a film není tak dlouhý, aby nudil, jen toho taxi tam mohlo být víc. Zbytek je jak u předchozích dílů - akce, blbí policajti atd. ()

John8

Núspěch Taxi 4 mě opravdu velmi mrzí, a to zvláště protože stačilo tak málo a mohlo to být skvělé, co drží tento díl na 2 hvězdách jsou synové Daniela a Emila, vidět jejich miniaturní verze v nových situacích bylo skvělé, ale pak se něco stalo, Kluci se ztratili do pozadí, a z filmu se stalo něco... nevím pamatuju si že vtipy zhlouply, začalo se zvracet do kalhot, a vůbec celý film na mě působil jako reklama na nějaký fotbalový šampionát. ()

MickeyStuma

Luc Besson moc dobře ví, že neustále opakovat něco, čím série začala je jen omílání vody a tak děj postupně posouval jinam. Příběh již nesleduje počínání Daniela coby kontroverzního taxikáře a přeborníka v rychlosti, ale především policistu Emiliena ve snaze chytit jistého belgického zločince. Kupodivu, těžko říci jestli se to Bessonovi vymklo kontrole či v tom byl úmysl, pozornost na sebe přeci jen strhává hlavně neohrabaný a roztržitý komisař Gilbert v podání Bernarda Farcyho, který vlastně tímto vrátil francouzskému filmu klasický ztřeštěný komediální humor z dob Pierre Richarda a Louise de Funèse. Snímek tedy razí cestu crazy komedií, zvolilo cestu správnou, neb humoru a vůbec legrace není nikdy dost. Takže tu máme typický francouzský humor v typicky zběsilém tempu a to zcela bez bázně a hany. Nic víc, nic míň. ()

Jakubik

Veliké zklamání.... Auto vypadá stále dobře a stále pěkně jezdí ale proč jen 5 min a pak už nejede.... Začátek OK ale zbytek filmu je nuda a sem tam pár vtipných scén a hlášek ale toď vše..... ()

Jeand´Boa

A dost...už ne další... je tu vlastně ještě nějaká spojitost s původním Taxi?...vždyť tady - nebýt začátku - nedošlo pořádně na žádnou zběsilou jízdu, natož honičku... ()

Torgal

Taxi z názvu filmu sa ukáže len v pasáži pred úvodnými titulkami, ďalej je to už len uhodená komédia o neschopnosti (a šialenosti, popr. dementnosti) francúzskej polície. Hoci sa s prvými dvoma dielmi série nedá porovnávať, bavil som sa obstojne. Určite lepšie ako tretí diel. 6-/10 ()

guri

Cela Taxi seria evidentne upada. Od velmi dobrej a zabavnej jednotky, cez priemernu (ale stale celkom zabavnu) dvojku, podpriemernu trojku az k tejto zbytocnej (a az neskutocne trapnej) stvorke. Rad by som veril, ze uroven pojde vyssie, ale to musel prist dalsi diel a s nim riziko este vacsej nudy. ()

darkreider

"Ten taxík dobře táhne! Za to můžou moje fígly. Stačili tři součástky z konkordu." Toto je jeden z filmov, ktoré je nutné vidieť dabované. Ak teda zrovna neviete francúzsky. ()

Darckol

O dosť menej športového taxíka, no o dosť viac humoru - či už založeného na taxi - TGV, policajtovi - debilovi alebo druhom policajtovi s IQ hojdacieho koníka. Ja si nemôžem pomôcť, bavil som sa celý čas :) 7,5/10 ()

VerenaLord

Lepší než trojka, horší než první dva díly. Naproti tomu lepší akční scény i vtip. Odpočinkový film, který potěší nejednoho filmového nadšence, protože opravdu patří mezi ty lepší podobného ražení... ()

Harry_

Neberte to tak vážně. Akorát to není tak úplně akční komedie. Přidal bych ale do typologie filmů kategorii "groteska", protože to přesně vystihuje styl filmu. Nebo dřív bylo v TV programech "crazy komedie", to také sedí. Když na tuto hru přistoupíte, pobavíte se. Jinak ne. ()