Rozpad vzťahu nebýva ľahký ani pre jednu zo strán, ale v niektorých prípadoch môže byť dokonca nebezpečný. Obyčajný chlapík Matt Saunders (Luke Wilson) si konečne nájde ideálnu priateľku, krásnu Jenny Johnsonovú (Uma Thurmanová), ktorá je zhodou okolností superhrdinkou G-Girl. Sebecká a majetnícka žena má však privysoké nároky a vo všetkom ho obmedzuje, nuž sa rozhodne zo vzťahu vycúvať. Ako sa však rozídete s priateľkou, ktorá vie lietať, zdvíhať autá a pohľadom prepaľuje oceľ? Keď sa Jenny alias G-Girl dozvie ešte aj o Mattovom romániku s kolegyňou Hannah Lewisovou, pomocou svojich superschopností rozpúta také peklo, na ktoré jej milý len tak ľahko nezabudne. Keď on jej zlomil srdce, ona mu zlomí úplne všetko! Chcel rozchod, bude ho mať so všetkým, čo k tomu patrí. (TV JOJ)

neo_ap

Film není tak dobrý, jak ho propagují upoutávky. Ale. Není zase tak špatný, na romantickou komedii. Tenhle žánr mám rád. Ale takovýchto dobrých filmů, je opravdu poskromnu. Tento patří asi do toho průměru. Umu Thurman, nemám moc v lásce. Ale, sem, tam, mě překvapí, jak jí to sekne. Jako i v tomto případě. A film. Nápad není špatný. Ale jako v případě snímku Tohle je válka!, nebyl dotažen k dokonalosti. Nakonec, - pěkná podívaná, i díky Anně Faris. 50/100. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zlomil jsi mi srdce a já ti teď dolámu všechno ostatní!" Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadal vztah s Wonder Woman či Supergirl!? Tento film to popisuje. Film o vztahu a jeho následném rozchodu se superhrdinkou. V tomto případě G-girl, kterou si zahrála Uma Thurman. Ta byla úžasná, ač hrála kopii Supermanovi sestřenky. K popukání byla třeba postelová scéna. "Koupíš mi nové lůžko nebo penis?" A pak hozenej žralok oknem. "Proč po nás G-girl hodila žraloka?" Či sexuální harašení s Annou Farisovou. To je asi všechno, takže na komedii to má málo vtipů a vtipných momentů. "Jde o tvůj jazyk. Špatně ho totiž používáš. Strkáš ho do pusy jako leklou rybu. Máš s ním přece trochu kmitat." - 50%. ()

Covenant

Tento film asi zaslouženě nefiguruje mezi těmi nejlépe hodnocenými. Nicméně musím přiznat, že velké potíže jej dokoukat jsem neměl. Mám celkem rád parodie, nejvíce pak ty, které mě tu a tam dokážou rozesmát. Zde bych na první dobrou asi vypíchl scénu, kdy rozzuřená superbejvalka hodí svému bývalému příteli do ložnice bytu nacházejícím se asi ve dvacátém patře pětimetrového žraloka. Luke Wilson pak před zuby hladového lidožrouta jen se štěstím uhájil svoji výbavičku. Uvědomuji si, že je to trochu plytké, ale nebudu pozér, prostě mě to pobavilo:) ()