Max sa zotavuje z traumatickej nehody, a tak vezme aspoň prácu bezpečnostného nočného strážnika v otcovom obchodnom dome. Práve vtedy sa mu začne zjavovať v tamojších zrkadlách mladá žena. Max si nie je istý, či sú jeho vízie vedľajším efektom práškov na spanie, alebo či sú skutočné. A tak si začne všímať všetky detaily ženy v zrkadle. Lenže potom sa jedného dňa ukáže, že niekoľko zamestnancov obchodu zomrelo a Max je podozrivý z ich vraždy. Musí s pravdou von - teda, že v obchode straší duch v zrkadlách - len tak môže dokázať svoju nevinu a zastaviť vyčíňanie prízraku. (TV JOJ)

Testament

Ale fuj, tohle mi nedělejte. První díl-ano, oc se mi líbil a zvysoka kašlu na to, jestli vykrádal (nejen dle tehdější Premiere (odpočívej v pokoji))asijské horory. I slušný konec, co tomu "nasadil korunu", ale tohle ne. Nick stahl mě potěšil, ale opět chlapík, co propadl drogám a alkoholu a teď pracuje jako hlídač? Vzpomněl jsem s na přirvnání k filmům Saw a SaW 2- Čili, pokud nemáme do púokračování více nápadů, tak to uděláme brutálnější. Aspoň tak mi ty vraždy v 2.díle příjdou. Brutálnější ale nutně neznamená, že lepší. Pro mě ne. ()

Ketri

Tak tohle je už na mě moc. Nejenže se v USA musí dělat remaky asijských hororů, protože pracovníci filmového průmyslu mají po stávce asi stále tvůrčí krizi, ale ono se musí natočit ještě pokračování remaku - patrně jako důkaz, že vždycky může být ještě hůř. A to ještě z trapnými "odkazy" na korejský originál. Jestli ono to nemělo být varování, že se to dá upíchnout i bez poloviny štábu - nebo už zavedli úsporná opatření... ? Ta hvězdička je za hudbu. ()

darkrobyk

Žer sklo, hajzle! Tak to bychom měli první setkání se zrcadlem. Většina nepochvalných komentářů mě připravila na to, abych nic moc nečekal. A vyplatilo se. Svět zrcadel je tajemný sám o sobě a mnohokráte jej využily knihy i filmy. Někdo v nich vidí i jiné věci, někdo ani sám sebe ( upír). Vražd není mnoho, ale jsou příjemně brutální, byť fanoušci Saw a jiných zvrhlostí možná ohrnou nos. Napětí vytváří především hudba ( Frederik Wiedmann), která je patřičně temná a strašidelná, i když už v jiných filmech slyšená. Necháte-li se do filmu vtáhnout, pak vám to nejen nevadí, ale jste rádi, že tak temně vrní. Často si kladu otázku, co vlastně od takovýchto filmů diváci očekávají. Jaký bombastický zážitek překypující originálními nápady a filosofickými myšlenkami? Vždyť cílem horrorového béčka je především pobavit. Filmová kamera, zrcadlový svět, zločin a trest, ...co více si přát? Jen snad ta dvojka za názvem je zbytečná, neboť s jedničkou kromě zrcadel nemá společného vůbec nic. ()

kingik

Remake korejského hororu "Into the Mirror" je nejlépe nesrovnávat s jedničkou. Aju na postu režie vystřídal rovněž zdatný hororový specialista Víctor García a dvojka si nepokrytě "vypůjčila" několik motivů z jedničky (noční hlídač, ruka obtisknutá na zrcadle z vnitřní strany, vraždění prostřednictvím odrazu v zrcadle). Kiefera Sutherlanda vystřídal Nick Stahl, který hraje Maxe, který zavinil autonehodu, při které o život přišla jeho snoubenka. Viní se z její smrti, dochází na terapie a nová práce nočního hlídače u jeho otce v obchodním domě, by ho mohla postavit na nohy. Jenže Max od nehody vidí v zrcadlech podivné vidiny a navíc začnou umírat zaměstnanci obchodního domu, protože zrcadla začnou tak trochu vraždit. Za tím vším je ztracená mladá dívka, která shodou okolností dříve pracovala v obchodním domě a zřejmě už není mezi živými. Její duch přišel potrestat všechny ty, kteří jsou zodpovědní za její smrt. Nečekejte už rozhodně žádnou působivou pointu jako z jedničky.Tentokrát se bez ní divák bude muset obejít a ani jsem ji nepostrádal. K mání je však více působivých vražd pro otrlejší publikum, solidní herecké výkony, odhalené poprsí Christy Carlson Romano a zajímavý psychopat v reálném ztvárnění Lawrence Turnera. A je docela možné, že po skončení filmu začnete trpět spektrofobií - panický strach ze zrcadel. ()

lykan9

Zrcadla 2 se ani vzdáleně nerovnají kvalitě prvního dílu. Napětí a tajemnost se totiž vytrácí hned, jak divák zjistí, že se nejedná o čisté zlo a v tu chvíli se tento horor spíše mění na detektivku. Pár zajímavých momentů v podobě smrti ve sprše tu však je shlédnutí tohoto filmu určitě není zbytečnost. ()

• Keď sa Jenna (Christy Romano) otáča pred zrkadlom a začne sa vyzliekať, vidno jej spodnú bielizeň. Hneď v ďalšom zábere ju už na sebe nemá. (kubqo)
  • Natáčení probíhalo od listopadu do prosince 2009, a to především v Baton Rouge v americkém státě Louisiana. (Terva)