Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

blazma

Hrdinové ukázali, že není potřeba dělat scifi seriál nebo i film s tím, že musí používání schopností a výbuchy a bůh ví co zabírat 90% epizody. Tento seriál se zaměřuje na příběhy, dialogy a propojit Vás co nejvíce s každým charakterem v seriálu a dělají to výborně. Pro někoho to může být ze začátku, ale i po čase komplikované a zamotané. Nic méně zážitek to je vynikající, pokud jste fanda takového spojení žánrů. ()

Drozdo57

Podobný problém, ako pri Prison Break alebo Lost. Vezmem zaujímavý koncept, rozbehnem slušnú prvú sériu a zároveň nemám tušenia, kam a tým vlastne chcem smerovať. Skúšam, čo sa chytí, kombinujem a nafukujem. Nakoniec je z toho nezmysel, ktorý z pôvodným slušným nápadom už nemá veľa spoločného. Väčšina ľudí to pozerá, lebo už chce poznať záver a niektorí ľudia to budú do krvi obhajovať, lebo žijú v ilúzii, alebo nemajú vkus. Takýto seriál nemá vôbec zmysel pozerať. Ani prvú sériu. Pretože veci sa nedejú, aby niekto povedal pekný príbeh. Veci sa proste dejú, aby sa diali. Lepšie hodnotenie je iba vďaka lepšiemu hereckému obsadeniu ako má napr. PB. ()

rewind

Velice zajímavé, sice pouze první dva díly ale má to šťávu. Nápad opět zajímavý, udivíme zda z toho dokážou vyžímat i nadále zajímavétéma na vyprávění ;). Měla by to být sága, kde lidé po celém světě začínají zjišťovat že mají nějaké nadpřirozené síly a snaží se s nimi sžít. Všichni mají mezi sebou nějakou spojitost, i když se neznají a každý žije jinde. Petr Petrelli, 30 let ,zdravotní bratr který věří že umí létat. Diego Medina, 28 let, malíř závislý na drogách jež zjistí že umí malovat budoucnost Niki Sanders, 33 let, bývalá striptérka která dokáže pomocí zrcadla dělat zvláštní věci (její druhé já) Hiro Makamura, 24 let, blázen do komiksů který umí zatavit čas a také se teleportovat D.L. Hawkins, 31 let, dokáže procházet zdmi, Matt Parkman, policista jež slyší myšlenky ostatních lidí a Clair Bennet, 17 let, roztleskávačka která je nezranitelná (všechny rány se jí ihned zahojí) ()

Hrus

1. série 9/10 - hodně originální a slušný příběh, odehrávající se ve více paralelních liniích, které se postupně spojují jak se hrdinové potkávají. 2. série 7/10 - do 8. dílu poměrně nudná bez nějakého dramatického děje, hodně prostoru je věnováno novým a nepříliš zajímavým postavám (Maya). Od 9. dílu jakoby dojde ke zlomu v tempu vyprávění (že by souvislost se stávkou scénáristů a snahou rychle sérii ukončit, aby byla konzistentní?) a zbytek série má konečně to správné tempo. 3.série 6/10 - začíná hodně akčně, ale je až příliš překombinovaná a obsahuje mnoho scénáristických úletů a logických chyb. - Např. v celách Společnosti někdy lze používat schopnosti a někdy ne, Nemesis se může pohybovat v Hirem zastaveném čase, ačkoli je jen superrychlá, zatímco Hiro opravdu čas zastavuje. Hrdinové nepoužívají svoje schopnosti a chovají se nelogicky (Sylar oscilující mezi dobrem a zlem...), příliš mnoho nedomyšlených cest časem... no a korunu tomu nasadila cesta Daphne časem nazpět (a pak zase dopredu) jen diky superrychlosti a totálně pokřiveně vykládané Einsteinově teorii relativity. Nejoblíbenější postava: Nikki ()

*Fish*

Po peti dilech - zatim super, sice ne zase tak origo napad, ale ten uz v dnesni dobe moc nejde. Perfektne rozjete, suprove tajemno. Po jedenacti dilech - stale super! ()

Hawkeyep

Tohle je momentáně nejlepší z nových americký seriálů....má spád, ale zároveň si hodně dlouhu uchovává své tajemství a prozrazuje ho pomalu...ale zase né zbytečně pomalu. A Hayden Panettiere....... ()

hiro14

tento serial ma s cim prekvapit. postavy su velmi dobre ked som o nom pocul pomyslel som si dalsi hlupy serial ale ked som si pozrel prve casti tak moj nazor sa zmenil a radim ho medzi moj najoblubensi serial so zvedavy co nam tvorcovia prichystaju a dufam ze nestrati uroven ()

sus

No tak jsem viděl začátek druhé série a dost mě první díly zklamaly. Stává se z Heroes podobná laciná fraška jako je např. seriál Hercules a nebo Xena?? ()

