Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Ukko

Narozdíl od Bigbangových teoriích nebo Poznávání vašich maminek a jiných novodobých seriálů mě Earl fakt potěšil. Sice to není taková bomba a není nutno seriál vidět osmsepadesátkrát (narozdíl od Červenýho trpaslíka) ale i tak je hodně slušnej. Hlavní postavy jsem si takřka po několika dílech fakt oblíbil, včetně Krabáka a teplýho Kennyho. Kupodivu mi sedla i hudba a prostředí americké suburbie, která má prostě skvělou atmošku. Samotný nápad s karmou je velmi chytlavý a věřím tomu, že ovlivnil velkou část diváků. To taky hodnotím jako super nápad, protože ačkoliv se seriál tváří úleťácky a nevycválaně je vlastě velmi edukativní. :) ()

kikka20

Karma. Zajímavý nápad, to ano. Jason Lee je dobrý herec a, popravdě, jsme ho ani nepoznala, když jsem viděla pár prvních dílu. Někoho mi připomínal, ale opravdu jsem ho nepoznala. Skvěle to zahrál a nejen to, dodává tomu takový zvláštní nádech humoru. Ovšem jeho brácha je nejlepší. ()

AIMÉE

Celý Earlův život byla taková jedna velká Chmatácká procházka, jak to jednou nazval, jenže jednoho tragikomického dne ho navštívila "sudička" jménem Karma a od té doby Earl chce sekat latinu... ()

Sancoo

Tento seriál je zároveň vtipný a zároveň nutí lidi se zamyslet nad svým životem. Příběh o tom jak Earl najde karmu a sepíše si seznam všech špatnosti,co udělal ve svém životě a které se bude snažit napravit je skvělí.Situace do kterých se díky tomu dostává zaručeně pobaví. Do toho mu pomáha jeho trošku retardovaný bratr Randy,kterého Ethan Suplee ztvárnil naprosto dokonale. Děláš dobré věci a dobré věci se stanou i tobě. Nápad s karmou se jim povedl,jen škoda toho otevřeného konce,ale zase na druhou stranu je pořád šance,že se tvůrci k seriálu vrátí a natočí další,pátou řadu. Stejné je i moje hodnocení...plný počet. ()

GreatestFan odpad!

Pro začátek bych se přiznal, že dříve jsem to miloval, než mi došlo na co se doopravdy dívám: Stupidní rádobyvtipný seriál o dementním chmatákovi se slovní zasobou neandrtálce a jeho ještě dementnějším bráchovi, který naivně dává své hříchy do pořádku (nic proti tomu poslednímu), poté co se rozvedl s promiskuitní, mrzutou a narcistickou blonckou, která dává najevo jak je chytrá, ale je stejně stupidní jako ostatní a svého manžela podváděla s jeho nejlepším kámošem aniž by proti tomu něco měl,výkony?,''humor?'', postavy? a oblíbená otázka 81% a jeden z nej. seriálů, jak se lidé opovažují. Z většiny postav charakterů je mi vysloveně k blití. Debil, větší debil, kráva, kámoš debila a moje oblíbená pověrčivá polonegramotná blbka z blbous... SHRNU to: odporná, slizská, břiitká žumpa s požitkem jako ze stupidních reklam na barbie panenky, seriál debilní jak drogy. ()

TwoFace

— Karma. You gotta love it! — Vše se odehrává v typickém all-american redneck maloměstě plném stereotypů a předsudků, do kterého Earl vnáší svou misii o karmě. No jo, jenže karma je pěkná svině… Skvělá satira americké kultury a myšlení. Doufám, že se ještě někdy dočkáme nějakého zakončení, seriál by si to totiž určitě zasloužil. ()

laFei

Abych byl upřímný, od tohohle seriálu jsem ze začátku mnoho nečekal. Jenže už první pohled na Hlavního představitele Earla (Jason Lee) dává tušit, že tady se vyplatí se dívat dál. Už první díl, kdy se nám hl. hrdina představí jakožto chronický zloděj a hajzlík, který má děsnou ženu, děti (které ani nejsou jeho), a pomalého Bratra je hrdina vskutku netradiční. Když tedy poprvé konfrontuje Karmu a začne se snažit žít lepší život, přichází do mnoha situací gradovaných často až ad absrudum. Přeci jen být zmlácen velkou biblí od staré paní se jentak nikomu nepovede. Prostě, o tohle byste neměli přijít ()

klokyn

Tento seriál bol na Slovensku vysielaný len krátku dobu, ale v sledovanosti ho porazil seriál SUSEDIA. Takže bolo odvysielaných len zopár častí (okolo 7, 8). Čo už, Slováci nevedia oceniť kvalitu... Uptade Júl 2008: Tak JOJ-ka ho opäť zaradila do vysielania, lenže chodí väčsinou o 01:35, takže Slováci čo vedia oceniť kvalitu teraz musia byť hore dlho do noci :-) ()

krypton22

Pohodový seriál s atmosférou ala Big Lebowski a konečně pořádná příležitost pro Jasona Lee. Pokud jste unaveni z práce, venku prší a v ledničce se chladí chilský Cabernet, neexistuje k půlhodince strávené s Earlem a jeho bandou mnoho lepších alternativ. ()

Daweflip

Neskutečná porce výborné zábavy. Bývalý zlodějíček, flákač a tak trochu obejda Earl, jeho hloupej bratr Randy, mexičanka Catalina, Joy s prořízlou hubou, Crabman s věčným nevinným úsměvem. Ti všichni jsou doplněni přemírou bizarních postav, jež poskytují prostor pro dosud nevídanou porci vtipů. Btw ještě se mi nestalo, abych se 15 minut v kuse smal, az mi tekly slzy. Pri sledovani 2x08 to bylo poprve. ()

Paul_cz

Zezačátku to bylo super, ale třetí sezóna mě už místy tak nudila, že jsem s tím málem seknul..snad se to ve čtvrté zlepší, je na čase. ()

bidja

1.série - Je to zábavné. Několik dobrých vtipů, občas hluboká myšlenka k zamyšlení. Doporučuji jako relaxaci po příchodu z práce. 2.série - začínám si hlavní protagonisty a druh humoru čím dál tím víc oblibovat. Zejména Ethan Suplee hraje přiblblého bratra obdivuhodně. Přidávám hvězdičku. ()

lucyeee

Tak po shlídnutí 3. séri musím dát plný počet!!Tenhle seriál se nakonec vážně povedl!Třetí série je hoodně dobrá a povedená,i jsem se vážně častokrát zasmála!!! ()

Pitrsss

Po prvních pár epizodách z toho teda zrovna vodvařenej nejsem. Možná, že kdybych ještě kouřil několik jointů trávy denně, tak by mě to bavilo. Tahle ale mi to přijde jako dost bezduchá a nudná záležitost. První sérii asi ještě dokoukám, ale nepočítám s tím, že by mě to přinutilo sledovat další tři série. Pardón. 50% ()

j0nathan

"Ahoj Krabáku. Ahoj Earle" Super seriál o napravování špatností v životě jednoho lumpa. Je to podáno celkem vtipně a zajímavě. Samozřejmě má seriál pár super dílů, kde se opravdu zasmějete, pár slabších, kde se smějete míň a pár, ve kterých se třeba nezasmějete vůbec, ale i tak se na něj velice dobře kouká. Hlavní i vedlejší postavy jsou dost v pohodě, ale na Randyho-Earlova bratra nemá žádná z nich. Bez něj by byl seriál čtvrteční. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006