Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

jirkis

Nejlepší z nejlepších seriálů. Inteligentní a dobře natočený humor. Naprosto přesně popisuje americký život dvou bratrů a jejich problémů. Na tento seriál vždy rád vzpomínám, hlavně na COPS! ()

Quipido

První sérii jsem zhltnul jako talíř jednohubek, když jsem si pak šel přidat, naložili mi várku vyrobenou z postaršího kaviáru a já se málem poblinkal. Zpětně si ale říkám, že jsem se nasytil hned po prvním chodu a přidávat jsem si neměl. Začátek je skvělý, originální a vtipný, postupně se ale rozplývá v nekoukatelnou břečku. Jako celek tedy nemohu jinak než za hvězdy tři, první série samotná je solidní pětka (ne v dabované verzi). ()

figliar

Výborný seriál, avšak hodnotenie 5 hviezd si zaslúžia iba prvé dve série. Neviem či scenáristom došli neskorej nápady, alebo seriál utrpel kvôli hollywoodskemu štrajku, ale tretia séria je veľmi slabá. Škoda ale, že sa seriál nedočkal ďalšieho pokračovania, lebo priestor tu určite bol. ()

P.J.2

Mě to prostě baví. Někdy je to tak stupidní až vtipný a i absurdita je zde vtipně podána. Mimoto Jason Lee se opravdu našel. ()

zuzanocka

Zoznam a karma.. =) =) ,,Nedávno som objavil karmu a spísal som zoznam všetkých zlých vecí, čo som v živote urobil a skúšam ich napraviť.." =) Presne tento typ humoru zbožňujem.. Zbožňujem aj Jasona Leeho, ktorý sa mi miestami síce podobá na Borata.. =D ale inak je perfektný a postavy Earla sa ujal bravúrne.. =) Niekomu príde odškrtávanie zoznamu na štyri série primoc dlhé.. ale mňa to proste stále baví.. =) Celková myšlienka je veľmi optimistická.. Keď aj mám zlú náladu, pustím si Earla, poriadne sa nasmejem a zase je všetko fajn..=) Jmenuju se Earl nikdy neomrzí.. =) ()

Filec

Za necelý mesiac som bol schopný pozrieť každý jeden diel a som nadmieru spokojný. Ja som sa bavil stále a to je pre mňa najpodstatnejšie. Za 2 dni som skukol 1. sériu takže až tak ma Earl dostal. Odporúčam každému kto sa chce pobaviť nič viac k tomu nedodám...5* ()

čmelda5

Earl je prostě borec! Mám pro něho slabost. Ty jeho grimasy...a když začně s breakdance- bomba. Parádní partička lidí- Earl, Randy, Joy i Krabák jsou boží, každej úplně jinej, ale všichni dráždí mou bránici skvělými vtipy...jen kromě Cataliny, ta mi k srdci nějak nepřirostla. Postavy ve vedlejších rolích jsou taky úžasný- především starej kámoš Ralph, denní štětka Patty, teplej kámoš Kenny, Earlova (kolikátá, už třetí- teď si nejsem jistá) manželka Billie. Suprovej americkej sitcom, škoda, že ho přerušili zrovna v tak napínavým okamžiku:( PS: Please, respect the meat !...by Darnell Turner...or Harry Monroe...?...WTF :D...By CRABMAN! ;) ()

Loooki

Oh my...tak šibnuté postavy, som v sitkome nevidel ani nepamätám, celkovo sa mi páči idea karmy a zoznamu a hosťovačky známych hercov boli super, hlavne preto, že som tento seriál dopozeral nedávno. Veľká škoda, za zrušenie :/ Najobľúbenejšia postava Joy. Hodnotené po absolútnom finále seriálu. ()

BeranSon

Mám rád Earla a jeho příhody, jednu chvíli jsem seriál opravdu rád sledoval, je pohodový, velice pozitivní a po celé jeho trvání nijak neztrácí smysl a nestává se fádním. - 10/10 - ()

dainio

Komediální seriál jak má být...dobré hlášky řečeny skvělými postavami a naprosto trhlé zápletky. Jako pohodovka je to nadmíru superní. ()

Melly.pro

Ačkoliv tenhle seriál začal po druhý epizodě docela vysychat, tak pořád je to výhodně strávených 20 minut. Než je provejrat do zdi, tak radši kouknu na Earla, kterej pořád dokáže pobavit... A náhlé ukončení mě mrzí, Earl a jeho crew už mi taky celkem přirostl k srdci... ()

Tryman

Skvělý sitcom, který si zamilujete. Na začátku byl perfektní nápad s Karmou, na konci stojí dokonalý seriál s velice vtipnými scénami a krásnou Catalinou. Doufám že se příběh bude vyvíjet stejně dobře jako začal, protože laťku si nastavil opravdu vysoko. ()

Blaogranas

Původně jsem k Earlovi přistupoval jako ke komediálnímu seriálu, kde se budu opravdu válet smíchy. Postupem času a dílů ho však beru jako oddychovku a příjemné zpeštření když zrovna obědvám. Je pravda, že Catalina je HOT a Crabman je prostě machr, ale už mi to přijde jako taková rutina bez jiskry. Pro mě celkem 70%. ()

darkreider

musím uznať, že niektoré scény (sem-tam aj celé diely) hraničia s genialitou. Niektoré zase nie a už som aj videl scénu, ktorá mi bola veľmi proti srsti. Ale zábavná časť je v presile a je fakt, že väčšinou je to super zábava. Posledný bonus je Jason Lee, ktorý hrá presne podľa môjho gusta a hravo mu uverím postavu loosera, ktorý sa chce napraviť. Pan želva RuleZZ. ()

ZackSawyer

Ačkoliv víte jak bude probíhat další epizoda tohohle seriálu, tak se na ní přesto vždy těšíte. Přijde mi to pořád vtipné, jiné a přitom zábavné. Snad to nezruší. ()

fogs

Velice chytlavý seriál, se kterým jsem strávil dlouhá odpoledne... velice mě zklamalo, že zkončil 4 řadou dílem, který má na konci napsáno To be continued... Earl a jeho karma je skvělá "Do bad things and bad things will happen"... 5* ()

Fat'Fatal

Hodnocení po čtyřech sériích: Skončilo to teda dost špatně, když na konci posledního dílu je ...to be continued a seriál kvůli sledovanosti skončil. Je to škoda, protože jsem se u Earla vždycky zasmál a pobavil, někdy skvěle, jindy méně skvěle. Všechny postavy byly dokonalý, nejvíce vyzdvihnu určitě Krabáka. Díl, který mi už zůstane v paměti je 03x05 Creative Writing a především Krabákova písnička, ve které Earl rapuje :)). To jsem se dokonce i učil nazpaměť, takovej jsem looser :) Randy: Wakey, wakey, two days before till my birthday cakey. Earl: Sleepy, sleepy, please shut upy. Další nezapomenutelný moment byla Randyho písnička Time After Time, to jsem brečel smíchy. Je to fakt škoda, že to skončilo, ale naděje pořád žije. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006