Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

NickBrychova

Perfektní seriál v první sérii. Na tomto seriálu byla perfektní výjimečnost jedinců. Proto když se v každé epizodě dalších sérií začalo ukazovat dalších 10 lidí s nadpřirozenými schopnostmi, ztratilo to ono kouzlo. Celkově ale 5* za luxusní první řadu, herecké obsazení a výjimečný nápad. ()

gurmanik

Viděl jsem první díl a jen z důvodu objektivity hodnocení se kouknu i na dalších pár dílů. Pak možná své hodnocení změním, ale ten první díl byl hrozně laciná nuda, nic se nestalo, nic se nedělo, nic nepřekvapilo, trapné záběry, hrůza.. Tenhle seriál je pro mě zatím největší seriálové zklamání.. ()

Movie Gourmet

Pár dílů jsem v televizi viděl a bylo to dobré, pak jsem se o tento seriál ale nějak přestal zajímat, šílenství pominulo a já nějak neměl potřebu si ho ani (ne)legálně stahovat z netu. Třeba někdy v budoucnu u mě šanci dostane. Verdikt: 4* a 75 %. ()

Rufete

Oblíbené postavy (1. série): Claire Bennet, Hiro Nakamura, Jessica Sanders, Niki Sanders, Noah Bennet, Matt Parkman, Isaac Mendez. (2. série): Elle Bishop, Claire Bennet, Hiro Nakamura, Matt Parkman, Noah Bennet, Molly Walker, Alejandro Herrera. ()

Piri

Relaxačný seriál, ktorý opäť replikuje mnohé podobné diela. Dá sa na to pozerať a rozhodne zaujme, nie je to ale nič výnimočné, jediné, čo sa mi z tohto seriálu najviac páčilo, okrem teda Kristen Bell a Hayden Panettiere, bola dvojica Hiro a Ando, s nimi boli najlepšie scény, tí ma vždy pobavili, najmä tá spojitosť s komiksom - vidieť, že asi každú postavu písal iný scenárista. ()

kecinzer

Viděl jsem zatím 3 díly, a naprosto žasnu, čím nás amíci krmí. V podlesní době to je opravdu jeden lepší seriál než druhý. Ale s tímhle se u mě trefili do černého, protože přesně tenhle žánr mám nejraději. Aktuálně po 13. dílu a totální masakr! ()

tlkounev

1. serie 5*, 2. serie 4*, 3. serie 3*, 4. serie zatím 2*. Ze skvělého seriálu se postupně stává fraška plná blábolů. Jednoznačně se dá poznat výměna hlavního scénáristy. Je to škoda. ()

zdenur

Po prvních dílech jsem byl uchvácen. Samé otázky, žádné odpovědi. Zajímaví hrdinové s úžasnými schopnostmi. Po závěru první série to bohužel ztratilo grády - typický konec. Série druhá dokonala dílo zkázy. Obrovská škoda a zklamání. ()

jilda

Zajímavý nápad na seriál o lidech s nadpřirozenýmy schopnostmi a kvalitním obsazením. Mě nejvíc dostává roztleskávačka:-) ()

vozihnoj

Předem říkám, že hodnotím pouze 1.sérii. Již od prvních minut svižný příběh, každá epizoda má tendenci gradovat, děj provází veliké napětí a na konci každého dílu přichází ,,velké finále", které vás vždy neskutečně natěší na epizodu příští. Jediné, čeho je trochu škoda je nedostatečné využití potenciálu úplného závěru, zde to tvůrci kapku odflákli. Jinak nemám co vytknout a epizodu s Hirem v alternativní budoucnosti řadím k opravdové špičce seriálové tvorby. ()

kukentipla

O čem to je? Seriál vyprávějící o lidech s nevšedními schopnostmi.....Co já NATO? První série za 4 hvězdičky. Solidně vypracovaný příběh. Jednotlivé dějové linky se příjemně doplňují ani jedna není nudná. Druhá série. Přivádí na scénu několik nových (zajímavých postav). Příběh je lepší než u první sérii (postavy nejsou černobílé), bohužel scénáristé drží pří životě zbytečné postavy (především Hiro), některé dějové linky jsou zbytečně natahovány (japonská mise). Třetí série je absolutní hatlamapatlanina. Dobré postavy umírají, zbytečné přížívají, děj je plný nelogických děr (většini z nich má na svědomí Hiro ). Silné dějové linky (Syler, Ella) zbytečně srážejí k zemi ty nudné (Matt) a ty vysloveně trapné (Claire, Hiro). Čtvrtá série. Výrazně pokulhavá za první a druhou sérkou držíce se problému a neváženosti jednotlivých příběhů. Tentokrát je nejzajímavější postavou Peter zatímco u příběhu Matta a Hiro (ten mě sral už v první serii) bych si nudou ukousal ruku ke krční tepně. Doporučoval bych tvůrcům odpálit zbytečné postavy (Hiro, Claire, Bennet, Matt, Mohinder) přihodit pár nový zajimavých postav (Samuel je ok) a nesžit se tolik zhusťovat děj. V jednoduchosti je síla. ()

Phillo

Tá tajomnosť a chytľavosť sršiaca z každého dielu nemá konkurenciu. Exotické, premyslené a ultratajomné. Paráda. A tá gradácia na konci 1. série (od 18. dielu)!!! AAAaaa! Bojím, bojím... ()

D@ve

Úplně jiný seriál, než všechny předchozí. Po prvním dílu jsem si sice myslel, že se dál dívat nebudu, ale protože jsem všude poslouchal, že je to skvělý seriál, dal jsem mu ještě šanci. A dobře jsem udělal, protože je opravdu výborný. Jen mě trošku zklamal závěr první série, protože jsem čekal něco velkolepějšího. Dobrá byla i druhá série, kde byl závěr ještě skromnější, ale v tomto případě se dalo čekat že vše může změnit pouze maličkost. Zbývá jen doufat, že úroveň zůstane stejná i ve třetí sérii....úroveň je sice stejná, nicméně už to není ono, protože každá série byla podle jednoho stejného řádu, jen nepřítel se měnil ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)