Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

Ollie235

V pocitech, které ve mě film zanechal, hodně podobné s Shaun of the Dead. Začátek mě opět bavil a opravdu sliboval slušnou podívanou, ale s postupem času tomu prostě dochází dech. Hot Fuzz je o něco zábavnější a žánrově mi sedí víc, ale na lepší hodnocení to není. Škoda, že to nebylo o 20-30 minut kratší. Věřím, že by to této komedii prospělo. ()

simply

Duo Pegg a Frost prostě miluju, co film to jiný žánr a jiné šílené nápady. Už se moc těším na další snímek...jinak za mě asi nejvíc povedený snímek z celé trilogie ()

bobstock

Nesedlo mi skoro nic. Z počátku jemný humor se zvrátil do.. nevim kam to zařadit, trošku více naplno ukázané krutosti si scénáristi nasolili do ´´akční komedie.´´ Nepříjemně zběsilý styl střihu a nechutně detailní ksicht hezouna Nicka Frosta. 50% ()

Luukec odpad!

Tak toto můžu označit jenom za velké zklamání.. Podle toho co všude psali, jakej je to megafilm, sem se na to těšil, bohužel mě to nakonec hoodně zklamalo. Efekty a kamera dobrý, to se musí nechat, ale já prostě ten anglickej humor nechápu.. teda aspoň ten co je tady.. skoro všechny scénky sou absurdní, okopírované z jiných filmů, o té konečné přestřelce ani nemluvím.. no a 79% co to tu dostalo? podle mě hoodně nadhodnocenej film. ()

dickadonna

Kdyby prvni polovina nebyla tak utahaná, a vtipy by byly opravdu vtipné, tak je to geniální, takhle z toho je další akční komedie, ve které všechny pozitivní momenty jsou až v samotném finále.Velký klad je také, že se tvůrci nebáli ratingu a na krvi se opravdu nešetří. ()

Pawlisman

Průměrný film, který by si půlhodinovým zkrácením velice pomohl. Musím zde také bohužel konstatovat, že britská podoba zde neznamenala žádné zlepšení, ba naopak si myslím, že v případě hollywoodského zpracování tohoto scénáře by se nejspíše jednalo o lepší vyznění. O čtyrech hvězdách jsem uvažoval ve chvílích nájezdu závěru, jenž je po detektivní, akční i komediální stránce velice šikovný a překvapivý, ale poté co toto vyvrcholení trvalo snad půl hodiny, tak mě nadšení opět přešlo. Tato parodie (má-li být parodií) mě nepobavila a nepřesvědčila. 6,5/10 ()

Phillo

Výraz "teteliť sa blahom" ešte nikdy nenabral takéto kontúry. Wright servíruje niečo, čo nezapadá do žánru prihriatych komédií parodujúcich všetko čo sa dá (ani hlavný hrdina nie je žiadny náhodár a "lucker") a ponúka nám mix čistej, orgastickej akcie, vážnej detektívky a bránice testujúceho anglického humoru. Tento mix funguje dokonale a ani jedna zložka nezaostáva. Film neskĺzol nikdy do trápnosti a zobral si to najlepšie nielen z akčných filmov (Moju obľúbenú Vendetu mi pripomínal "detský" gang a vzopretie sa režimu). Jednoducho moja šálka kávy, a štýl humoru, ktorého sa v živote nikdy nenabažím. 95% ()

poet

Skutočný nárez...... Skvelé režiserské vychytávky a vtipné situácie aj tam kde sa to práve nečaká. Duo policajtov Angel - Danny fungovalo prefektné, kedže tato dvojica perfektne fungovala už aj predchádzajúcom spoločnom filme /súmrak mrtvých - http://www.csfd.cz/film/135497-soumrak-mrtvych-shaun-of-the-dead/ . Wright nezaprie svoje svoje skúsenosti zo Zombie komédie a veľmi rád ich aplikuje v tomto filme "viď niektoré vraždy". Odporúčam každému, kto si chce pozrieť dobrú akčnú komédiu. ()

Illy

Viděl jsem Soumrak mrtvých a jásal!! Tento film mě jako fanouška akčních (ale ne dementních) filmů nadchnul. Jeden odkaz za druhým a finální přestřelka je prostě COOOOOOL!! Vřele doporučuji. ()

thunnus

Příjemná a kvalitní zábava plná britského humoru. Poprvé jsem se skvěle bavil, podruhé mě to tak už ale nevzalo, proto nakonec dávám nižší hodnocení. Některé scény si ale budu pamatovat ještě dlouho :-) ()

cherita

Další nádherný den v naší Boží zemi... Zábavná podívaná, která kombinuje americkou akci a anglický humor naprosto neodolatelným způsobem. Pokud máte stejně jako já slabost pro britskou komediální tvorbu a nevadí vám trocha krve (nebo spíš rajčatového protlaku), pak byste si tuhle šílenost rozhodně neměli nechat ujít. Edgar Wright a Simon Pegg mají akční filmy evidentně hodně rádi a z jejich pocty tomuhle žánru čiší přímo odzbrojující hravost a nadšení pro věc. Chápu námitky všech, kteří tvrdí, že je to celé moc dlouhé, moc rozkouskované a příliš ujeté. Zprvu jsem to cítila úplně stejně, ale Hot Fuzz je z rodu filmů, které rostou s každým dalším zhlédnutím, a já už ho viděla tolikrát, že jsem téměř přesvědčená o jeho dokonalosti. Skvělá zábava. ()

Kroupa

Určitě stojí za zhlédnutí, ale není to taková bomba, a to hlavně kvůli závěru, který je o dobrou čtvrthodinku delší než by bylo vhodné. Film ve třetí třetině ztratí švih a nápad, vlna invence se vyčerpá. V takové chvíli je lepší film rychle ukončit, než se topit v nekonečné střílečce a několika křečovitých parodizujících vtipech. První polovina je ale skutečný nářez, kvůli které stojí za to vydržet do konce. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)