Ja a moja príšera

• Česko Já a moje příšera (viac)

Dobrodružná fantasy vypráví o přátelství osamělého skotského chlapce a příšerky Crusoe, která se vyklubala z nalezeného vejce. Jenže trochu moc rychle roste a Angus ji musí ochránit před nevítanou pozorností okolí. Tak se zrodí legenda…  Dobrodružná fantasy natočená podle oblíbené dětské knížky Dicka King-Smithe vypráví o chlapci ze Skotska, který při osamělých toulkách podél pobřeží najde podivné, tajemné vejce. Vyklube se z něj příšerka, která vypadá jako cosi mezi dinosaurem a hadem, Angus jí dá jméno Crusoe a stanou se z nich blízcí přátelé. Jenže příšera trochu moc rychle roste a chlapec musí najít způsob, jak svého kamaráda ochránit před objevením a zajistit mu bezpečí. A tak se zrodí legenda… Hrají Axel Etel, Emily Watsonová, Ben Chaplin ad. Speciální efekty zajistily týmy, jež se podílely na natáčení trilogie Pán prstenů. (oficiálny text distribútora)

whale

Upgrade filmu Zachraňte Willyho? Možná trochu ano, ale přesto v němčem liší. Příběh nás zavede do období druhé světové války a i když je to "pohádka ", je zde válka líčena dost surově. Ale tak by to asi mělo být. Válka je surová a tak by to děti měli chápat. Film je napínavý, dojemný a nápaditý. Vřele doporučuji. ()

wick

Celkem povedená...pohádka, která se doopravdy stala (:-), jaké mám rád, když se na ně dívám se svým synkem. Tahle se mu líbila. Triky dobré, příběh taktéž. ()

LencaN

Tohle bylo roztomilé, nikterak to diváka neurazí. Malá lochneska byla k sežrání a vtipně se honila po domě s tím 'Churchilem' :D takže to byl příjemný příběh o existenci jednoho jedince druhu Loch Ness. Akorát mi to přišlo všechno až moc strohé, příliš jednoduché. Navíc je až absurdní, že v tak ohromném jezeře se střelci s tím minometem (či co to bylo) trefovali zrovna do blízkosti Crusoa... chudáček byl zrovna na špatném místě? Ach ta náhoda. ()

Severina

Čekala jsem jenom velkou pitomost, jakou obdobné filmy této kategorie většinou jsou. Není to žádný zázrak, ale když od toho člověk nic moc nečeká, může ho to i mile překvapit. :-) ()

Yeday

Mňa tento film vôbec neoslovil a pritom takéto filmy vcelku môžem. Takže ani neviem čo konkrétne sa mi na ňom nepáčilo! Ale v každom prípade si ho v budúcnosti budem musieť ešte raz pozrieť. Možno potom zmenim názor. Pre tentokrát je to za dva *. = 50 % ()

DavidAAAA

Hodně sympatický film k odpolednímu uklízení. Pěkná příšerka, sympatičtí a dobří herci, napínavý děj, všechno sedí a dobře se na to kouká. ()

Beginek87

Boha jeho, oni navlíknou kosatku do digitálního hávu praještěrky, použijí mnoho záběrů z dokumentů o praještěrkách - ano, viděl jsem to a ty animace jsou naprosto stejné, i stavba těla této ještěrky. Navíc nevím zda jsem ve škole dával dostatečný pozor a bylo mi správně vysvětleno, co to znamená jezero, jelikož to podle mě většinou bývá od moře odděleno i jinými věcmi než jen sítí. A když tohle všechno pominu, tak je potřeba říct, že ten film toho moc nenabízí ... ale ono do ospalého nedělního odpoledne se nehodí vůbec nic, takže to skvěle splňuje předpoklad správného filmu pro tuto dobu. ()

pupidup

Hezke... az na nalblou mamcu.. ktera jako by ztratila cit... a ktera nadrzuji milititantnimu chovani... 🙂 a za to by zadlouzila sezrat... ()

PORTER44

Dětský film o klukovi který najde vejce u jezera ze kterého se vyklube jaká si lochneska ,pak se na statek nastěhují vojáci a na trable je zaděláno,dobrodružná podívaná spíš pro děti. ()