Ben Carson (Kiefer Sutherland) už zažil lepší dny. Před rokem byl tento lehkovážný policajt postaven mimo službu kvůli zastřelení kolegy. Tato nehoda ho stála nejen místo, ale vnesla mu do života alkohol a vztek. Žena i děti se mu odcizily a on skončil na rozváleném gauči u své sestry. Carson se ze všech sil snaží získat rodinu zpět a vezme proto práci nočního hlídače v bývalém obchodním domě. Ten, dříve symbol bohatství a úspěchu, nyní chátrá, zdevastovaný mohutným požárem, při kterém zemřelo mnoho nevinných lidí. Během obchůzek v obchodním domě si Carson začne všímat, že s velkými ozdobnými zrcadly na zdech není něco v pořádku. V ohromných blýskavých plochách se odráží obrazy vzbuzující hrůzu. Policista v nich vidí i sám sebe a stojí proti vlastním zlým démonům. Carsonova sestra Angela (Amy Smart) je přesvědčena, že bratrovy noční můry jsou „jen“ následkem stresu a pocitu viny za nešťastné zabití. Zato jeho žena Amy, pragmatická policejní lékařská komisařka, je ke Carsonovým vidinám méně tolerantní. Jeho čím dá tím víc nevyzpytatelné chování je ještě více odcizuje a Amy se obává, že ohrožuje i jejich děti. Carson se na vlastní pěst pustí do vyšetřování a zjistí, že tajuplná síla využívá zrcadla jako vstupní bránu k tomu, aby terorizovala jeho i jeho rodinu. Pokud chce Carson zachránit ženu a děti před děsivou smrtí, musí nějakým způsobem přijít na pravdu ukrytou za zrcadly a přesvědčit Amy, aby mu pomohla zastavit největší zlo, s jakým se kdy setkali. (oficiálny text distribútora)

v.indruchova

Těžko se přemlouvám to dokoukat, chci vědět o co tam jde, ale je to odporně krvavý a nechutný. Na tohle nemám žaludek. Krev a zrůdnosti. Když už se bát tak radši lekavě. Kiefer má ode mě hvězdu za hraní. ()

Tuty

Celkem originální počin, byl jsem spokojen. Film sice začíná jako standardní klišé (bývalý detektiv alkoholik), ale postupem času kvalita filmu graduje a ač nejsou některé souvislosti o původním démonovi, jenž se do zrcadel dostal, jasné, filmu to vůbec nevadí a já byl spokojen i s hereckým obsazením v podobě pro mě nepochopitelně málo obsazovaného Kiefera Sutherlanda. ()

Scaevola

Povedený, avšak ničím nevynikající horror ozvláštňuje pouze zádumčivá hlavní herecká hvězda, která - jako již tradičně - každou scénou proplouvá jako nezničitelný akční hrdina. Ale v paměti člověku stejně utkví jen krvavá scéna ve vaně. ()

Emperor1

Mě to přišlo docela nudné a ani dramatická Asturias vyhrávající po většinu doby to nezachránila. Kiefer mi nikdy nepřišel jako skvělý herec a tady navíc nemá moc co předvést. Po technické stránce tomu nemůžu moc vytknout, jen to na mě jako celek vůbec nefungovalo. ()

andydy

Dost slusnej horor ak necakate nic extra. Vytiahli vsetko co sa asi z toho dalo napätie velmi dobre. Z pociatku som myslel ze to bude vecia nuda a le nakoniec ma to dostalo. ()

Emmyvision

Aja mě ještě nezklamal a i tady se mu daří natočit víc než jen oslnivej videoklip. Poblázněnej Jack Bauer a kolem něj spousta hutný atosféry, občas z někoho vyteče krve jak při transfúzi motorovou pilou a každej logickej nesmysl přehluší dvojnásobná dávka strachu. Tak to má být. Nezapomenutelná scéna: Sestra. ()

St0ne

Rutinní horové béčko, které trpí naprosto nelogickým scénářem plným kliše. Atmosféra je patřičně napínavá a hudba i vyšinutý Kiefer Sutherland to sice trochu zachraňují, ale stejně nic moc... Chtělo by to lepšího scenáristu, pak by to bylo hororové pošušňání :-) P. S. Scéna ve vaně stojí za to... 50 % ()

Allein4

Horory poslední dobou mne opravdu nechytají (Reeker apod.), ale ty Zrcadla, mno, ač začátek mi příliš neučaroval - ale (naštěstí) jsem to nevypnul - , tak konec byl naprosto strhující a opravdu se mi to moc líbilo. Po Sirotčinci další dobrý strašidelný kousek :) ()

Jirka1111

Nenapínavá a nehrůzná pitomost, kterou drží nad vodou snad jen Kiefer. Závěr jen podtrhuje blbost scénáře (nebo rovnou scénáristy?). ()

Eddy178

Cakal som nieco lepsie ale zle to tiez nebolo. Ani neviem co k tomu povedat. Atmosfera strasidelna bola, lakacie momenty tiez, a ten pribeh zaujimave takych 70% ()

