Koncert pre jedného

• Česko Koncert pro jednoho (viac)
Animovaný / Krátkometrážny / Komédia / Rodinný / Hudobný
USA, 2005, 4 min

Jeden z krátkých filmů studia Pixar. Vesnická holčička se chystá vhodit penízek do kašny na náměstí, aby se jí splnilo její přání. Dva hudebníci by ovšem zlaťák raději viděli ve svých kasičkách, a tak se Tippy ocitá uprostřed souboje jednočlenných orchestrů, který nakonec dopadne zcela jinak, než by kdokoli očekával. (Nogard)

tom88

Možno najlepšie pixarovské video, ktoré výborne baví, má aj dobrý dej a perfektnú animáciu dokonca aj atmosféru. 90% ()

misulka03

tleskám pixaru, pro mě jedna z jejich nejlpeších prací, na Geriho hru to sice nemá, ale přesto jsem se náramně bavila. Ani nevím jakému hudebníkovi jsem nejvíce fandila :) ()

LeoH

Pokaždé si u toho vzpomenu na jedno prastaré herní intro, ale i kdyby tentokrát Pixaři náhodou trochu opisovali, jejich pointa je mému srdci bližší. ()

Lachtaan

Tentokrát si tvůrci poučných animovaných povídek vzali na paškál lakotu a zčásti i závist a snahu děti varovat před jejich špatností zaobalili do nesmírně hezké “pohádky”, která přes svou pochmurnost skrývá i vtip a eleganci. ()

T-pack

Za ty výrazy v tváři by se nemusel stydět ani Andy Serkis a to se v Pixaru techniky motion capture nikdy ani nevyužívalo. S velkou dávkou humoru, který se nebojí sáhnout do absurdna, pak vzniká další nezapomenutelný Pixar. ()

dANo

Skvelý a vtipný námet, ktorý štúdio Pixar opäť raz výborne zrealizovalo do krátkeho animovaného filmu. Výborná pointa spolu s ponaučením je to, čo robí z tohto kraťasu ďalší z podarených Pixarovských kúskov. ()

sskrblik

Krátká a výstižná animace, málé děvčátko nakonec přehraje a přelstí oba muzikanty, kteří jdou jen po penězích a hrají si na umělce. ()

Samuell84

Taketo dokonale diela skutočne dokáže len Pixar. Za menej ako 5minút film zaujme a zároveň pobaví viac ako nektorí celovečerný film. V takýchto filmoch je vidieť skutočne majstrovstvo ich tvorcov. ()

Terzeus

Rovnako netradičný ale predsa stále detský a magický, animáciou hravý a vizuálne nápaditý snímok patrične Pixarovskej kvality. Emocionálne je navyše One Man Band mnoho dimenzionálny až je zarážajúce, že v zopár minútach to chlapíci od Pixaru zvládajú tak ľahko. Nie je moc, čo vytknúť. Z hľadiska krátkometrážneho snímku je to robota odvedená bez chybičky. 90% ()

VanTom

Geniálně odvyprávěný vtípek, krátkometrážní Pixar v nejlepší formě. Nelítostný souboj dvou pouličních "multiinstrumentalistů" o jediný zlaťák malé holčičky dokáže skvěle pobavit. ()

-ELFKA-

Niečo tomu vážne chýbalo.. No neviem prísť na to čo.. Myslím, že Pixar si nás už tak veľmi rozmaznal, že očakávame stále viac a viac.. ()