Pedra José Donosa (Andrés Garcia) čaká jeden z najšťastnejších dní v jeho živote. Nerozladí ho ani nepríjemný a nevysvetliteľný sen o čudnom mladíkovi. O pár hodín sa predsa stane jeho ženou krásna a inteligentná seňora Isabel Arroyová (Lorena Rojasová). Donosovi vôbec neprekáža, že má takmer sedemdesiat a jeho priateľka o polovicu menej. Je presvedčený, že Isabel je žena jeho života, a že si ho berie z lásky a nie pre peniaze. Donosa príde pred obradom varovať jasnovidka Gaitana - za nič na svete sa nesmie oženiť, inak to veľmi oľutuje. Donoso ju však nepočúva. Za doterajšie služby sa jej poďakuje a vyplatí jej štedré odstupné. Donosova dcéra Angela (Vanessa Villela) dostane od otca list, v ktorom sa jej snaží vysvetliť dôvod svojho konania. Chce otca od sobáša odhovoriť, ale je neskoro... (oficiálny text distribútora)

Mire

Celkom schopné, aj keď pitomé ako šumiaca tráva. Za jednu záporáčku, kamarátku hlavnej hrdinky jktorá sa neskôr objaví edna hviezda (fajná baba celkom) a druhá za celkový dobrý dojem :) A tej tete Rebeke by som takú prijebal... jaaaj :) ()

elanista1

Krasna zena, povabny mlady chlapik a ich krasna romantika a stipka fantasy ktory je v tomto zanri velmi raritna, viac si priat nemozno. Skvele charaktery, skvela hudba, proste najlepsi "neserial", ktory som videl velakrat a dufam, ze este velakrat uvidim. ()

Brule

SPOILER: Jedna hviezda za moment, keď z toho vlasatého fičúrika aristokratická persona striedavo odchádzala a vzápätí sa doňho vracala. Ten výkon by mohol závidieť aj Jack Nicholson. ()

Maeve.Orion odpad!

Starý senilný manžel umrie, keď ho jeho krásna žienka zabije spolu s milencom. Prevtelí sa do negramotného divocha, ktorého by nezamestnali ani ako smetiara, ale musíme nechať, že telo má ako boh. Príde do domu za svojou ženičkou a celú telenovelu ju bude preťahovať až kým sa jeho duša "nezmieri" a nenamieri si to konečne do nebíčka, pričom jeho ženuška umiera na konci seriálu. Ponita seriálu? Asi ma dobre vytočiť, keď som to musela pozerávať každý boži deň, lebo moja drahá ctená babička má 60 rokov preč a jej vkus je na zaplakanie. Pri seriáli som ronila horké slzy, párkrát mi napadla myšlienka samovraždy, potom vraždy mojej drahej babičky, myšlienka na pokazenie televízie, ale keďže má dve, bolo by to tak na dve veci, takže som rozmýšľala nad podpálením domu. Nie! Net! No! Nem! Nikdy viac. Boh s vami všetkými, kto túto srčku bude pozerať. ()