Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Philoun1

Po pouhých třech dílech nemůžu jinak než 5*. Velice příjemný a vtipný seriál. Později se rozepíšu víc. V 9dílu říká Beau Brigdes: ,,Potkal jsem Johna Shapperda....", fanouškové stargate vědí o čem mluvím. Tak už sem seriál dokoukal do zatimního konce a můžu vám říct, že tak vtipný a zároveň výchovný seriál se jen tak nevidí, zanechal toho ve mě hodně. ()

BuryGol

Jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl. Htám každej díl a u každého se svíjím smíchy. Jason Lee je jako Earl naprosto dokonalej. Žeru Randyho, Krabáka i Joy. Všechno je to jen o Karmě! Jdu si něco připsat do seznamu. Číslo 279:Nedokoukal všechny série:D ()

pugs

"Kdybys nám chtěl pomoct s Voodoo, tak bys do těch panenek napichal špendlíky." - "Žádný sem nenašel." Ďaľší seriál, ktorý dokáže zaujať už od prvého dielu. Ako prvé chcem zdôrazniť hercov. Bývalý skejťák Jason Lee v podaní lenivého čo si pestuje fúziky? Sakra prečo nie? Rola pre neho je to ako ušitá. Jeho ksichty, tváre pózy, mimika... skrátka je to úžasné. Síce... od neho je ešte lepší jeho brat Randy v podaní Ethane Supleeho. 9/10 ()

Hruzi

Úžasný seriál, který má velmi kvalitní humor, český dabing i obsazení padne jako ušitý. Mimo tyto přednosti jsou také v seriálu hlubší myšlenky, které si rád poslechnu. ()

Hanzisko

Asi to teď nemám v kartách, víš? Nemůžu s nikým chodit. Jsem děvka pro karmu. Prostě Jason Lee a Ethan Suplee podávají dokonalý herecký výkony. Celý seriál provází zvláštní druh humoru, který někomu nemusí úplně sedět, ale já se v něm našel. První a druhá série bezkonkurenční ( viděno asi 5x celý ) a ačkoliv třetí a čtvrtá lehce pokulhávají, tak si na nic nemůžu stěžovat. Jediná chyba je ukončení celýho seriálu bez dodělaného konce!! ()

giovanni3

No co zde napsat.. zábavný seriál hlavně v prvních sériích... ale asi od 3. série jde dolů a tempo stále klesá a už jen občas nastane fakt dobrý díl... = klesl jsme s hodnocením na 4z5 a dokonce jsem i zvažoval jít na 3, ale až tam neklesnu právě skrz ty první dvě série... ()

Lottr

Možná jsem něco nepochopil, ale já v tom prostě asi nevidím to, co všichni ostatní. Sorry, ale pro mě je to jen průměrný seriál. Tak po nějaké době měním na čtyři. Několikrát jsem to omylem chytnul v televizi a ejhle, už mi to najednou jaksi všechno došlo a teď na to hledím vždycky, když jsem doma :) Dokonáno jest, nemůžu jinak než za 5* hledím na to každý den a je to prostě božííí úlet :) ()

standsiller

Na večer po dvanástich hodinách v práci má ťažko niečo lepší efekt na polovične aktívny mozog . Pár maximálnych kreténov ktorí sú navyše aj súrodenci a situácie do ktorých sa vrhajú aby sa ospravedlnili karme za svoje nie vždy adekvátne konanie sa nedá považovať za žiadne vysoké umenie. Ale komu sa práve nechce s ukazovákom prechádzať po brade a riešiť metafyzické záhady sveta ocení aj takýto buranský humor. ()

fiLLthe3DD

Jeden z mála (ryze) amerických seriálů, na které se po letech rád podívám... Děj je záživný a komediální vsuvsky přímo excelentní, rovněž chválím dobře napsané a zahrané postavy... Tento seriál kupodivu bavil i mojí mámu, která se obvykle televizi vyhýbá obloukem... Jediné co mě mrzí je, že seriál není zaměřen na Joy, tahle postava se fakt vyvedla :D ()

blackkocour

Situační komedie s těmi největšími burany v největším prdelákově Ameriky. Dežota, kterého za špatné chování smetla karma, si udělá seznam špatností, nebo Kristově nákupním seznamu, a postupem času se ho snaži odškrtat celý (což, bohužel nesplní). Abych řekl pravdu, seriál který jsem si po stupem času dost oblíbil, i když úplně s nejhorším koncem, který může mít nějaký dobrý seriál. Všední postavičky si na hned oblíbíte. Knírače Earla, debílka Randyho nebo blonďatou megeru Joy. Mezi ty nejlepší díly zaručeně patří třeba speciální epizody o Dernellovi alias "Krabákovi", nebo jak se točí akční céčkové filmy, až po kdy Earl musí při několika dní stihnout návštěvu ve vězení. Sranda, jak když si někdo usere. Smithovka hadr.. Ten, kdo říká, že smích je nejlepší lék, nikdy neměl kapavku. ()

ZkuKol

Vůbec jsem nevěděl co od toho čekat, ale dostalo mě to po 10 minutách. Americké maloměsto v hlavní roli utáhne víc než by jste čekali... ()

bloodvomit

Opravdu dobrý seriál, jak první tak druhá série jsou podané vtipně a všechno pěkně odsejpá, žádné zdržovačky a podobné nesmysly. Randy je bůh o tom žádná, jeho postřehy jsou prostě fantastické a Suplee ho hraje dokonale. Zapět! ;o) ()

DeLaMorte

Tak tenhle seriál si zařadím a to velice rád do mojeho TOP!Velice vtipné,originální!Perfektně padnoucí role dokonalé a neslábnoucí hlášky!Po celé první sezoně jsem nenašel ani jedno mínus!No provázej tento seriál jen pozitivní karma :-) ()

Houda666

Poučné + milé + vtipné = príjemne strávený čas s Earlom a jeho priblblým bratom Randym, ktorý mi síce miestami poriadne liezol na nervy. Po čase však trochu nudné :/. Hodnotenie: 70% ()

vitekpe

3+. Mirne nadprumerny americky soucasny serial, ktery je nekdy vtipny a nekdy taky ne... myslim ze nejvic humoru tam nakonec vytvari postava Joy...u te se pobavim temer pravidelne. :-) ()

Bratricek

Nevím co mě to teď bere za náladu, ale poslední dobou považuji tenhle seriál za totální brak. Už mě nerozesměje zhulenej černoch, blbá blondýna, tlustej blbec a odpornej hlavní hrdina. Je to divný, většinu času trapný,ale myslim,že bych tomu časem mohl přijít na chuť...to vyřeší budoucí Bratříček a to v době, kdy už se mu konečně okoukají Přátele, kteří se s nějakým Earlem bez šmrncu, nedají srovnávat. ()

fox171cz

Seriály jsem nikdy moc nesledoval, spíše jen když jsem nějaký zrovna chytl v telce. Ale po tom co jsem shlédnul první sérii, skvělého Earla, změnil jsem názor. Tolik srandy ve dvaceti minutách jsem snad nikde jinde neviděl. Herecké výkony zde excelují od začátku až dokonce. Pro mě zatím jeden z nejlepších seriálu co existuje. A jsem moc zvědav jestli natočí i pátou sérii, protože konec mě opravdu moc nepotěšil. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006