Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

cab

Earl (Jason Lee) je zlodejicek a prostacek do dne, kdy se na neho usmeje vyherni los ze 100.000 dolary a zasklebi kapota auta, kterym je nasledne srazen. Pomoci ironicke nahody techto udalosti nachazi karmu a rozhodne se napravit vsechny zle skutky, ktere v zivote spachal, pekne jeden po druhem. Usmevna realita USA minus presprilisne moralizovani na ucet zabavy. Prvni sezona: 60%, druha sezona: 65% ()

wosho

Zprvu se mě to moc nelíbilo a dal jsem ***, pak jsem se z nudy na Earla podíval znovu a znovu a znovu a pomalinku své hodnocení zvyšuji až na max *****. Skvělý komediální a originální serial. ()

Bohemák

Občas vážně krásně propracované pointy. Skvěle vykreslené postavy, které musíte mít rádi, i když jsou to v podstatě kriminálníci. ()

Merkin

Osobitý způsob, jak se očistit od hříchů. Říct pár otčenášů zkrátka nestačí, karma si žádá činy a Earl se nezalekne vskutku ničeho. Navíc musím ocenit i celkem povedený český dabing a dodat, že tahle pohádka pro dospělé se rozhodně neminula účinkem:) ()

Tydlidáš

7/10 - Samozřejmě, že tento moralizující seriál není žádnej klenot, ale ikdyž nic jinýho tak slušná zábava to rozhodně je. Někdy je tam spousta nelogickejch zvratů a nesmyslů, ale co bysme taky od seriálu s timhle popisem čekali. Můj názor je nadstandart v komerčních americkejch komediálních seriálech a především díky nejlepším postelovejm scénám, který najdete v závěru nejednoho dílu... Po zkouknutí všech dílů musim ještě vypíchnout charaktery postav a herce, který je hráli dosti na pohodu a v některejch případech i dost rajcovně. Jako oddechovku po práci či seriál, kterýmu porozumíte i v neděli po prokalenejch předchozích (dvou nebo více) dnech to směle doporučuju... Nejlepší díl bezkonkurenčně: " Hráli jsme v seriálu" ()

DocBrown

Earl je podobný loser jako já, proto mi je asi tak sympatický. K tomu krásně protivná Jaime Pressly a krásně roztomilá Nadine Velazquez (hlavně když skáče). První série super, ale už v druhé cítím zhoršení (celá cesta do Mexika), takže pomalu se asi blíží snížení hodnocení. ()

Mičl

Vynikajici sitcom, vetsina epizod je vydarena jsou i slabsi dily,ale ktery serial si po celou dobu vysilani udrzi latku tak vysoko aby se neprelomil v pase a clovek se neocitl s ksichtem v kreci u My name is Earl se vam tohle nestane a pokud se radi bavite nenechate si ujit zadny dil navic konkurenci podobnych serialu si nevede spatne (ikdyz jich v tomto zanru moc neni) uz ten napad zapojit do pribehu karmu a vyrovnane herecke duo hlavnich hrdinu zveda uroven celeho dilka. Jason Lee a Ethan Suplee, coby brachove Hickeyovi ai skvele rozumi v jednoduchosti je sila demence bavi a vic takovych blbosti, JOY 4EVER! ()

J.Bourne

Trošku zvláštní styl humoru, kterej mi ovšem dost sedí. Díky postávám Randyho a Crabáka sem se od toho nemohl odtrhnout. Hlašky typu: Earle? Ano Randy? Myslíš ,že se venku oteplí když otevřu okno? Mě prostě posílaly do kolen. Bohužel občas díly sklouzávaj do šedýho průměru a dost se opakujou. Jinak myslím stejně jako Malarkey, že českej dabing je opravu povedenej. ()

beyli

Obsazení jednoduše skvělé, jen ten děj mě moc nezaujal. Ikdyž mám ráda sitcomy, tak tento zrovna nepatří mezi mé oblíbené.... ()

Paity

Tenhle seriál jsem nechápal, když jsem ho viděl poprvé, říkal jsem si co je to za trapnou ptákovinu. Postupem času, když jsem na to třeba omylem přepnul jsem najednou zjišťoval, že je to až tak primitivní, že je to srandovní. A některé gagy jsou skutečně perfektní. Asi bych to nikdy neskouknul celé, tedy 96 epizod, ale neplánovitě se na to rád podívám. ()

Sayko

Seriály americké produkce moc nemusím, jelikož většinou nejsou vůbec vtipné, jsou stupidní a tvůrci přemýšlí nad tím, jak vymáčknout co nejvíce peněz s tím, že zapomínají na kvalitu. Tenhle seriál je toho opakem! Synonymem pro dobrej vtipnej seriál, u kterýho se rozvalim na gauči je Jmenuju se Earl. Super svižný epizodky, u kterých se zasměju, pochopím ho a herci mají takovou tu pravou americko-vesnickou jiskru, která se mi sakra líbí. Prostě nemám co vytknout, špica. ()

MadChick

Po shlédnutí 10ti dílů ze 4té série musím Earlovi ubrat jednu hvězdičku, seriál má co do zábavnosti docela slušně sestupnou tendenci, to co vám příjde vtipné na poprvé, podruhé, potřetí , už bohužel po dvacáté nefunguje a zbude Vám tak jen lehce nadprůměrný seriál. Takže v podstatě být Earl jen o 2 seriích nechal bych 5*, ale třetí a čtvrtá serie už je jen mlácení prázdné slámy...bohužel 75% ()

kwoky

Je to vtipny a bavi me to. Jakmile to dokoukam, tak zapomenu (i kdyz Catalina je opravdu kus a co si budeme povidat i na Joy je neco pritazliveho :) ). Je to fajn, ale obycejne. Takze proto jen 4. ()

dozana

Earl a jeho karma je poslední dobou jediný seriál, který mě každý večer skvěle pobaví. Samozřejmě, má své horší i lepší díly ale celkově je tento seriál naprosto geniální. Na začátku mě dostal Randy se svou hláškou "Řezivo" a od té doby jsem zavislák. ()

boro123

Seriál s výborným humorem a skvělými postavami, jen mě ale v půlce druhé série už začal mírně nudit. Schéma jednotlivých dílů se v podstatě pořád opakuje a přestává být tolik vtipné. Nicméně za výbornou první řadu dávám **** ()

L@cy

Vynikající seriál pro uvolnění a zlepšení nálady.... I když nějaké epizody hodně pokulhávaly, a byly spíše slabším průměrem, zbytek je fakt super a řadím ho mezi mé nejoblíbenější. Jako další plusy tohoto seriálu bych uvedl hlavní postavy (stejně jako herce), které nemají chybu a neobvyklý námět..... Kdo nezná, ať neváhá a na pár epizod se ihned podívá!!!!! ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006