Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

Hrobař

Dvojka a jednička jsou diametrálně odlišný. Jednička má styl, řízný hlášky, tempo, trochu tvrďáckýho humoru prostě libůstka. Produkční byl schopnej z minimálního rozpočtu vytlačit maximum a tak se nesral s obrazem mutantů venku a soustředil se na maso uvnitř. A když tak tam jen prolítli. A stačilo to. Velmi milé překvapení. ()

Pythonator

Pocta všem starým béčkovým splaterům. Film kde jsou pořádné stvůry a nejsou digitální. Na dnešní poměry působí amatérsky, ale krev teče proudem, takže žánr byl naplněn. Krista Allen je sexy a umí stvůry likvidovat sexy způsobem. ()

uprchlice

Pokud patříte mezi ty, které pobaví vážnost a vtip dohromady, pak "Krvavá hostina" je to pravé pro Vás a naservíruje Vám pořádný a krvavý masakr! Děj se mi líbil a prostředí ještě více. Malý bar uprostřed zapadákova a kolem nic. Jen písek a prach. Nádhera. Já si to užívala. Největším pobavením pro mě bylo to, že každá postava byla představena, než jste jí měli možnost poznat a vždy v té charakteristice byl vtip a nádech! Zkrátka "Krvavá hostina" je horrorový vtip, který se navíc dočkal dvou dalších pokračování. Režisér John Gulager si slibně zrežíroval celou trilogii "Krvavé hostiny" a vždy jí okořenil špetkou vtipu. To zkrátka muselo být. Hlavním důvodem "Krvavé hostiny" byly mimozemská stvoření u kterých jste nerozeznali ksicht od zadku, jelikož ani jedno z toho neměli. Spíše to byl takový mix :-D Každopádně ty mimozemský sv*ně byly "rychlorozmnožovací" a šlo jim to opravdu dobře ;-) :-D "Krvavá hostina" je plná useknutých hlav, stříkající krve a zábavy. Je fakt, že režie tu není tak kvalitní jako například ve filmu "Od soumraku do úsvitu", ale přece jenom ji úplně nezavrhuji. Je horší, ale celkově se mi "Krvavá hostina" jevila dobře, takže je Vám zcela otevřena a může se servírovat! ;-) ()

elisabetha

Po celý čas jsem přemítala, jestli je film myšlen vážně, nebo jako komedie, právě kvůli své absurditě, na kterou hodně lidí nadává. Ale pro mě byl tenhle nesmysl právě jakýmsi kouzlem, proto dávám tři hvězdy. ()

Euros

Jméno: Hrdina, Co ho v životě čeká: Zatraceně dobrý věci...Do 2 minut mrtvej. Jméno: Hrdinka, Co jí v životě čeká: Doufejme, že něco lepšího, než hrdinu. Do hodiny mrtvá. Skvělá hororová komedie, ve které je spousta krve, mrtvol a nestvůr, ale zároveň narazíte na dobré hlášky a vtipný děj. Za mě velice slušných 60% ()

J. K. Lister

Nebudu popisovat film ale celkově dojmy. Film i přes řadu morbidních záběrů zářil vtipem i postavami. Někdy jsem si připadal jako v nějaké PC hře ve stylu: Nejslabší máte padáka. Projdete prvním kolem, prvním dílem, čeká vás druhý a všichni jsme zvědaví, jak dopadnete a jací další uchylové se tam objeví nebo někdo inteligentní třebaže jenom krátce. Každá postava v thrileru byla svým způsobem zajímavá a každý konec taky jiný. Kdo přežije? Asi ten nejpřizpůsobivější. A tak to je ve všech filmech, kdy jde lidem o kejhák. ()

martincan

Tak toto ma naozaj dostalo! Prvý film pri ktorom mnou občas trhlo a občas som sa smial. Geniálna kombinácia sci-fi, hororu a komédie. Tešil som sa z jednotky, tešil som sa na dvojku, po nej som sa tešil na trojku, a aj na štvorku sa stále teším. Absolútne nepodstatné boli všetky nelogické rozhodnutia postáv a všetky nereálne situácie. Všetko to spolu tvorilo dokonalý celok, tvorcom filmu sa presne podarilo to, čo chceli - zaujať a pobaviť. Naozaj gratulujem! Nechápem to nízke hodnotenie, film je podľa mňa skvelý. Nemusíte sa báť očakávať od neho veľa. Očakávajte a tešte sa, nebudete sklamaní! V každom prípade si to treba pozrieť od jednotky, pretože diely na seba tak trocha naväzujú. Tak teda príjemný zážitok! ()

symmetry

Tak nedávno jsem se dostal k tomuto filmu a když jsem si ho pouštěl, tak jsem ho bral jako klasickej horor, ale po pár minutách se mi dostalo několika úsměvných scén a vážné pojetí hororu bylo tatam...až poté jsem se dozvěděl, že to byla komedie. Nicméně můžu říct, že to je vcelku povedené dílo ve kterém není nouze o krev ani o nějaký ten černý humor. V tomto filmu se na nic nečeká a skočí se rovnou na věc což je pozitivum, protože jinak by to hodně ubíralo na kvalitě nagativum je, že ze scén u kterých se má divák pobavit je tu po skromnu (některé mi měly přijít vtipné, ale spíš to se mnou ani nehnulo), ovšem některé se opravdu povedly. Dále mi přišel trochu podivný rozpor v charakteru postav, některé to berou vážně a některé jsou tu prostě od toho aby nás pobavili. Tak či onak mi tato kombinace nesedla, připadlo mi to spíše jako kdyby sebrali postavy z hororu a z komedie a smíchali je dohromady což vytvořilo prapodivný dojem. Chaos ve scénách mi ani moc nevadil i když kdyby se to poladilo bylo by to lepší. Z této hororové komedie se dalo vytěžit mnohem více... což je škoda , protože se toho nevyužilo. Dávám 65%, protože chybky tu opravdu byly, ale večerní film pro člověka, který se chce pobavit ho můžu doporučit. ()

Gorefa

Hodně pohodové vyvražďovací monstr-béčko. U několika scén jsem se fakt musel hodně smát, třeba při souloži monster, při usektuní ptáka atd... Je to kravina, ale zábavná! Kdo má rád poetiku raných filmů Petera Jacksona, bude možná potěšen. ;-) ()

Pattrick

Bože, Bože, Bože :D :D Šoustající se zrůdy, šoustající zrůda vycpanou hlavu jelena či co, šoustající zrůda návnadu (lol).. hm :D Docela to šlo ()

Figuto

Náhodou, sakra, nebylo to tak zlé! Pěkný gore, kde se krví nešetří, obludy jsou krvelačné, pěkně nechutné a s hubou plnou ostrých zubů! A ohodnotíme to výš, protože takových se zas moc nepodaří. ()

A.J. Rimmer

Originální a slibný začátek postupně ztrácí páru a z rozjetého rychlíku se po pár minutách stává udýchaná stará rachotina, která nemá šanci dojet do cíle. ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007

Již po třetí se ve dnech 13.-18. března na plátno pražského kina Aero vrací přehlídka filmového nevkusu, hnusu, ošklivosti, strachu i smíchu a bizarností všeho druhu v podobě oblíbeného Festivalu… (viac)