Ako nováčik na škole to Whittier (Anne Judson-Yager) nemá ľahké - je preto ochotná urobiť čokoľvek, len aby sa dostala medzi roztlieskavačky. Keď sa jej to ale podarí, neprinesie jej to očakávanú spokojnosť - ona a jej najlepšia kamarátka Monica (Faune A. Chambers) si totiž vôbec nerozumejú s kapitánkou tímu, s ktorou na seba neustále narážajú. Jedného dňa to vyvrcholí ich odchodom z tímu a vzápätí sa Tina (Bree Turner), Whittier a Monica rozhodnú založiť si vlastný tím roztlieskavačiek - a keďže národnej súťaže sa môže za každú školu zúčastniť len jeden tím, budú sa musieť o svoje „miesto na slnku“ pobiť so svojím bývalým tímom... (TV Markíza)

Marek1991

Film, ktorý ma tentokrát upútal svojím dejom a miernu naivitu prekryli roztomilé postavy a príjemný pocit z deja. Nechápal som prečo si môj brat kúpil kazetu s týmto filmom, ale v konečnom dôsledku to za veľmi zlé vyhodenie peňazí nepovažujem, lebo sa na to dalo pozerať, samozrejme trhák nečakajte, ale nie je to až také príšerné, opakujem nie je to až také príšerné. ()

Yardie

Jedna hvězda. Nutno ale říci, že lepší, protože dozajista existují i horší filmy. Na todle jsem koukal jen z toho důvodu, že jsem měl po nočním pívu a čekal jsem, až mi dovezou oběd a nic jiného v TV nebylo. Tak jsem seděl a zíral. A nestačil se divit. Příběh, pokud se to tak dá říci je 100x viděn. Dialogy jsou opravdu "tupé" a trapné, což již 100x viděné téma ještě více sesouvá. Naprosto to samé platí o různých situacích a scénkách. Naprosto chybí jakýkoliv humor - ne, byl tam, asi 2x vlastně. Nicméně, to nic v tomto případě nezachraňuje. V podstatě se nedalo koukat ani na pěkné holky, protože tam žádné nebyly. Když todle vše sečtu, je to opravdu tragédie a nevím, proč takovéto filmy vůbec někdo točí a strká do toho peníze. Howgh! ()

Deimos

VHS/// Obsazení 3/10 Děj 5/10 Hudba 8/10 Efekty 3/10/// +občas originalní děj -herci a dabing/// Tak trochu jiná teen komedie, která se zaměřuje především na prostředí roztleskávaček. Romantická stránka zde jde stranou a určitě se smíchy válet nebudete. Když pominu podprůměrný začátek a absenci lepších herců tak musím přiznat, že jsem se trošku i bavil, hlavně ke konci kde jsem zhlédl dvě výborná vystoupení./// Celkem 49%/// ()

LeneaV

Bring it on se mi líbilo, nebylo to ještě tak moc trapné. Bring it on: All or nothing bylo o něco slabší, ale bylo fajn, že tam hodili street dance. Ale tohle je trapné už od první minuty. Přiznávám, že jsem se nedodívala. Možná to bylo tím dabingem, možná trapností hlavní postavy. Vlastně ne možná, ale určitě. Trapnost za trapností. A úplně jsem se zhrozila, že jsou ještě dva další díly Bring it on. Prostě stačil první. Hvězdičku to má možná tak za Bethany, ikdyž ta byla v tomto filmu taky šílená. Tak ani nevím...asi mi bylo líto dát tomu odpad! ()

Wendy

Ano, začala jsem se díval jen kvůli Felicie, stejně jako mě na jedničku přilákala Eliza, a nějak nechápu ostřejší hodnocení oproti předchozímu dílu. (Že by "nám" vadili méně známí herci?) Já jednoznačně preferuji dvojku, kde se příběh odvíjel trochu nečekanějším směrem, soustředil se na outsidery místo na slečny a pány Populární a celkově mě bavil mnohem víc. Opět byl krásně popřen obvyklý stereotyp, že roztleskávání je dívčí (a tudíž) podřadný sport. Jak film ukazuje, v obou případech je opak pravdou. Co oceňuji nejvíc je absence "prcičkového" a všeurážejícího humoru, což je ale zároveň důvod, proč mají právě Prcičky nebo jiné výmysly hodnocení o něco vyšší. Pokud na film pohlížím v měřítcích jiných "teen", "sportovních" "komedií", Bring It On mě příjemně překvapilo. Again. ()