Každá pořádná americká střední škola má baseballové družstvo a ke každému pořádnému družstvu patří skvěle vypadající cheerleaders - roztleskávačky. Stát se jejich kapitánkou je snem každé alespoň trochu ambiciosní studentky. Patří k tomu i kratičké sukně, zářivý úsměv a vystupování před nacpanými stadiony, ale také mimořádný zájem ze strany mužského osazenstva školy a první láska se vším všudy. To si také myslela Torrance, než se ten její velký sen splnil a ona se stala novou kapitánkou týmu své školy. Teprve pak zjistila, že ke každému sportu patří rány pod pás, k úspěchu závist okolí a k přízni svalnatých spolužáků první trpké zklamání. Z veselého poskakování s barevnými střapci se vyklubala náročná dřina při nácviku komplikovaných figur pro očekávané mistrovství školních týmů a z kapitánské frčky těžká zkouška nervů i charakteru. Aby v takové zkoušce uspěla, potřebuje nápady, odvahu, vtip, trochu drzosti a hodně lásky od kluka, od kterého by to vůbec nečekala... (oficiálny text distribútora)

Pítrs85

Nikdy bych nevěřil, že se budu bavit u filmu o cheerleadingu, ale komedie Bravo, Girls! mě k tomu jednoduše přinutila. Jediným důvodem, proč jsem si tento film pustil, bylo vidět Kirsten Dunst v tom sexy dresu, ale nakonec jsem byl opravdu mile překvapen. Přestože je děj předvídatelnej až běda a ani dialogy nejsou bůhví co, tak je to hlavně nadhled a jakási sebeparodie, co dělá z filmu fajnovou jednohubku na jedno pozdní odpoledne. A konečně jsem zjistil, co parodovali v Bulšitu s těma roztleskávačkama :) ()

Molir

Tenhle film me mile prekvapil, cekal jsem nejakou slataninu, ale ono se na to dost dobre da divat a hlavne jsem se u toho skvele bavil, a dost gagu bylo opravdu povedenych. Sice predvidatelne, dej jedno klise za druhym, ale proste tenhle film ma neco do sebe, staci jen nechat se bavit a nerikat si kazdou chvilku, ze se divam na pitomy film o roztleskavackach (a roztleskavacich :-)) ). Ke konci to slo sice mirne dolu, a kdyby se tu dalo hodnotit i ve zlomcich hvezdicek, tak tomu dam 3 a 2/3, po zaokrouhleni to jsou ctyri a IMO opravdu zaslouzene :-) ()

Leela's

Moje affair de coeur. Tenhle film si neklade přemrštěné cíle, základem proto je, nemít přemrštěná očekávání. Přitom první díl série Bravo, girls! má co nabídnout: příběh slušný (co se vlastně tady ještě dá vymyslet jiného?), Kirsten Dunst milá a choreografie jako vždy perfektní... Pro mě, cheerleader, něco jako povinná četba. ()

lennyd

Torrance (Kirsten Dunst) se splnil životní cíl, stala se kapitánkou družstva roztleskávaček na své škole (bývalá kapitánka odešla z družstva). Až teď Torrance zjišťuje, že to není žádná sranda, ale naopak pořádná makačka. Navíc s novou členkou zjišťují, že všechny jejich sestavy byly ukradané týmu z East Comptonu. To se jim ale vůbec nelíbí (Torrance narozdíl od své předchůdkyně je čestná) a jelikož se blíží šampionát, je nutné začít pořádně trénovat ... Hmm, Amerika, země neomezených možností - baseball, hambrugery a cheerleeding (rozstleskávání). Právě tomuto americkému fenoménu věnovaný film, v hlavní roli s Kirsten Dunst (každý nějak začínal) a nebo krásnou Elize Dushku. Jinak velmi předvítalený film, ale ruku na srdce (hlavně pánové), jestli se vám na to docela dobře nedívalo :) ()

Lilloos

Na film o roztleskávačkách opravdu slušný výkon. Občas sice naivní, ale rozhodně vtipné a překvapivě i sympatické - středoškoláci a sourozenci se k sobě chovají všude stejně. Na závěr jedna hláška, která mě, ačkoliv to pravděpodobně nebylo smýšleno, naprosto dostala: "Ty nejsi prokletá, jsi jen blbá!" ()

• Role Torrance byla Kirsten Dunst blízká. I ona byla na střední škole roztleskávačkou. (zajda404)

Nová komedie pro Jennifer

Nová komedie pro Jennifer

21.03.2005

Jennifer Aniston si zahraje vedle Vince Vaughna v THE BREAK UP pro Universal Pictures. Mezi tímto rozhodnutím se ukázalo, že režie se chopí Peyton Reed, který už má zkušenosti s režií oblíbeného… (viac)