Rozpad vzťahu nebýva ľahký ani pre jednu zo strán, ale v niektorých prípadoch môže byť dokonca nebezpečný. Obyčajný chlapík Matt Saunders (Luke Wilson) si konečne nájde ideálnu priateľku, krásnu Jenny Johnsonovú (Uma Thurmanová), ktorá je zhodou okolností superhrdinkou G-Girl. Sebecká a majetnícka žena má však privysoké nároky a vo všetkom ho obmedzuje, nuž sa rozhodne zo vzťahu vycúvať. Ako sa však rozídete s priateľkou, ktorá vie lietať, zdvíhať autá a pohľadom prepaľuje oceľ? Keď sa Jenny alias G-Girl dozvie ešte aj o Mattovom romániku s kolegyňou Hannah Lewisovou, pomocou svojich superschopností rozpúta také peklo, na ktoré jej milý len tak ľahko nezabudne. Keď on jej zlomil srdce, ona mu zlomí úplne všetko! Chcel rozchod, bude ho mať so všetkým, čo k tomu patrí. (TV JOJ)

michalkop

Moje superbejvalka je americká komedie se svěžím nápadem, ale také se spoustou zatuchlého hereckého klišé a přehrávání. Shlédnutí nelituji, příjemně jsem se bavil, možná bych se na to znovu i podíval, ale není to taková filmová, abych jí dal více než 60%. ()

Andy.222

Pobavil mě žralok (ten hodně, přiznávám) a závěrečné: "Jdeme na pivo?" Jinak víceméně spíše rozpačitá než vtipná blbost ()

RomanBond007

Nebolo to bohviečo, ale dalo sa pri tom zabaviť ked ste zhúlený alebo dosť opitý. Ale narozdiel od iných komédií, nešli vtipy do trápnosti, skôr na pousmiatie. Ale najviac som sa zabavil pri tých posteľných scénach a pri tom otvorení chladničky : ,, Mám spôsob ako ju zneutralizovať(otvoril chladničku, kde je kameň a šunka)´´ ,, Ten kameň´´ ,, Nie, ta šunka.´´ Ale ak v TV nejde nič, alebo sa chcete aspoň trochu zabaviť, odporúčam.60%!!! ()

solver

Kdyby to tam Umě tak neslušelo, tak je to superman přes kopírák s jedinou hvězdou. Ani to, jak ji zneškodnit nevymysleli jinak, triky také nic moc :-) ()

Sansnom70

Je vidět že jde o film jednoho z režisérů, kteří cokoliv natočí to je hit v kinech a posléze i v telkách a na dvd. Je krásné že takové filmy točí náš bývalý, tedy teď už z bývalé naší republiky a rodák ze Slovenska. Většinu jeho filmů, máme doma v naší filmotéce a smějeme se u nich nejen já, ale i celá rodinka a další generece. Kdo máte rádi tohoto režiséra, tak mohu tento snímek, ve kterém hrají i skvělí herci jen a jen doporučit. ()

draxxi

Myslím, že to nízké hodnecení tady není uplně na místě. Já se bavil jak vtipným nápadem, tak i výborným obsazením. Samozřejmě to neníkomedie roku, ale rozhodně pobaví a nenudí... 26/5/2020 70% ()

bemygirl

Pobavil jsem se. Četl jsem předtím nějaké recenze,tak jsem nečekal žádné zázraky. Možná má chybělo pár hlášek nebo v uvozovkách myšlenek,které se dají použít v reálném životě. No asi jsem blázen. ()

Ros_tik

Chabé komediální béčko. Neustále jsem čekal scény u kterých bych se mohl s chutí zasmát. Nepřišla žádná. Tedy trochu mě pobavil ten žralok. Ale celkově ta jedna hvězda stačí. ()

BigBen87CZ

Opět typických 50% ... neurazí, nenadchne ... na shlédnutí to je ... některý vtipy stojí za to (hodilas po mě žralokem :-D) ... ale jinak ... nic moc ... ()