Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

B*e*r*r*y*

Ja sem zatim u sedmeho dilu ale hodnotit 5 hvezdami je malo a to ze to je serial o to vic bych bez vahani dal 6 hvezdicek takovy naslapli dej od zacatku as po 7 dil a urcite po celou serii at us je zitra at muzu pokracovat musim videt vic musim>] ty co videli vim o cem mluvim takove comicove sci-fi styl x-menu a lost aspon me to tak pripada zahady od zacatku az do konce tak to ma vipadat gratuluji tvurci o uspech>] ()

Deathproof

Seriál, ktorý sa dá celý(obe série) pozrieť za dva dni, keď začnete pozerať, nepotrebujete prestávku na jedlo, na záchod, na spánok..... nechcete nič viac, ako zo začiatku pochopiť to, neskôr prežiť to a ku koncu vedieť ako to skončí. Skvelý námet a výber hercov. ()

Cälie

Stávka scenáristů velmi poznamenala konec druhé série tohoto jinak perfektního seriálu. Pokud bychom hodnotili na základě první řady, bude to na plný počet. Druhá hodnocení sráží o jednu hvězdičku, kterou snad získají zpátky "Villains". (Nejlepší díl: Five Years Gone) ()

matej700

Po první sérii sem byl ohromem dalším skvělým počinem. Po druhé sem byl velice zklamán a neukojen. Po skvělém začátku řady třetí jsem očekával mohem víc. A opět sem byl zklamán. Uvidíme co přinese řada čtvrtá ()

sendisis

Jeden z těch napínavých seriálů, u kterých se nenudíte. Kdo by nechtěl mít nějakou schopnost? Hiro a Ando, roztomilí Japonci, polda Matt Parkman, záchranář Peter, který chce vždy někomu pomáhat, jeho bratr Nathan, který v průběhu seriálu měl různé podoby, od hodné přes zlou a zpět, roztleskávačka Claire Bennet a její otec Noah, a samozřejmě Sylar, úžasná postava, prostě "bad guy" a spoustu dalších postav. Je to jako ponořit se do jiného světa kouzelných schopností, ve kterém byste chtěli žít. ()

Yivo

super akční seriál , ale když si odmyslíme to , že postavy o svých schopnostech nevěděli a přidáme sem místo výjimečného dna mutaci , tak máme x-mena :-) ()

Standay

Tento seriál se mi líbí hlavně díky propracovanému příběhu, nečekaným momentům a postavám, které skvěle zapadnou do děje. Na začátku je jen několik "hrdinů" a v příběhu pomalu přibývají, takže se v tom člověk neztratí. V seriálu je několik prolínajících se příběhů, podobně jako v seriálu Ztraceni, jen se děj nepřesouvá v čase, ale v místech. Např. Chvíli se děj odehrává v Japonsku s postavami Hiro a Ando a po chvíli je děj přesunut do New Yorku za jinými postavami. Tahle vlastnost seriálu se mi velice líbí a doufám, že se toho chytnou i tvůrci ostatních seriálů ()

White-Man

První série byla absolutně perfektní. Prvních deset dílů slabších (seznámení s postavami), pak se ale rozjela teprve ta správná akce. Neustalé zvraty mě udržovaly stále v napětí a na tyto díly (10. – 20. díl) snad nikdy nezapomenu. Ke konci první série, ale už pomalu Hrdinové ztráceli dech a bohužel s novými díly nový dech již nechytili. Škoda, ale je pravda, že vysoko stanovená laťka první sérii se těžko překonává. ()

Mord122

1.série: Dobrý seriál, s promyšleným dějem. Od závěru série jsem ale čekal mnohem víc. Průběh byl ale docela strhující. neustálé zvraty člověk a nevědel co mám čekat. Z plnéhé hodnocení srážím hvězdu za herecké výkony. Některé postavy byla prahbídně obsazeny. Ale jako jako celek to celkem ujde. ()

maty-maty

Výborná první série, druhá byla též dobrá, ale to co se stalo se třetí a čtvrtou je fakt strašný. Až nesmyslné mi to přišlo, z hrdiny Petera se stal hrozný přizdisráč, jen jemu se nevrátili, schopnosti jako třeba hirovi. Dokoukal jsem to jen proto, že jsem chtěl vědět jak to skončí a jestli se to zlepší, ale jestli bude 5-tá řada, tak ať se mnou rovnou nepočítá. ()

natalie15

Je veľmi ťažké slovne hodnotiť niečo tak prepracované a zložité, ako sú Heroes. Pri prvej sérií som strávila svoje letné noci (poväčšine :-)), a veľmi ma to zaujalo. Páči sa mi, že je tam tak veľa postáv a vlastne každej sa ujde pozornosti. To je výborné. Aj spôsob natáčania sa mi veľmi páči, ten nápad... A všetci herci sú výborní. Najradšej mám Hira a jeho kamaráta, tí sú super:-) Navyše tá téma je istým spôsobom taká silná, aj keď vo svojej pravej podstate klišé - ale to klišé je veľmi obratne zabalené hrubou vrstvou skvelej práce s postavami, nápadom, vyústením, atmosférou, kamerou... Takmer žiadna časť nie je slabšia ako tá druhá... Všetky príbehy postáv svkele rozvinuté a rozvedené... Myslím že viac ani netreba, hlavne keď sa človek pozrie na to hodnotenie. 90% - a to ja nedávam často. ()

PoNoruška

První série byla výborná, bohužel se nepodařilo navázat stejně kvalitní dvojkou. Seriál byl přerušen kvůli stávce scénáristů v USA a to je také poznat. I tak nadprůměrná seriálová podívaná. ()

MetalLizard

U mě naprosto špičková záležitost. Nejenom, že mě fascinuje, jakým způsobem je ta šíleně komplikovaná mozaika zakomponovaná do sebe, ale některé postavy si člověk oblíbí natolik, že k němu přirostou a s každým dílem prožívá naplno jejich osudy. Když k tomu všemu připočtu, jak je vše hezky zaobalené do dechberoucího příběhu plného zvláštních schopností zdánlivě obyčejných lidí, tak mám jasno. Můj seriálový apetit sice občas potřebuje hodně nakrmit, ale Heroes jej dokážou zasytit každým dílem :) ... ! ()

neliCZka

Parádní první řada, kdy se od televize nechcete odtrhnout. Chcete vědět, co bude dál, co se vysvětlí, co se zamotá, co nového se objeví. A často vás něco překvapí. Ne tak už v druhé řadě, tam jsou klíčové scény poměrně dobře předvidatelné. V seriálu je dost postav, které můžete nenávidět, stejně tak jako postav, které si zamilujete. 5* dávám za první řadu. Druhá si zaslouží trochu míň... ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)