Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

soldiersn

První dvě série mě bavili hodně, nicméně třetí je vážně zmatená, překombinovaná a občas vážně divná… Na čtvrtou mi už asi nevydrží síly. ()

Renie42

Tenhle seriál se opravdu povedl. Viděla jsem zatím jen první sérii a moc se mi líbí. Ještě mám mám tento seriál v komisksové podobě a tam je trochu toho víc než v seriálu, ale to tak vždycky bývá. Někdy bych si přála, abych uměla létat jako Nathan Petrelli, aby se mi všechno zregenerovalo jako Clare Bennet, abych uměla všechny věci jako Peter Petrelli, abych uměla procházet časem jako Hiro Nakamura. Fascinující seriál slibující možné a nemožné. Druhá série: Naprosto neskutečný pocit zažívat opět dobrodružství všech známých a taky nových tváří, jako je např. Elle, Maya, Monica, West. Ve dvou dnech jsem celou sérii shlédla a chvílemi nevíte, co je správné a co ne, kdo si hraje na správňáka, kdo koho podrazí. Seriál se vyvíjí celkem dobře a těším se na další sérii. ()

Pharlap

2.11.09 - Podařilo se mi sehnat celou první a druhou sérii a uplynulý víkend jsem koukal jen na bednu a byl napjatej, jak se bude dále a dále rozvíjet zápletka v současnosti, budoucnosti. Neskutečně poutavá seriálová scifka, kterou musím velice doporučit, především v rámci dějových zvratů a fantasie příběhu. A to v současné době už běží třetí a čtvrtá série! Jen se trošku obávám, aby nešly kvalitou dolu, podobně jak tomu bylo u seriálu Ztraceni. ()

oasismanik

Začalo to ako veľmi slušný priemer až nadpriemer po americky, potom sa z toho stala nepozerateľná, prekombinovaná sračka. A vlastne absolútne ma to nebavilo, odporúčam misfits. ()

HChinaski

Prvních pár sérií mě celkem bralo. Perfektní Zachary Quinto v roli hlavního záporáka a supersexi Hayden Penettiere jako třešnička na dortu. Od třetí série se to bohužel začíná dost hroutit a člověk se modlí, aby je Zachary všechny pozabíjel co nejrychleji. Nicméně jde o originální seriál (přes řadu vykradených filmů), který byl osvěžením na dosti konzervativním seriálovém trhu a přinesl nám minimálně nového pana Spocka pro Abramsův Star Trek. A to za to stojí… ()

yaqwsx

Velkolepý filmový vzhled, neobvyklý námět. Vypadalo to slibně, ale zpočátku se to tak trochu plazilo a ani konec to nezachránil. V druhé sérii jsem začal cítit telenovelu - proto jsem skončil. Vnitřně jsem na vážkách jestli 3 nebo 4 hvězdičky. ()

MDesign

Jedno z najobľúbenejších diel žánru seriál-thriller spolu s Prison Break. Tajomno, ktoré nás od začiatku sprevádza sa ale časom vytratí a prichádza, podobne ako u "kolegov", úpadok kvality. V Amerike sa asi nikdy nenaučia, že v najlepšiom treba prestať. ()

Quendi

Přiznávám rovnou, že moje hodnocení není nejobjektivnější, ale Heroes jsou prostě mojí hlubokou srdeční záležitostí. Co je pro zanícené lostaře Lost, tím jsou pro mě Heroes. I když objektivně vzato je pětihvězdičková jen první série, druhá už je slabší, třetí je příšerná kravina a čtvrtá se vrací někam mezi první a druhou. Je jen fér varovat všechny diváky, že tvůrci to třetí sérií neuvěřitelně pohřbili a je smutným faktem, že se jim to podařilo tak dokonale, že povedená čtvrtá už zrušení seriálu neodvrátila. ()

MaxForValue

Bolo by chybou nepriznať, že som sklamaný. Mal som pomerne veľké očakávania, avšak po zhliadnutí prvých ôsmich dielov som sa definitívne rozhodol, že sa k tomuto filmu už nikdy nevrátim. Dôvod je prostý - za tých osem dielov sa prakticky nič neudialo, všetko sa vleče a omiela ako pomaly plynúca rieka a o nejakej akčnosti sa nedá veľmi hovoriť. ()

bloody21

:) heroes..seriál mě doslova pohltil dva roky zpět a musím říct, že je parádní, resp. byl. Nedočkavě čekám na 5. sérii, ale pořád se nic neděje :/. skvělé obsazení herců, okouzlující schopnosti, promyšlený děj:) jeden z nejlepších seriálů na jaké jsem koukal :) ()

voldemorf

Hrdinové měli potenciál. Bohužel, co nepokazily přeplácané výlety prostorem a časem a výměny identit, to završila poslední scéna, která do celku nezapadla. Její jediný význam byl očividně nějak ten seriál ukončit. S takovým koncem však ve výsledku vypadá vše, čím si hrdinové během předchozích dílů prošli, zbytečně. Postava s nejlepší schopností byl Peter (i když jinak mě spíš štval). ()

A_san

První série byla chytlavá a zajímavá, druhá byla v závěsu, ale od poloviny začal děj celkem upadat a ke konci mě zájem na dívání se na další případné série úplně přešel. Z celkem dobře našlápnutého seriálu se tvůrcům podařilo postupně udělat z dalších sérií jen nudnou podívanou s pocitem, že autoři nevěděli, kudy kam a co s tím vlastně dál. Škoda. ()

Sarcasmgirl

Bojím se, že je to ten druh seriálu, kdy je scénář tak přehnaně propracovaný a zamotaný, tajemný, prošpikovaný zápletkami, že už ani sami scénáristi nechápou, a jednu zápletku lepí další aby toho nebylo málo, a když to zamotají a neví co s tím, tak to vyřeší tak, že to zamotají víc. Přeplácanej butterfly effect. Divný je, že sem pořád zvědavá, jak to vlastně dopadne. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)