Umenie pretvarovať sa a absolútne uveriteľne vkĺznuť do kože niekoho iného ovláda krásna reportérka Rowena Priceová (Halle Berry) absolútne dokonale. Keď sa dozvie, že ktosi brutálne zavraždil jej kamarátku z detstva Grace (Nicki Aycox) rozhodne a zavesiť na päty potenciálnemu vrahovi a posvietiť si naňho! Vie totiž, že Grace mala pomer s mocným šéfom jednej z najvychytenejších reklamných agentúr Harrisonom Hillom (Bruce Willis), ktorého skvelá kariéra i nákladný život rovnakou mierou závisia od vôle jeho hriešne bohatej manželky Mie (Paula Miranda). Ak by sa o jeho nevere – ani prvej, a určite ani poslednej – Mia dozvedela, mohol by Harrison o všetko prísť... Grace si preto nepochybne koledovala o poriadny problém, keď sa ho krátko nato, ako ju tento šarmantný darebák opustil, pokúsila vydierať! Rowena si je temer stopercentne istá, že Harrison práve z tohto dôvodu Grace zabil, a tak sa pod falošným menom zamestná v jeho firme a začne ho spolu so svojím svojráznym kolegom a priateľom Milesom Haleym (Giovanni Ribisi) sledovať. No a keďže sa Harrison a Grace zoznámili cez internet, začne s ním Rowena flirtovať online tiež! Odštartuje tým napínavú hru na mačku a myš, ktorá nielenže je doslova posiata množstvom falošným stôp, ale v ktorej je tiež čoraz menej jasné, kto je vlastne mačkou a kto myšou...! (TV Markíza)

salamandrr

Nevim co na to říct...20 minut sem se nudil, 10 koukal na film, pak se dal děj předvídat a po tom co sem to v půlce stopnul jsem již neměl chut se na to dokoukat....tohle si opravdu od filmu s hvězdným obsazením nepřeju ()

Mashak

Jelikož jsem velmi jednoduchý muž, tak ty dvě hvězdy jsou hlavně za Halle Berry! Takhle žhavá ještě ve filmu podle mě nebyla! Jinak i když jsem vraha netušil a myslel si ledacos, tak musím říct, že to nijak převratné nebylo. Nemělo to tu správnou atmosféru. Velké hvězdy, špatný scénář. ()

dakarin

ohledně konce filmu souhlasím s komentářem uživatele PetrPan2, ... jinak - režie hrála na silný efekt geniálního rozuzlení, ale to vždy nestačí, mazaní lidé také zpravidla nedělají zcela dementní chyby, jako agentka s teplou vodou, celkový dojem tedy nic moc, ale ani žádná scéna není tak zajímavá, aby bylo třeba se vracet ... pokaždé to prostě nevyjde :-( ()

Torgal

Zmeškal som začiatok a až do konca som sa nechytal. Košatosťou scenára to však nebolo, nakoľko dejovo je tento film mimoriadne vyprázdnený. Celý čas sa v podstate nič nedeje a je to neskutočne nudné (na Brucovi je znudenosť tiež riadne vidieť). Všetko ale zabíja záverečná pointa, ktorá stavia logiku všetkého dovtedy videného na hlavu. Veľmi slušné herecké obsadenie tu už nič nezachráni. 3-/10 ()

dandislav1991

Poměrně hezké vyústění, které jsem čekal, sice s jiným padouchem, ale prostě celkově ten film od začátku zaváněl tím, že tam nebude něco v pořádku.:) ()

E lan

Především scénář je achylovou patou tohoto filmu. Herecké výkony jsou poté stejně ztracené stejně jako smysl jednání jednotlivých postav. Téměř nikdo není v tomto příběhu normální. Škoda především při tak dobrém obsazení... ()

waska

Berry je sice nádherná, ale vše ostatní mě trochu zklamalo. Jak to skončí mě napadlo asi po 15 minutách filmu a to většinou znamená, že je něco špatně.. ()

Chamyl

Vždycky se někdo dívá... Docela zajímavá zápletka s originálním závěrem se bohužel trochu ztrácí v šedivé nudě zpracování i hereckých výkonů. Celá hlavní trojice působí dojmem nulového zájmu, jakoby tento film točila v rámci zaměstnavatelem nařízené třetí směny. Chybí tomu nasazení i emoce a bohužel i Bruceova ironie, čímž akcie tohoto ambiciózního snímku klesají mezi - sice zajímavý - ale přesto pouze průměr. ()