Umenie pretvarovať sa a absolútne uveriteľne vkĺznuť do kože niekoho iného ovláda krásna reportérka Rowena Priceová (Halle Berry) absolútne dokonale. Keď sa dozvie, že ktosi brutálne zavraždil jej kamarátku z detstva Grace (Nicki Aycox) rozhodne a zavesiť na päty potenciálnemu vrahovi a posvietiť si naňho! Vie totiž, že Grace mala pomer s mocným šéfom jednej z najvychytenejších reklamných agentúr Harrisonom Hillom (Bruce Willis), ktorého skvelá kariéra i nákladný život rovnakou mierou závisia od vôle jeho hriešne bohatej manželky Mie (Paula Miranda). Ak by sa o jeho nevere – ani prvej, a určite ani poslednej – Mia dozvedela, mohol by Harrison o všetko prísť... Grace si preto nepochybne koledovala o poriadny problém, keď sa ho krátko nato, ako ju tento šarmantný darebák opustil, pokúsila vydierať! Rowena si je temer stopercentne istá, že Harrison práve z tohto dôvodu Grace zabil, a tak sa pod falošným menom zamestná v jeho firme a začne ho spolu so svojím svojráznym kolegom a priateľom Milesom Haleym (Giovanni Ribisi) sledovať. No a keďže sa Harrison a Grace zoznámili cez internet, začne s ním Rowena flirtovať online tiež! Odštartuje tým napínavú hru na mačku a myš, ktorá nielenže je doslova posiata množstvom falošným stôp, ale v ktorej je tiež čoraz menej jasné, kto je vlastne mačkou a kto myšou...! (TV Markíza)

sahe

Dobré na tom je, že až vlastně do úplného konce nevíte jak to fakt bylo... to se mi na tom líbí, to se jinde nějak moc často nevidí... ale jinak průměr noo... ()

marie.en

Moc sexu apod., moc lacině děsivých momentů, docela nudný příběh a naprosto otřesná práce s kamerou. Sečteno podtrženo, nechápu proč tomu dávám dvě hvězdičky. Možná právě kvůli těm dvěma v hlavních rolích. Nebo vlastně třema. Giovanni Ribisi je tu totiž vážně dobrý. Malém bych zapomněla: hudební podkreslení je zkrátka na vystřelení si mozku z hlavy. ()

davidek

Zajimavý a celkem dobrý námět, ale bohužel tak nedobře udělaný, že vlastně skoro pořád víte co se stane za deset minut a navíc tak od půlky už je celkem jasné kdo je vrah. Je to zahradnice:-). Jinak celkem obstojná kriminálka. Necelých 50%. ()

m.a.t.o.

„A čo Esmeralda?“ – „Tá lieta do práce na metle.“ Záver bol, ako by teta Gizka povedala, šokantný, no to je asi tak jediné pozitívum. Zvyšok filmu je, najmä vďaka režisérovi Foleymu, len nuda, nuda a nič viac než nuda. 40 % ()

Borat

Nenadchne ani neurazí. Hezky se koukalo snad jen na Halle Berryovou a ostatní, jako by zaniklo. Bruce Willis na něj nepříliš obvykle nezajímavý a lehce nadpůměrný Ribisi. Pár zvratů sice nastane, ale dějem mi to připomínalo spíše jednu epizodu Kriminálky Las Vegas. Podle mě na film málo.|55%| ()

blixadovan

Naprosto zoufalý děj, těžko pochopitelné motivace hlavních postav, scénáristická impotence a instantní Bruce Willis, nudný sobotní večer. Ale Halle Berry je fajn. ()

jefff

Neznámý svůdce je takový průměrný thriller, který má trošku problém s tempem a neubráníte se občasnému zívnutí. Konec je sice poměrně napínavý a čeká vás spousty zajímavých nečekaných zvratů, přesto mě rozuzlení zrovna nepotěšilo. Zdálo se mi to asi až příliš překombinované a takové přetažené. Určitě se to dalo zakončit přesvědčivěji. I přes negativa výše zmíněná, nejde o vyloženou blbost. Bavilo mě to, nejednou jsem byl solidně napjatý a herecká trojce Willis, Ribisi a Berryová jsou přeci jen důvod ke koukání. Ačkoliv ani jeden nepředvádí svůj nadstandartní výkon. ()

herr_carter

Hale svoje neherectví vetšinou dohání svými jinými přednostmi a tady tomu není jinak. Naštěstí se film netočí jenom kolem jejího více než povedeného hrudníku a my tak můžeme sledovat poměrně napínavou “detektivku”, která v závěru vyústí v překvapivou pointu, která mě nenapadla ani ve snu.............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

jondoe

Tak tento film je pre mna totalnym sklamanim.Velky potencial odflaknuty ani nie tak zlym scenarom ako skor prispanym Bruecom Willisom,nevyraznou Berry{u nej som si uz na to zvykol}.Standartne dobry Ribisi v tomto filme nedastal moc priestoru.Zase velke mena a vysledok ziadny.blbost. ()

Han22

Docela fajn thriler, taková klasika jak z 90. let. Novinářka Halle Berryová se snaží s pomocí svého IT kamaráda Ribisiho dostat magnáta Willise a pomstít smrt své kamarádky. Celý prostředí erotických chatů mě docela bavilo, Berryovou mám rád, Willise žeru a tak nějak mě to v dobrém přišlo jako thrilery z 90. let. Pointa tu pochopitelně nechybí a docela bych se bez ní obešel a celkově to žádný zázrak taky není, ale bavil jsem se slušně. ()

Tom:)

Nemyslím si, že je to špatný film. Možná mě zastihl v extrémně trpělivé náladě, ale i když (možná právě proto) jsem ho zkouknul na dvakrát, tak mě nenudil. Halle Berry byla sexy jak jsem čekal. Bruce Willis byl drsný jak jsem čekal. A skončilo to úplně jinak než jsem čekal a ještě k tomu napůl otevřeně. Krom primitivních scén s počítačem "Rowena:The computer says:`Kneel before SpyBotTech!` what should I do? Miles:That`s new, give me few minutes" mě ani nic neprudilo. Ale nebýt závěru, dal bych tomu jen tři. ()

MareT.

Pointa je k uzoufání ohraná, ale celkově mi to přislo celkem napínavé v první pulce filmu...za zmínku stojí nudné předvádění Willise! ()

cab

Thriller z atraktivni ustredni dvojici shazuje zaverecna cast cele mozaiky skladajici se z prevelkeho mnozstvi nesrozumitelne nahodne a umele jdoucich situaci. 60% ()