MartCT

Už dlouho mě u některých scén ve filmu nemrazilo příjemně v zádech. Chce to, mu dát šanci alespon do třetího dílu a pak už přeji hodně štěstí aby jste se od něj odtrhli.. ()

redalert21

Menim sve hodnoceni z 5 po první serii na 3 ve druhe serii a i to asi pujde rychle dolu. Z dokonaleho serialu v 1 fazóně udělají přeplácanou blbinu, ktera uz nikoho nebaví ()

ElFifo

1.série Super, 2.série zatím pěkná nuda, bohužel si nevzala sebou to co bylo na té 1.nejlepší - napětí, zato přibylo "létajících Čestmírů" a spousta sentimentálních žvástů. Doufám, že se něco stane, abych 2.sérii vůbec dokoukal a nemusel jít s hodnocením ještě níže. Add - nedokoukal a ani nehodlám. ()

HH47

Prvá séria hrdinov bola jeden super premyslený príbeh na ktorý som pozeral s otvorenými ústami a každý cliffhanger ma dostal. Nikdy nezabudnem na niektoré moje oblúbené momenty. Vtedy som dal Heroesu 5*, aj keď sme dostali finále bez riadneho napätia a vyvrcholenia, len sa všetky postavy stretli na chodníčku a všetko vyriešili. Na druhú sériu som čítal nadávky ale ja som si ju pozrel až po skončení a to celú naraz. Nebavil ma príbeh Hira ale bol super Peter, na tie 4* to stále bolo. Len neviem kam sa podela NIkki keď v ďalšej sérií tu bola z ničoho nič Tracy a nikomu to nevadilo. No a potom prišlo nešťastné Volume 3. Vela som si sluboval od Zloduchov, ktorí mali nezaujímavé schopnosti a nedali im dosť priestoru. A objavovali sa tu časti v ktorých sa absolútne nič nestalo alebo to bol iba popis Clairinho života ako keby som čítal Bravíčko. To bravíčko pokračuje doteraz. Po katastrofálnej volume 3 sa vrátil jeden scenárista ktorý to ako/tak dal do poriadku a volume 4 sa podarila, dobre sa na to pozeralo a už po jej prvej časti som vedel že Heroes je späť. Nie však nadlho. Máme volume 5 a je to meganuda, trochu to zachraňuje Peter a hluchá Emma. Ale ani zďaleka si heroes nezaslúži byť v TOP 200 čsfd, za to že nám už 3 roky ponúkajú čistú nudu a občasnými výnimkami. Chcelo by to komplet novú sériu s novými hrdinami a tých starých hodiť do koša aby som heroesu ešte dal šancu. ()

Mainer

Po začátku druhé sérky ubírám na 4 hvězdičky, protože s Claire a i pár dalšíma heroes(a Mohindera nevyjímaje) se už moc nedá vydržet... ()

MAST3R

Už asi rok dokola přemýšlím o co tu vlastně jde a bez výsledku... něco jako Prison Break - pořád do nekonečna se tu mění vztahy mezi postavami až je to opravdu o hovně. Nekonečné problémy, které by se daly vyřešit v jednoduchosti jsou zde značně komplikované, což mě jebe. Nejsou zde žádné velké souboje, bitvy, které se očekávají např. Peter vs. Syler na který sem se docela těšil a nejspíše zbytečně. Nuž co dodat? asi to, že v americe klesá sledovanost takže se konce možná ani nedočkáme. Možná, že je to i dobře, kdo ví co by ztoho mohlo ještě vzniknout za paskvyl obdobně jako PB. cca 60% ()

Jamall

Při sledování první sezóny jsem zažíval větší závislost než dříve u Ztracených, to byla neuvěřitená pecka! Poté už si raději nic nepamatuju. Zhovadilé chování postav v dalších sezónách, vztahy na úrovní jihoamerických telenovel. Ačkoliv se našly i světlé momenty dávající vzpomenout na to nejlepší z první série, bylo ji menšina. Nechávám čtyři hvězdy hlavně za skvostný první rok a za občasné zmrtvýchvstání v průběhu třetí a čtvrté série. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)