Chejpao

Je až s podivem, jak Euroameričané z poměrně povedených asijských hororů/thrillerů dokážou vytvořit prvoplánové, klišovité srágorky. Zatímco původní korejský Geoul sokeuro má kromě dobrého nápadu po celou dobu hlavu i patu a k tomu zajímavé vyústění, remake po slušné úvodní třetině sklouzává skrz banality až na hranici trapnosti. První část skutečně má spád a jako horor funguje mimo jiné díky přesvědčivému výkonu Kiefera Sutherlanda. OD TÉTO CHVÍLE SPOILERY Smrt sestry je ale značně přitažená za vlasy (když už ji museli zabít, proč ji neutopili? - sice by to nebylo kýženě eklhaft, zato by to působilo věrohodněji), vyvrcholení v podobě návratu Esseker, doplněné navíc o nejprofláknutější možnou variaci na rodinný motiv (který je v jiné podobě obsažen i v původním filmu), je pak již zcela bezzubé. Původně jsem hodnotila dvěmi hvězdičkami, ale po zhlédnutí originálu 1* odebírám právě za přizpůsobení rodinného motivu požadavkům toho nejmasovějšího západního konzumenta. ()

oceanic6

Režisér Alexandre Aja znovu dokazuje, že čo sa týka vizuálneho cítenia, dokáže v žánri "horor" ozajstné divy. Bohužiaľ ani on nezachráni priemernú zápletku,scenár a mierne prestrelenú dĺžku. Každého hororového fanúšika poteší úvodná scéna pred zrkadlom, výborná scéna vo vani a určite aj samotný záver - posledné približne 2 minúty sú naozaj lahôdka :) Kiefer Sutherland proste nemôže sklamať a znova predvádza skvelý výkon, aj keď ja som v ňom videl Jacka Bauera častejšie než je zdravé :) Priemerný horor, ktorý kúsok nad hranicu priemeru vynáša talent režiséra Alexandra Aju a hlavnej hviezdy Kiefera Sutherlanda. ()

Jurij

Kvůli ne příliš lichotivému hodnocení jsem od Zrcadel moc nečekal, ale opak byl pravdou a vyklubalo se z nich příjemné hororové pokoukáníčko. Děj příjemně utíká, takže žádné zdlouhavé "intro", atmosféra vyhořelého domu výborná - hlavně práce se světlem a ten konec - no paráda... ()

badett

Kdyby tento film měl dořešený, až příliš zmatený konec byla by pro mě jasná volba ***** Film má zájimavou pointu a nápad. Dobré herecké výkony. Bohužel jsem neviděl asijský originál, ale herecké výkony v tomto remeaku byli dobré. Proto tento film vřele doporučuji jako jeden z nejlepších duchařských filmů co jsem viděl. ()

Latec

Jeden z tých podarenejších hororov novšej generácie, už sa o tom ani nedá hovoriť ako o akejkoľvek odrode Kruhu, aj keď – pravdu povediac nejaké to dievčatko tam stále bolo. Zrkadlá nastavujú od začiatku filmu pôsobivú úroveň strachu, ktorá sa nebojí skutočne krvavej brutality. Najväčší des zažijete v starom vyhorenom dome, kde hlavný hrdina začne pracovať ako nočný strážca. Lenže valná časť deja sa napodiv prenesie aj do obyčajného domova plného duchov v zrkadlách – a vôbec to nie je na škodu. Ako býva u podobných hororoch zvykom, vyvrcholenie zápletky by malo úplne oddialiť predchádzajúcu atmosféru napätia, ale v tomto prípade ma Zrkadlá celkom príjemne prekvapili. Škoda, že väčšina postáv často stála v obyčajných pózach udávaných podľa zaužívaných klišé postupov, a že by sa herci nejako predháňali vo svojich profesiách som tiež nezaregistroval, ale žiadna bieda to jednoznačne nebola. Nakoniec z toho vzišiel celkom príjemný produkt v danom žánre. Vhodné pozornosti, aj keď nič extra prevratné (ešte aj ten pôsobivý záver mi bol príliš povedomý z ani nie tak starého hororu). ()

Naranyan

Luxusní atmosféra. A vůbec, luxusní horor. Kéž by se takových točilo více. V poslední době se o horory celkem zajímám a samozřejmě srovnávám. Tam kde Zrcadla ztrácejí v krájeném mase, získávají svou atmosférou a "tíživostí". Zdá se mi, že lekačky pro podprůměrně zkušeného diváka hororů už nepřináší vůbec žádný efekt, jelikož je člověk v některách situacích vyzývavě očekává a celkově v průběhu celého filmu bývá "připraven". A tak největší lekačku za poslední rok jsem zažil při Disturbii, když Shia zavřel ledničku a tam stál David Morse (napadejte mě za to jak chcete, já jen řek, jakou největší lekačku jsem zažil za poslední rok). Ono ale kouzelné je, že horor není o lekačkách, ale spíš o "strachu", který jsem narozdíl od sebevětších řezničin místy opravdu cítil. Pro mě tedy tento horor splnil svou "povinnost" :-). ()

morbido

Jedna zmála vecí ktoré mna úprimne desia je že si môj odraz v zrkadle začne robiť čo chce.Dokonca sa my o tom aj niekolko krát snívalo a pekné sny to veru neboli.Preto som bol zvedavý ako na mna tento film zapôsobí a musím povedať že sa my to celkom páčilo.Nenudil som sa a myslim že sa to bude dat ešte niekedy zopakovat.Atmosféra bola slušná a koniec ma potešil.V tomto filme by som ho veru nečakal. ()