Bravo Girls: Všetko alebo nič

• Česko Bravo Girls: Všechno nebo nic (viac)

Pripravte sa na ešte viac zábavy, drzosti a vzrušenia! Keď sa obľúbená Britney Allenová (Hayden Panettiereová) presťahuje z nóbl štvrte do robotníckej, akoby sa z roztlieskavačskeho neba razom prepadla do pekla. S novými spolužiakmi nevychádza s hlavní roztlieskavačkou miestneho školského tímu Camille (Solange Knowlesová) sa vyložene neznesie. Napokon však v tíme získa miesto a čaká ju prestížny súboj so svojimi bývalými kolegyňami. Tie, ktoré zvíťazia, sa zúčastnia televízneho nakrúcania s vychádzajúcou hviezdou Rihannou. Len jeden tím to dokáže a navždy sa zapíše do histórie roztlieskavačiek... (TV JOJ)

Colour odpad!

"Čo ti je, prečo sa správaš ako panna?" "Ale ja som panna. Chcem, aby to prvý raz bolo výnimočné." "Ja som výnimočný." "Vieš, čo? Ak mi vydržíš byť verný do budúceho plesu, tak sa s tebou vyspím." "Ok...Ale, bejby! To sú dva mesiace! To mi nemôžeš urobiť!" Obludnosť tohto dialógu hovorí za všetko. Trápne postavy s trápnymi dialógmi trápne zahrané. A Rihanne sa divím, že sa na to dala. 5% ()

divjak

Je to film pre teen a v tej kategórii mu kľudne dám 4*. Pár scén ma pobavilo a dobre sa na "tance" pozerá, inak je to presne to, čo od toho očakávate po prvých 5 minútach. ()

Psycho.R

Musím uznat, že jsem se bavil. Bylo to jednoduchý, a průhledný, ale co? Občas jsem se i pousmál. Jednička se mi líbila, dvojka mě nevzala vůbec a tohle bylo takový pro teenage diváky a já se při sledování snažím přemýšlet jako cílová skupina a říkám si, proč ne? Nebyl to průser. a kdyby mi bylo 14 tak to žeru. ()

MRPitivier

Jediné pozitivum je sympatická a krásná Hayden Panettiere, jinak úděs! Klasika ve všech směrech, spíše ohranost! Tyto komedie jsou založené na středoškolském příběhu, plný hloupých dialogů a ještě stupidnějším scénáři! Proč pořád dokola omílat to samé, chtělo by to něco nového, originálního a především vtipného?! Nedoporučuji! ()

DadysGirl

Hayden bohužel není na roztleskávačku ideální... Pohyby má natrénované, ale nejsem si jistá jestli má talent... Každopádně je to opět film o sportu, rivalství, kamarádství a lásce, bohužel ve slabším podání... ()

KateW

Naprosto ničím nezajímavé. Hloupé roztleskávačky, co si hrají na princezny a pak jednu z nich potká strašné neštěstí- musí se odstěhovat. Pokud hledáte film,který vás zaujme a pobaví,tenhle to rozhodně není. ()

Pitryx

No, musím se přiznat, že k tomuto filmu jsem přistupoval se značnou dávkou skepticizmu. Prvních pět minut mne utvrdilo v tom, že budu dávat odpad. Otázka byla, za kolik minut použiji rychloposun a po jaké době to vypnu. Nu, kupodivu, posun jsem použil jen jednou a dodíval jsem se až do konce. Dokonce jsem se občas i zasmál. Když k tomu připočtu obdiv ke kaskadérským výkonům „tanečníků“ a vcelku svěží příběh, vychází i snímek velmi pozitivně. Navíc se mi trefil do nálady, když jsem na horor ani SF neměl nákladu. Myslím, že je to dobrá oddechovka na nedělní podvečer a to jsem si vědom, které divácké obci je film určen. A také jsem si vědom, že jde o naivní pitominku. Přesto má něco do sebe. 20130908 9019 bt ()

elanista1

Klasicky stredoskolsky polofilm s minimalnymi hereckymi vykonmi a obohranym pribehom dvoch kralovien skoly. Vsade same naspulene pery, dievcenske intrigy, primitivne rozhovory a absolutne nic inteligentneho. Krasneho to ano, ale to uz je druha vec. ()

bigboss_

Daľšia komédia z radu "trápnych hollywoodskych" komédií. Vtipy a hlášky neoriginálne, humor na bode mrazu. V prípade ak máte na výber, tak určite zvoliť tú druhú možnosť filmu na večer. ()

AceDandelion

Růžová teenagerovská americká, jak už bylo řečeno sto milionkrát.Samozrejme, ze to není žádnej trhak, ale pamatuju si, ze jako náctiletá jsem na tyhle filmy koukala a upřímně koukat na tenhle nebylo ZAS TAK hrozný. Uprimne ve filmech jako jsou tyto se prece nacházej ty nové tváře a později třeba jedni z nejlepších herců/hereček. Takže 1* za celek a 1* za Gusa Carra, kterej tady není označenej,ale hraje hlavní mužskou roli (csfd -wtf?!), protože ten rozhodně splnil požadavky na toho sympaťáka a lovera. No, já bych ho rozhodně brala ! A Solange je taky skvela . ()

AdamV.

Klasická komedie, která pobaví náctileté slečny, pro náročnějšího diváka však nevhodné. 2* za občasné vtipné scénky, krásné roztleskávačky a za oddych, který jsi u tohoto filmu lze dopřát... ()