Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

catt

Takto má vypadat dobrý sitcom. Dobře napsané, vtipné, pestrý děj, který neupadá do šablonovitosti. Divák si často ani neuvědomí, že je to neuvěřitelně moralistický seriál, který nevzdělané Američany poučuje (i když jste Američani, potřebujete na cestu letadlem pas). ()

Jablek

Ze začátku sem se u toho jakžtakž bavil...hodnotil sem to na 3*, páč se to s jinejma sitcomama který sem sledoval nedalo srovnávat(Red Dwarf, Black Books, HIMyM...)ale během druhý a začatkem třetí serie mi došlo že je to vlastně uplně trapnej a naprosto stupidní seriál s totálně nereálnym dějem a céčkovejma "hercema" ve vedlejších rolích...navíc se mi z něj chce docela blejt už, takže mažu všechny díly co mam stažený a snad tu sračku už víckrát neuvidim. Btw nechápu jak se tady každej třetí rozplývá nad postavou Randyho, páč si myslim že naprostýho vypatlance umí zahrát snad každej trotl...no a hned je mi líp :) ()

Slavomír

Mimoriadne pôvabne pôsobiaci asociál, ktorého celodennou činnosťou je nič nerobenie... až kým ho "neosvieti" a nezistí, že na tej "dobrej karme" niečo bude. S šekom na pekných pár tisíc babiek sa rozhodne odčiniť všetko zlé, čo kedy napáchal a to že ide fakt o hovadiny je zrejmé od prvého dielu. Vtipný pohľad na amerických malomeštiakov:-) ()

Karmina

Ze začátku mě seriál moc nenadchl, ale jak díly běžely, zvedala se i oblíbenost a musím říct, že Randy mě teda vždycky dostane. Prostě skvělý seriál. ()

Dartdevil

Earl je vtipný a dobrý seriál. Proč jen tři hvězdy? Víceméně každému seriálu se stane, že s přibývajícími sériemi klesá kvalita. Jenže zde je to více, než je má povolená norma. Třetí série je prostě už dost slabá. A za další - humor tohoto seriálu mi přijde vtipný, ale ne odzbrojující či geniální, což je ovšem čistě subjektivní názor. Pokud tedy máte s humorem v tomto seriálu 100% souznění, klidně počítejte 4*. ()

Zacharias

Poslední dobou mixuju Earla a Hanka ( Californication ) dohromady, no a celkem bych je chtěl vidět pohromadě. Představa jak Hank pomáhá Earlovi ze seznamem nebo spolu jdou za babama, mazec. Každopádně jsou to vynikající serialy, doporučuji. ()

Petulka88

Skvělý seriál, se kterým jsem ale měl dva problémy. Za prvé mi opravdu hodně vadila postava Cataliny. Podle mě to rozhodně není taková sexbomba, za jakou ji celé mětečko považuje (Joy ji z přehledem strčí do kapsy). A hlavně, je neuvěřitelně nesympatická. Druhý problém je podstatnější. Vadila mi velká nevyrovnanost některých epizod. Zatímco u některých jsem se opravdu královsky pobavil, u některých jsem se cítil spíš trapně z úrovně některých vtipů. Já ani nečekal, že celé 4 série budou nabušené do poslední epizody, ale rozdíly v kvalitě některých dílů jsou opravdu enormní. Ale jinak si není na co stěžovat. Earl je tak neskutečnej křupan až ho musíte milovat. A jeho brácha Randy? Jeho nejlíp vystihuje scénka v golfovém klubu (,,Jakej má tvůj brácha handicap?" ,,Žádnej, jen je trochu pomalej."). Joy je sice taky vidlačka, ale krásně se na ni kouká. A Krabák, to je jediný zástupce místní inteligence a navíc je to prostě sympaťák. A k tomu ještě přičtěte povedený český dabing. Není co dodat, už se těším až zase uslyším: ,,Čau Earle!" ,,Čau Krabáku!" ()

Joski

Skvelá oddychovka so sympatickým Jasonom Leeom. Škoda len, že stopáž jednotlivých dielov nie je aspoň o 10 minút dlhšia. 80% ()

Mira90

Kdo by si neoblíbil ,,nic-není-tak-jak-vypadá" Darnella, ,pštros-můj-nejlepší-přítel" Randyho, ,,stejně-tě-jednou-zabiju" Joy, ,,anglixčtina-ještě-nikdy-nebyla-tak-sexy" Catalinu a ,,bez-kníru-ani-ránu" Earla? No kdo? Všichni je máme všechny rádi! ()

Denila

Konečně seriál který pobavil každým svým dílem. Roztomilý Darnell se svou želvičkou a zbrklá Joy s ''vymáchanou'' hubou prostě nesměli chybět. Rozhodně vynikající a originální nápad. Každý díl něco nového a rozhodně ne nudného. ()

newer_more

Občas to vypadá, že tvůrcům docházel dech, ale pak přijde díkybohu oživení :-) Jinak poslední díl....z toho mně asi klepne....5. řadu!!!! ()

Claude Speed

Earl je naprosto vynikající seriál, který zaujme hlavně svojí tématikou. Lump, který od základů změní svůj život díky karmě, od které očekává, že mu v životě přinese blahobyt. Pravda, něco výjmečného na tomto seriálu je. V každém díle můžeme vidět spoustu životních ponaučení. Jinak je seriál prvotřídní komedií, kterou korunuje Randy. Ten však není jediný vynikající, dalšími lídry jsou tajemný Darnell, sexy Joy s Catalinou, a samozřejmě Earl, který stále boduje vynikajícími hláškami. Jediné, co mi na seriálu vadí je 3. série, která byla podle mě naprostým selháním. Toto je jediná překážka, která mi brání dát plný počet hvězd, ale i tak jsou to velice silné 4 hvězdy. 80%. ()

Rado H.

Prvoplánově šíleně vtipný, časem nelze přehlédnout satiru jak žiletka ostřejší než ty z reklam:D A jsou tam na závěr ty nejlepší "postelové" scény snad ze všech seriálů co jsou:) ()

Shaleman

Celý život přemýšlím, jestli všechno, co jsem kdy provedl, bylo správné a vše špatné bych rád napravil. Bohužel nedokážu vrátit jako v jiných seriálech čas a nemám takové štěstí na znamení, výhry a karmické myšlení jako Earl. Proto mám tento seriál, takový můj seznam, který vše odčiní za mě, i když to občas trošku zavrzá. I Love You Jaime Pressly. ()

dave75

Bezkonkurenčně nejlepší komediální seriál co jsem doposud viděl. Velká škoda, že seriál skončil po čtvrté sérii, zasloužil by si ještě další... ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006