Skupinka skládající se z doktorů, vědců a kapitána lodi pluje na opuštěný ostrov, kde probíhaly jadérné výbuchy a zkoumají zde kraby. Po nějakém čase zjišťují, že na ostrově nejsou sami. Antoine Demaduro, který nestih opustit ostrov před jadernými testy zmutoval a změnil se v sexuálně zvrhlé monstum. Skupinku začne pomalu vyvražďovat a znásilňovat. Přeživší musí najít způsob, jak opustit ostrov. (jonyyy)

G04T

Vůbec jsem si od tohodle nic nesliboval. Takže dvě hvězdy jsou ještě dobrý. Je to sračka, nalejme si čistýho vína, je to mrdkovina. Jako porno ok, ale jako horor? Hovno. Tenhle film byl tak špatnej a tak trapnej, že jsem se fakt musel při některejch scénách smát. Tupý dialogy (Chceš si zajebat? Ne nechci, díky.), (WTF) koukání do kamery, debilní záporák ale vrchol a zároveň třešnička na dortu je hlava toho random cápka z tý lodi. Co mě potěšilo bylo docela dost krve a nekrofilie, kterou jsem zatím v žádným filmu neviděl. Bavila mě jenom poslední půl hodina. 70 minut materiálu bych vystříhal. Klidně si to přetočte. Fakt o nic nepřijdete. ()

MutantMarana odpad!

Tyjo tak slibnej nazev a nekonec des bes vypnuto pred pulkou. Ani jsem se neudelal. Jo japonci umej pekny pornohorory, nekdy i realny... P.S LOL ta hlava ve clunu to jsem si zvlast pretocil a je to teda mazec. Asi hlava nejake pornobondagesadomasozambije! ()

Kalidor

Amato, amato, amato cos nám to vyvedl po skvělém Antropophagus a ucházejíci Erotic night of the living dead taková břečka, že se nestydíš. Zbytečně zdlouhavý film, kde se víc jak hodinu nic neděje a ani po tom to není žádný zázrak 100 minut nudný podívaný. Ale tu 1 hvezdu si to zaslouží aspon za G.Eastmana který toho kanibala zahrál slušně. ()

zsh3

název filmu i komentáře zde mě ujišťují v tom, že to musím vidět :-DDDDDDD edit po shlédnutí: Naštěstí jsem to viděl v italištině, kdyby to bylo dabovaný, asi bych u toho umřel. Přiznávám, že jsem dost přeskakoval, nemyslím, že jsme o něco přišel. Scéna s vykouknutou hlavou nemá chybu, jinak je to samozřejmě naprostá hrůza :-)))))) Dávám jednu hvězdu za vykouknutou hlavu :-D ()