Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Skarface

Jeden z nejlepších serialu posledních dob , neexistuje díl u kterého bych se nesmál !! Chtělo by to víc a víc takhle dobrých serialů ()

Maryinka

Neskutečně originální seriál s opravdu praštěným humorem. Už dlouho jsem se ale nezasmála tak jako u této bláznoviny. Nejlepší díl je asi parodie na COPS, to jsem fakt umírala. ()

divisak

Skvělý seriál s krásnou myšlenkou, že nikdy není pozdě na to, aby se člověk změnil a nikdy není pozdě napravit své chyby. ()

costa

Musím přiznat, že jsem původně od tohohle seriálu moc nečekal. Když jsem se dozvěděl, že hlavní roli má bejvalej skater Jason Lee tak sem byl hodně natěšenozvědavej. No a musím říct, že první dvě série jsou naprostá pecka. Super postavy (hlavně Randy - obdivuju Ethana Supleeho, že takovou roli vzal), originální nápad s karmou a seznamem a super buranský prostředí. V každÝm díle jsem se dobře bavil, žádné přemýšlení, jen zábava. Od třetí řady už to šlo ale BOHUŽEL docela z kopce. ()

Novom

Hloupé, vidlácké, nepěkné. Typický příklad zamindrákovaných a paranoidních amerických balíků z venkova, o kterých někdo natočil seriál. Viděl jsem párkrát několik scén a vždy se mi to zdálo hrozně tupé. Tohle se lidem opravdu líbí? :-( Občas tam byl i lepší moment, ale ten vzápětí vystřídala nějaká zhovadilost. ()

Niki__Niki

Postavy a jejich charakteristiky jsou zkrátka napsány tak dobře! Miluju je. I když jsem v seriálu nenarazila na nic extra hlubokého (dobře, párkrát mě překvapili, pravda), je to největší oddechovka a odreagovačka. Randy a Joy jsou absolutně hvězdy seriálu. Spolu s přáteli je to jediný seriál, kde mi nevadí dabovaná verze :) ()

lardko

Skvěle komediální seriál s Jasonem Lee. U každýho dílu jsem se smál. Jeden z mých nejoblýbenějších seriálu. Jasona Leeho sem celkem nesnášel. Zkazil Chipmunky a několik dalších filmů. Myslel jsem si že je to blbý herec , a že neumý hrát , ale když jsem se začal dívat na tento seriál tak jsem změnil názor. V každém díle mě něco zaujme nebo pobaví. 99%. ()

Jaroslaf

Teda nejdřív jsem tendle seroš hrozně přecházel, ale postupem času hrozně oblíbil. Panuje tam vždycky taková pohodová atmosféra, sou tam super vtipy, a v karmu sám věřím, takže to má pro mne přidanou hodnotu .) Fajn seriál s dobrým posláním .) "A tak jsem si vzpomněl na všechny ty fajn věci, co sem s krabákem prožil." - "Ahoj Earle." Ahoj Krabáku." Ahoj Earle." "Ahoj Krabáku." "Ahoj Earle..." ()

Standic1

Jmenuji se Earl je pro mě jeden velký otazník. Vůbec nedokážu pochopit ta vysoká hodnocení. Rozčilujou mě herci a jejich "herecké výkony", příběh, prostě vše. Tohle mě naprosto minulo a asi navždycky mine. Pokaždé, když chytnu náhodou nějaký díl, tak nevěřícně kroutím hlavou a málokdy se přinutím dokoukat alespoň jeden díl do konce. Jednu hvězdu dávám za občasné povedené "hloupé" hlášky Randyho. ()

joudas

Trvalo to poměrně dlouho, ale nakonec si mě Earl Hickey a jeho parta získali. Není to sice špička žánru, ale svou úlohu nenáročné zábavy plní dokonale. ()

KlárkaD

Earl přinesl svěží vítr, něco nového, něco, co se mojí sestře zdá jako naprostá kravina (nechápu ji), já to však považuji za geniální. Earl a jeho přitroublý bratr Randy, dva zlodějíčkové, vydávající se společně na cestu za lepším JÁ. Seriál, který se mi líbí víc s českým dabingem, než s původním zněním. Škoda, že byl po 4 sériích zrušen, další díly bych určitě uvítala :). P.S. Tak za deset dvacet let si ten seznam taky udělám :D. ()

Mr. Sandman

Earl je skutečně pevně zarostlý do svého sociálně kulturního prostředí a to se mi na něm líbí. Zároveň je "žijícím" důkazem toho, že institucionální vzdělání vám neposkytne životní moudrost. ()

Saur.us

Výborný komediální seriál, který funguje báječně a ani k tomu nepotřebuje tolik potřebný sitcomácký smích publika. Na co taky, když se tlemim já. ()

Dominol

Skvělý seriál plný originálních nápadů, ale chvíli mi trvalo než jsem si ho oblíbil. Postupem času (a přibývajících dílů) si mě však získal a podmanil. Když jsem se znovu díval na některé úvodní díly, zasmál jsem se během nich daleko více, než poprvé. Samotný seriál je velmi příjemný, vtipný i oddychový a díky originálnímu a nápaditému příběhu si stále drží velmi vysokou laťku. ()

rusty09

Začátek seriálu se mi velmi líbil, pak ale jakoby se to zadrhlo na momentu kdy šel Earl do vězení. Poté to bylo snad horší než Chuck Norris. ()

Kajdous

Mám tenhle seriál rád, protože na konci každého dílu všechno dobře dopadne :D Zlé je odčiněno. Sice to může vypadat jako hrozné klišé, na které má smysl koukat jen prvních 5 dílů, ale na mě tak nepůsobí. Navíc nezaměnitelný Earlovsky-Randyovský humor tomu dodává jiskru (obzvlášť závěrečné rozhovory v posteli). Mnohokrát mě behem sledování Jmenuju se Earl napadlo, co by asi bylo sepsáno v mém karmickém seznamu a jak bych to odčinil :) ()

ondrin

Seriál, který na rozdíl od jiných novějších počinů přichází s něčím novým a nemá potřebu používat již zažité šablony. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006